• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak často se milujete, když se snažíte o miminko?

19. července 2014 
Zajímavá diskuze:slight_smile:, my teda většinou každy den, ale při snažení o miminko, to každý den být nemá, ať se stihnou vytvořit noví rychlíci:grinning:, tak
Jsme se omezili na co druhý den:grinning:
16. črc 2014 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska Kéž by to ten můj taky uměl :-/ ob den či dva...takových proseb už bylo z mé strany, a nikdy to nevyšlo. Buďto jsme se denně milovali, nebo si to prostě udělal sám :frowning2:
17. črc 2014 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga uměl co?:grinning: neboj my to miminko mít budeme:slight_smile:, obě, budeme věřit:slight_smile:!!!
18. črc 2014 v 00:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska jo, kéž by...po neúspěšných 8 mi měsících se mi už nějak vytrácí chuť :frowning2:
18. črc 2014 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jak máme chut :grinning: teda jak jsme měli chuŤ
18. črc 2014 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Milujeme se obden :slight_smile: aby se stihly tvorit rychlici. Jinak pred ovu vynechavame dva az tri dny :slight_smile:Snazime se uz 8 mesicu,obcas mi dochazeji nervy ale manzel je mi obrovskou oporou. Chce to tuny trpelivosti. Drzim palecky..:slight_smile:
18. črc 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
když jsme se snažili, tak jsme se snažili aspon 3x denně..:grinning: a vyšlo to hned druhý měsíc..:slight_smile:
18. črc 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga no to věřím :(, ale neboj, brzy budeme mít //:slight_smile:!
18. črc 2014 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska jo, kdyby to bylo tak snadné :slight_smile: jak dlouho se snažíte?
18. črc 2014 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga vysadila jsem HA v půlce května... Prijde mi to jako věčnost:(
18. črc 2014 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska My už od loňského prosince.... je to nekonečný kolotoč :frowning2:
18. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga tak ty máš aspoň už dětičky, ale je to depka, co;(?
18. črc 2014 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska Mám, ale s jiným mužem než s tím se kterým jsem teď a on moc dítě chce, i když ty moje adoptoval a miluje je jako vlastní...ale znáš to, chlapi...ješitnost :-/ já jsem původně už dítě nechtěla, ale když mně požádal o miminko, nešlo říct ne... a teď jsem zoufalá, že to nejde
18. črc 2014 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga tak to samozřejmě chápu:(, chjo to ne na.... Možná ani ne ješitnost, prostě pokrevní pokračovatel, chápu ho!:slight_smile:
18. črc 2014 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska Letos v pulce kvetna? To jsi opravdu malo trpeliva :wink: My zkouseli do lonskyho brezna, letos v unoru jsme se domluvili ze snazeni na dva mesice uplne vypustime (sex byl tabu, verte nebo ne po tom skoro roce to bylo vysvobozeni) a hned v dubnu jsem otehotnela. Verim ze pomohlo vycisteni hlavy a to umorny cekani na dve carky. Hodne stesti!
18. črc 2014 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska já taky. od doby kdy jsme to začali zkoušet jsme jako posedlá. Dneska už mně serou * sorry za výraz, všude ty těhotný..... Kam vlezu, tam jsou. Ještě že pracuju v domově důchodců...ale tam zase chodí vnučky s bříšky a miminky...ach jo, vidím to všude :frowning2:
18. črc 2014 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@achjonetusim Tak u nás vypustit na 2 měsíce sex, tak se mi partner asi zblázní a sperma se mu vyvalí bokem :grinning: kdepak, u nás sexuální abstinence bohužel nepřipadá v úvahu :grinning:
18. črc 2014 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@enalga Asi mame vetsi fantazii :wink: To ze jsme nemeli dva mesice sex neznamena ze jsme na sebe nesahli, hrali karty a koukali se z okna :grinning:
18. črc 2014 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@achjonetusim já neříkala že nejsem trpělivá, jen bych si to přála,ci nejdříve :slight_smile:, určo pomohlo se od toho odprostit, jak píšeš;)!

@enalga úplně ti rozumím:slight_smile:! Já pracuju ve školce, takže děťátek kolem hafooo:slight_smile:!!!
18. črc 2014 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
18. črc 2014 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@achjonetusim nj, jenže my na sebe sáhnout bez toho aby se muž vy**** tak to by nešlo...chudák...víš, jak by ho bolely ?? :grinning:
18. črc 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska jo, holt my třicítky si musíme asi počkat. V devatenácti jsem do toho vlítla jen co kolem mně prolítly trenky, a teď jak trubička musím 8 a více měsíců čekat, než se něco povede :frowning2:
18. črc 2014 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
také se snažíme omezit, ale nějak to nejde.Úspěch je omezení na 1 krát denně, ale nevychází nám to.Spíš 2 - 3 krát denně. :wink: Nenecháváme nic náhodě ( asi špatně, 7 měsíců to nechce vyjít ) :unamused:
18. črc 2014 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@enalga :grinning: dobry komentář
Asi něco na tom věku bude, sakryš:(
18. črc 2014 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 někdo se omezuje, někdo zas nutí a nic z toho, že?;)
18. črc 2014 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga Tak jsme se porad nepochopily :grinning: Pritel at klidne ejakuluje denne xkrat, ale jinam nez do tebe :sweat_smile: O veku nevim jestli to je, mne je davno za tricitkou :wink:
18. črc 2014 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisska je to divné.Nemě by být jeden zaručený způsob???
18. črc 2014 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@achjonetusim Já měla za to, že právě není úplně ok, aby ejakuloval více než 1x za dva dny.... no jo, to je ta přemíra informací. Čím víc člověk ví, tím hůř pak to otěhotnění jde :-/
18. črc 2014 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@karlos12 tady se pořád píše, jak je špatný, když spolu lidi spí denně, že spermie nestíhají dozrávat...no takže 2 - 3x denně je asi opravdu hodně .... My od příštího měsíce redukujeme na 3x do týdne
18. črc 2014 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Náhodou jsem se překlikla a nechci se vám do toho holky pléct jo? :grinning: Ale @enalga myslela sis to dobře. Je úplně jedno, kam muž ejakuluje, ale jakmile je to moc často, spermií je málo a bývají nedozralé, tedy neschopné oplození. "Ideál" je tedy ejakulace ob den nebo ob dva dny :wink:
18. črc 2014 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek