Inositol (čistý), kde a jaký kupujete?

alficka1
11. říj 2013

Ahojky holky, zdravím všechny snažilky...
Chtěla jsem se zeptat - kde a jaký kupujete čistý Inositol? Předem moc děkuji za odpovědi...

kristy82
26. dub 2016

@maslicko Něco přes 2 měsíce...

maslicko
26. dub 2016

@kristy82 já taky atk nějak a zatím nic..no musíme dál doufat 🙂

betelges
21. kvě 2016

Holky, tak mam taky uz koupeny inositol ze superproteinu, vc. cholinu
na obalu pisou: 3 a 1/2 odmerky, ze je 750 mg, chapu to dobre? odmerka je takova pidi midi
ta sama velikost odmerky je i v cholinu (tez superprotein), tam ale pisou na 500mg 2 mini scoops.

takze jestli 3,5 odmerky je 750mg, cca 4 g (4125 mg - 5x 750 g je 3750 g a do tech 4125 je to 3750+375-pulka ze 750) budou neco malo pres 19 odmerek, tj. 9,5 odmerky na 2 g, pokud chci rozdelit do dvou dennich davek po 2 g, aby dalo 4g... nebo ste lepsi matematicky, jestli sem se dopocitala spravne? 🙂 lip to vychytany nemam, dnes sem pouzila poprve, mozna by bylo lepsi vedet, kolik tech 9,5 je treba na jine odmerce a do ni to podle rysky presypat abych nemusela odpocitavat mini odmerky jednu podruhe.

pettyynka
9. lis 2016

Ahoj holky, můžu se zeptat, pomohl Vám některé Inositol ke //? Já se snažím 6. měsíc a nic, doteď jsem 4 měsíce brala gynex, srovnal mi cyklus, ale ne a ne se zadařit.. Tak už ho asi přestanu brát, přemýšlím, že bych zkusila něco jiného.. Máte s tím dobré zkušenosti?

coccinella
7. zář 2017

Ahoj,
já jsem si objednala inositol čistý tady:
https://www.ptservis.cz/hubnuti/ostatni-smesi/i...
dnes mi přišel, hned jsem si vzala první dávku.
Denní léčebná dávka jsou ty 4g na den, takže 8 kasplí denně budu brát.
Jsem zvědavá 🙂

rona1988
28. srp 2019

Ahoj, čtu o super účincích Inositolu a Myo-inositolu. Nevyznám se v tom co je co. Doma mám čistý Inositol (ten obsahuje Myo-inositol, nebo se jedná o jinou látku??) Vyzná se v tom někdo prosím.... děkuji 😉

kristy82
28. srp 2019

@rona1988 je to to stejné, jen jiný chem. název (podobně jako je alkohol, etanol nebo ethylalkohol to same ;) )