Jak moc je pravděpodobné, že to teď vyjde?

simkaaac
10. srp 2018

Ahoj holky, mám tak trochu splín.
26.4. jsme přišli o miminko, o našeho chlapečka kvůli DS :( Ve středu ne-očekávám MS a je pro mě moc důležité aby nepřišla, neboť pokud by se zadařilo, tak by se miminko narodilo přesně v termínu, kdy jsme o jedno přišli.
Každopádně si myslím, že z toho nic nebude. Jednak v tom vedru se spermijkám asi moc nedaří a mě se zatím vždycky cca týden před udělal opar a teď nic :(

maggiele
10. srp 2018

Drzim palce at to vyjde!❤

simkaaac
autor
10. srp 2018

@maggiele děkuji! ❤

priefi
10. srp 2018

@simkaaac drzim pesti, at to vyjde, ale osobne si nemyslim, ze to je dobry napad, abys davala dohromady termin, kdy jste byli na preruseni tehotenstvi a termin porodu dalsiho miminka.

pintule01
10. srp 2018

@simkaaac nezoufej,naděje je vždycky.
My přišli o našeho chlapečka 27.10.2017,kvůli VVV,přesně na naše výročí,takže vím jak ti je.
Chtěla jsem otěhotnět co nejdřív,abych se z toho dostala a povedlo se,zrovna ten měsíc,kdy jsem tomu nejmíň věřila 😉
No a za 4 týdny mám termín ❤
Určitě to klapne,musíš věřit,držím palce,ať je testík pozitivní ❤

simkaaac
autor
10. srp 2018

@pintule01 My taky máme s manželem výročí 27.10. - budeme spolu 11let! No a 30.10. bych měla termín porodu. Celou dobu se držím, ale teď je to pro mě najednou nějaký těžký. Nějak nemůžu věřit, že by se mi splnilo to, co si přeju! To se mi totiž nestává a z toho jsem smutná, jestli mi rozumíš :/
Jak zvládáš vedra? Přeju rychlí a pohodový porod 🙂 ❤

simkaaac
autor
10. srp 2018

@priefi ano, vím, že většina ženských by ty termíny nechtěla spojovat, ale cítím to jinak no ❤

pintule01
10. srp 2018

@simkaaac Vedra jsou pro mě strašná,když nemusím,nikam nejdu a když už jdu,tak jen v doprovodu.
Rozumím ti,taky jsem nevěřila,že by se mi to mohlo splnit,Vánoce pro mě byly za trest,držela jsem se kvůli dceři,termín jsme měli 25.2.2018 a ačkoliv jsem věděla,že jsem opět těhu,bylo to těžký.
Obzvlášť těžký bylo období,kdy jsem prošla všechna možná vyšetření,aby se vyloučila VVV u dalšího prcka a zjistilo se,že to bude opět chlapeček,ten strach a bezmoc byly strašný.VVV kvůli které jsme přišli o prvního postihuje jen chlapce.
Naštěstí všechna vyšetření dopadla v pořádku a víme,že je malý naprosto zdravý.
Každopádně i kdyby to v tomhle termínu náhodou nevyšlo,uvidíš,že budeš šťastná,i když to výjde později

andelka
10. srp 2018

Já mám teď TP 1.2. a to je den kdy mě ráno po vyvolavanem porodu v 18 tt pustili domů. Pokaždé když to datum vidím tak mě poněkud zamrazi. Držím palce ať se brzo zadaři,ale neřeš tyhle věci,to není důležité. Mně ani nenapadlo že se to povede hned 3 měsíce potom.

simkaaac
autor
10. srp 2018

@pintule01 takže jsi znovu podstupovala odběr choriových klků /plodovky? Díky bohu, že je vše v pořádku! Myslím, že bych nebyla /nebudu jiná. Ten strach , zvlášť pokud si někdo projde tím, co my, je obrovský!

simkaaac
autor
10. srp 2018

@andelka Máš pravdu. Nevím, proč si přeju zrovna tohle datum, ale nemůžu si pomoct! Hned po potratu jsem si přála, aby to vyšlo na ten termín ..

pintule01
10. srp 2018

Ano,odběr choriových klků,výsledky trvaly 3 týdny ,protože pro jistotu to posílali i do Motola

simkaaac
autor
10. srp 2018

@pintule01 tak dlouho!?😨 To čekání muselo být hrozný, ale naštěstí všechno dobře dopadlo! 🙏

andelka
10. srp 2018

@simkaaac mně to došlo až když mi to datum napsali do průkazky. A podle NT screeningu se to datum skálopevně drží. Můžu jen věřit,že tentokrát si odnesu zdravé donošene miminko. Důvod zt neznáme. Výsledky ani po půl roce nejsou.

simkaaac
autor
10. srp 2018

@andelka Cože? Určitě proběhla pitva, ne? A výsledky nejsou?! To je děs! :( Předpokládám ale, že screening už máš za sebou a že podle něho je všechno v pořádku! Věřím, že bude!

andelka
10. srp 2018

@simkaaac no,nejsou. Nejsou v nemocnici kompletní výsledky,takže žádná zpráva k mému Dr zatím nedorazila.
Jo, NT screening mám za sebou,ale ten byl v pořádku i minule. Takže můžu jen doufat,že to byla blbá náhoda,která se nebude opakovat.

simkaaac
autor
10. srp 2018

@andelka Určitě nebude!! 🙏