Jak dlouho jste se snažili, než jste otěhotněly?

nykolina
6. říj 2013

Ahoj holky,
tak vcera po mesici snazeni dorazila MS,tak jsem to oplakala.
Byla jsem naivne pritom ze se to muze stat i za tak kratkou dobu ☹ ted vim ze nas ceka dalsi mesic(mozna nekolik) uz ted se toho bojim ☹ jak jste to mely Vy se snazeni a tehotenstvim.
Premyslim jestli tomu nechat volnou cestu,nebo zacit brat nejake vitaminy 🙂
S muzicjem nemame den bez sexu 😉 dekuji za odpovedi.

daasenka85
6. říj 2013

Ahoj,
otěhotněla jsem napodruhé, napočtvrté a napoprvé (první dva pokusy skončily potratem a mimoděložním těhotenstvím). jestli můžu poradit, nemít sex z povinnosti, jen když je chuť (i dvakrát týdně stačí, Anetku máme z jediného styku za celý měsíc 😀 - manžel jezdil na služebky). ale pokud máte každý den chut, tak je to vpořádku 😉
Držím pěsti!

prdelka123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nykolina
autor
6. říj 2013

Tak snad se nam to taky nejlepe podari na druhy pokus,vim ze holky cekavaji daleko dyl,ale nedokazu si to predstavit 🙂

romcovaklarka
6. říj 2013

@nykolina Teda jako... držím palce, ale jak to souvisí s Linolou? 😅 😀

llluckaaa
6. říj 2013
llluckaaa
6. říj 2013

@nykolina Ahoj, vždyť jsi mladá a nemáš kam spěchat, ono se to časem určitě povede 😵 Někomu se zadaří hned, jinému to trvá a nějaké vitamíny to neovlivní. Ale kup si kyselinu listovou, ta je na začátku těhotenství potřeba ve větším množství jako prevence vrozených vývojových vad. Držím palce 😉

nykolina
autor
6. říj 2013

@romcovaklarka poradne jsem si toho nevsimla asi preklep..omlouvam se..s linulou to nema nic spolecne..
@llluckaaa. Ja vim 🙂jen mimco uz jsen chtela tak rok zpet a neslo to,to si myslim i Ja ze jsem byla malinka,a ted jsme se rozhodly..me vrstevnice(je jich nekolik) maji mimco na poprve 🙂tak jsem v to doufala..

llluckaaa
6. říj 2013

@nykolina Stejně se na to moc nezaměřuj, užívej života. Ať pak nejsi moc zklamaná, když to nebude hned. Ty nejsi (jako třeba jiné maminky) v situaci, kdy bys musela spěchat. Jsem si jistá, že máš určitě v okolí někoho, komu to tak rychle nešlo. Jen o tom třeba nevíš 😉 Já mám zase několik vrstevnic, kterým otěhotnění trvalo víc než rok.

speedygon
6. říj 2013

@prdelka123 sice to sem nepatří, ale odpovím...já neměla také žádné příznaky, že budu rodit...ani po odchodu zátky...a voda mi praskla(v tomto těhu)...takže to může přijít kdykoliv 😉
@nykolina jako měsíc neúspěšného snažení ještě nic neznamená, ale vitamíny brát můžeš...jsou nějaké přímo pro snažilky, můžeš brát kyselinu listovou....a přeji hodně štěstíčka 🙂

danka4
7. říj 2013

Ahoj, chtěla jsem založit podobné téma. My se totiž snažíme od listopadu 2012 a zatím bez úspěchu. Už si připadám blbě, že nám to nejde. Docela by mě zajímalo, jak dlouho se kdo snažil (snaží) a jestli to třeba tají. Několik mých známých pořád tvrdilo, že dítě zatím nechtějí a pak najednou bum a byly v tom. Tak už si říkám, že to třeba nechtěli přiznat, že jim to nejde. My to teda nijak netajíme, ne že bychom to kolem sebe rozhlašovali, ale když se někdo zeptá, tak říkám na rovinu jak to je.

kamonni
7. říj 2013

ahoj holky tak my se ted budem snažit už na po 4te už se mě to zdá dlouhý u první simonky to bylo až na popáte

ratatooy
7. říj 2013

@danka4 jo tak to vetšinou bývá že ti co to opravdu nechtějí zachvili čekají a ti co chteji a netají se stím tak to nejde

mi čekaly 3roky,mezi tím bylo mimoděložní tehu a pak už nasledne po roce a půl IVF

ratatooy
7. říj 2013

@nykolina no a ješte bych poradila dát si v sexu pauzu protože spernie zrají nekolik dní a když je sex každy dn tak z toho fakt nic byt asi nemuže

petulinkaaaaa
7. říj 2013

My se snažíme už skoro 4 roky a stále nic. Nikdo neví, proč to nejde, problémy žádný nemáme, tak asi ještě není ten správný čas 😉 .. Určitě se vám to povede brzo, uvidíš. Jen to chce "netlačit na pilu" a prostě se milovat, když máte chuť.. a pokud máte chuť každý den, jedině dobře 😀 ...Normální doba snažení je rok, pak už se doporučuje navštívit doktora. Takže měsíc snažení fakt nic není 🙂

nykolina
autor
7. říj 2013

Dekuji holky 🙂 tak chut je pprad a stejnak kdyz bych ho nechtela,tak pritel nevydrzi 🙂 tak snad se podari..

janakolikova
12. dub 2022

Já vyzkoušela řadu přírodních přípravků (gynex, drmek, kontryhel,...), i radu nemyslet na to a nakonec se zadařilo po 9 měsících ani nevím, jak. Jediné, co jsem brala v poslední době pravidelně byl Inofolic, jestli to pomohlo, těžko říct. Ale je pravda, že v začátcích snažení jsem řešila i jiné problémy a myslím, že určitě pomohlo, že jsem se psychicky uklidnila. Zároveň jsem poslední měsíce sledovala ovulaci ovulačními testy a i vědomí, že mi tělo funguje jak má, mi možná pomohlo. Jen bych chtěla podotknout, že první dítě se podařilo takřka hned, proto jsem už po pár měsících začala být dost nervní.

honatko092
12. dub 2022

První dítě po 4 měsících, druhé napoprvé...důležité je se na to neupínat, sex si užívat a normálně žít, ono to přijde 🙂