• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho jste s partnerem, se kterým plánujete mimíse?

19. května 2014 
Jsme spolu od konce kvetna 2008, v breznu 2009 jsem neplanovane otehotnela, v prosinci 2009 se narodil syn, v unoru 2010 jsme spolu zacali bydlet, v srpnu 2012 se narodila dcera a v srpnu 2013 byla pohadkova svatba :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem s manželem od roku 2007. V roce 2012 jsme měli svatbu a teď čekáme miminko v červenci. Vyloženě jsme to neplánovali ale už jsme tomu nechali volný průběh. :wink:
14. kvě 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme spolu rok a kousek... :slight_smile: původně jsme to chtěli začít zkoušet "na Ježíška"...byly by to dvě mouchy jednou ranou... nastávajícím babičkám pod stromeček...příteli by se drobek narodil k narozeninám...(bych aspon ušetřila za dárky... :grinning: ) nakonec jsme se rozhodli že nebudem čekat a zkusíme to hned... tak uvidíme...
14. kvě 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začali jsme spolu s manželem chodit v roce 2001 (byla jsem v prváku na střední :slight_smile: ) a v r. 2008 se nám neplánovaně narodilo první mimčo :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme spolu rok a měsíc, miminko plánujeme od prosince 2013, ale zatím bezvýsledně. Mám již 3 děti z předchozího manželství, partner bude skvělým otcem, protože je přijal za vlastní a mají spolu nádherný vztah. Ještě před rokem bych o dítěti ani nepřemýšlela, ale když vidím, jak je dokonalým tátou, neváhám :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
8,5 let se známe a z toho skoro 2 roky manželé, bydlíme spolu v podstatě od začátku vztahu, takže se opravdu moc dobře známe, ovšem dřív, jak za rok či dva bych do toho nešla, to se člověk ještě furt může přetvařovat a je tam ta zamilovanost.
19. kvě 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a teď po 8,5 letech spolu čekáme 1. mimi
19. kvě 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek