Jak počít a nezbláznit se 🙂

annulinka
23. led 2013

Jak si zachovat zdravý rozum , když se nedaří .. 😉

blondatabruneta
1. únor 2013

@zuzi.a ultrazvukem by to mělo být asi o něco málo "příjemnější" než tím rentgenem 🙂 ale i ten rentgen jsem přežila, takže to jistě zvládneš 🙂

rena1410
1. únor 2013

@blondatabruneta me to bude delat soukromy gynekolog primo v jeho ordinaci a ma tam utz....a bude to 6DC....

blondatabruneta
1. únor 2013

@rena1410 to zvládneš 🙂 jak říkám příjemný to není, ale přežít se to dá 🙂

misak33
2. únor 2013

Ahoj holky, tak dneska už jsem byla takový blázen, že jsem si asi vsugerovala, že vidím na testu ducha. Spíš to vypadá, jako by to bylo v místě, kde má být druhá čátka, trochu špinavé, spíš jen taková šmouha. Ale projistotu si zaběhnu do lékárny pro další testy a budu zkoušet dál.... co kdyby náhodou. Jsem teprve 8. den po možném oplodnění.

trefulka
2. únor 2013

Ahojky holky, hlásím se k vám do klubu, i když já už blázen jsem 😎 po třech letech permanentního neúspěchu 😠

blondatabruneta
3. únor 2013

@misak33 to je ještě dost brzo na testík, třeba tam za pár dnů opravdu bude 🙂

blondatabruneta
3. únor 2013

@trefulka ty jo 3 roky..... to mě mrzí, moc držím pěsti, aby to už netrvalo dlouho a dočkala ses // 😵

annulinka
autor
3. únor 2013

@trefulka ahojky 🙂

Všem nám děvčata přeju ať se tu zdržíme co nejkratší dobu..🙂
Krásný dokument

https://www.youtube.com/watch?v=H2CVG_syO3Y

koukněte ..

annulinka
autor
3. únor 2013

A mě už zase hraboší o jeeee 🙂 těď někdy má být ovulka a já už teď přemýšlím jak vydržet netestovat ..

gabaki
3. únor 2013

@annulinka neboj moja, dobre to bude, nehrabos 🙂

annulinka
autor
4. únor 2013

Tak mě napadá .. Myslíte že mě může bolet ovulka jen na jedné straně, minulý měsíc jsem věděla dost dobře že ovulace byla , bolela mě pravá strana jak čert .. A tenhle měsíc mě jen opravdu zanedbatelně pobolívá celé břicho.. Na řadě je levý vaječník..

blondatabruneta
4. únor 2013

@annulinka jj klidně může 🙂 někoho bolí celé břicho, někoho jen jedna strana 🙂

annulinka
autor
4. únor 2013

@blondatabruneta jsem z toho jelen .. Si ze mě moje tělo dělá šoufky .. No ale rak hlavně jestli ovulka proběhla 🙂

blondatabruneta
4. únor 2013

@annulinka držím pěsti 😵 to mě bolí břicho permanentně od ovule po MS...

annulinka
autor
4. únor 2013

@blondatabruneta dík .. Uvidíme za 14 dní .. Tenhle měsíc jsme to snažení vážně neflákáli 😉

rena1410
4. únor 2013

@blondatabruneta Me taky. To jak si vzdy myslim, ze jsem v tom, mam priznaky a dostanu to, tak mi dr. rekl, ze je to asi pseudogravidita, ze to zpusobuje hormon progesteron. Ja ted cekam, jsem 15DC....ovu byla prelom 11/12 DC dle utz. Ale uz to vidim, ze zas nic.

blondatabruneta
4. únor 2013

@rena1410 moc držím pěsti, aby to klaplo! 😵 jj taky mám pocit, že to chci tak moc, že si to až vsugeruju...

rena1410
4. únor 2013

@blondatabruneta ja si to nesugeruju, mam to od te doby co se snazime, ale ne kazdy mesic....ale mozna je to take tim, ze se hodne sleduju, coz jsem driv nedelala. no neverim ze z toho neco bude, v ovulaci se snazime uz 13cyklus a stejne nic

blondatabruneta
4. únor 2013

@rena1410 já si taky říkám, že to je tím, že se víc sleduju... dřív jsem to neřešila... ale asi taky hodně dělá to, že jak člověk tak moc chce, tak to tělo se podle toho pak cítí

hance09
4. únor 2013

Pomoooooooooooooooc...už mi to zase žere mozek...já se toho 14.2. snad nedočkám....

rena1410
4. únor 2013

@hance09 Jsem na tom stejne 😀 Cekam MS 16.2. ......Kazdy rika, nemysli na to, copak to jde ? 😀

hance09
4. únor 2013

@rena1410 nejdeeeeee 😀 ...a to mám v práci co dělat a stejně na to furt myslim....

rena1410
4. únor 2013

@hance09
presne 😀
me zas zaclo bolet bricho jako na MS..takhle to mam každý měsíc.

blondatabruneta
4. únor 2013

@hance09 taky na ten den čekám 😀

annulinka
autor
4. únor 2013

@rena1410 taky taky , 16.2 čekám .. Tedy spíš něčekám 🙂

blondatabruneta
5. únor 2013

@annulinka vidím, že všechny "čekáme" kolem valentýna...... 🙂

rena1410
5. únor 2013

Cau holky, tak co blaznite? 😀 Ja jo, 4DPO a furt si rikam, urcite se nepodarilo. Jsem trubka. Ale tak nejak to tusim...

annulinka
autor
5. únor 2013

@rena1410 joo blázním .. Viz víše levá strana mi při ovulce evidentne nebolí tak nevím jestli byla nebyla .. Grr nevydrzím až do 16tého ..🙂

blondatabruneta
5. únor 2013

no já už taky nevím, jak ty dny zkrátit... 🙂

hance09
5. únor 2013

@rena1410 jj...taky si řikám,že to stejně zase nevyšlo....