Ivf v dubnu 2020. Kdo jde?

tynka2904
10. bře 2020

Ahoj! Je tu nekdo kdo jde na ivf v dubnu?
Nejak se zacinam bat ze se nakazim tim svinstvem, muj manzel rozvazi zeleninu po hospodach.. Bojim se ze to pritahne domu🙈 To by jsme mimco museli odlozit.. A toho se trochu bojim.
Diky a hezky den vsem!!

rybkaryb
10. bře 2020

Já jdu, taky mě to už napadlo, ne ze ne, bojím se stimulace, vloni jsem jsi takhle stimulaci prikrmovala obyčejnou chřipku a nic peknyho to nebylo. Ale jestli mi to nevyjde do Velikonoc kdy car asi nedělá, a neonemocnim do ty doby čímkoliv, tak jdu v dubnu 🙂

tynka2904
autor
10. bře 2020

@rybkaryb
Super! Ze se alespon nekdo ozval🙂
No mam z toho vitr.. Sama nikam nechodim, pracuju z domova.. Ale manzel dela s lidma denne. No uvidime. Snad se nam to vyhne!!
Ja mam ted mesic pauzu od hormonu a pak jdem do toho. Zacatkem dubna zacnu stimulovat a nekdy v pulce pujdu na odber vajicek❤️
Nemuzeme se dockat!!

evelisi
11. bře 2020

Já mám transfer na konci března a taky se modlím ať nikde nic nechytnu ♥️🍀

tynka2904
autor
11. bře 2020

@evelisi Noo taky bych chtela aby to probehlo uz tenhle mesic.. Ale nejde to. Musi si ted telo odpocinout od hormonu..
Tak snad to bude vse v poradku!!
Nebojim se ze bych neco chytla, ale ze tu kliniku zavrou. Chodim do Gynemu 🙂

rybkaryb
11. bře 2020

@tynka2904 já už chci taky začít pracovat z domova, jsem moc zvědavá jak se budou v práci tvářit... a co jsi měla před tím za hormony ze si davas pauzu? Jinak já bych měla začít asi koncem března, uvidím jak to vyjde... a pak jsou tam prave ty Velikonoce. Ale ze by zavřeli car se nebojím, takovej byznys :D

tynka2904
autor
11. bře 2020

@rybkaryb Nooo brala jsem uz paty mesic Clostil, a doktorka rikala ze si mam dat ted uz pauzu, mit klidne anovulacni cyklus a pak az jit na ivf. Takze v pulce dubna na to jdeme.
Ted to dostanu a budu cekat do dalsi ms s kterou pak zacne lecba 😇 Uz se moc tesim!!!
Snad to vse klapne!!

rybkaryb
11. bře 2020

@tynka2904 mě teď muž říká, ze by to kvůli korona odložil, až to bude trochu lepší. Jenže kdo ví kdy to bude lepší? Čekám už rok od posledního pokusu :( tak nevím...

tynka2904
autor
12. bře 2020

@rybkaryb No ja cekat rozhodne nebudu.. Jdu tam na konci dubna, snad uz to bude tou dobou lepsi..
Ja uz se taky nacekala dlouho. Uz se moc tesime a nechci nic odkladat, pokud sama doktorka nerekne.

rybkaryb
12. bře 2020

@tynka2904 tak dej vědět jak to s tebou vypadá až se do toho pustíte 🙂 já mám v úterý kontrolu v caru tak jsem zvědavá jak se dohodneme 🙂

andyskarsgard
13. bře 2020

Ahojky,
já jsem začala s ivf včera poprvé taky jsem se bála, ale řekla jsem si že už jsem čekala 8 let, a na březen jsme to měli naplanované už několik měsícu tak jsem do toho stejně šla. I když se docela bojím, jezdím precpaným MHD atd... tak snad to zvladnu.

tynka2904
autor
13. bře 2020

@rybkaryb ja jdu na ultrazvuk 23.3., pak menstruace a pak uz zacnu stimulovat❤️
Tesime se, nic odkoladat nechci..
Snad si na tuhle konverzaci jeste vzpomenu, az zacnu s lecbou, abych vam napsala😀

rybkaryb
13. bře 2020

@tynka2904
@evelisi
@andyskarsgard tak holky, mě to dneska car zrušil s odkladem na neurčito až bude po korone 😢

tynka2904
autor
14. bře 2020

@rybkaryb Mne zatim ne.. Tak doufejmeeee ze se to ani nestane.
Ale ja jdu nastesti az v dubnu. Takze mam cas.
To me moc mrziiii ze ti to takhle dopadlo!!!

tynka2904
autor
14. bře 2020

@rybkaryb A kam dochazis?

rybkaryb
14. bře 2020

@tynka2904 gennet archa - Praha 1. Mám si volat za 14dni jak to vypadá. Teoreticky kdyby řekli ze OK tak to ještě stíhám. Ale když ne tak to tak holt má bejt. Přešla jsem tam z Prahy 7 z gennetu a ten pořad jede... 🙈

tynka2904
autor
14. bře 2020

@rybkaryb Jeeej.. A nemuzes prejit nekam jinam? Jakoze by jsi tam dokoncila lecbu🤷‍♀️

rybkaryb
15. bře 2020

@tynka2904 já jsem z gennetu na letny přešla do archy prave s tím, ze třetí pokus chci jinde, ze už důvěra trochu klesla. Jsem teď u dr na doporučení kamosky, takže i tím, ze to je i o hlave, asi spis jiný centrum zase nechci. Navíc nikde mě nevezmou s tím ze za tejden zacnu stimulovat...

tynka2904
autor
15. bře 2020

@rybkaryb No jasny.. Ja doufam, ze nezavrou vsechny centra..

tynka2904
autor
15. bře 2020

@rybkaryb Tak jsem tak ruzne po netu vycetla, ze ny snad reprodukcni centra nemeli zavirat.. Tak doufejme🙏

rybkaryb
16. bře 2020

@tynka2904 já tam zkusím zavolat příští tejden třeba změnili názor 🙂 (měla jsem si zavolat za 14dni)

andyskarsgard
21. bře 2020

Já jdu normálně v pondělí na odběr vajíček. Teda vzala jsem si nemocenskou když vyšel nouzový stav v ČR.