Jak poznám ovulaci

mzacikova
19. čer 2019

Jak opravdu poznám ovulaci? MS mám teď nepravidelnou, už jsem ji neměla přes 2 měsíce.. Říkala jsem si jedině testovat každý den, ale to utratím majlant za ovu testy 😂
Nikdy dřív jsem během ovu neměla žádné bolesti nebo příznaky... A díky hodně nepravidelné MS opravdu nevím, kdy může přijít..

barulina
19. čer 2019

Me dost boli. Picha me v boku, spinim, mam nafoukle bricho a hustsi vytok.

mzacikova
autor
19. čer 2019

@barulina já teda za celé ty 2 měsíce špinila 2x, to je pravda. Pokaždé ale jen chvilku z celého dne. Vždycky jsem to přisuzovala blížící se MS, protože v tu dobu měla dojít. Dřív (před těhotenstvím) jsem měla jen klasicky MS, zbytek dnů bez nějakého silnějšího výtoku nebo špinění.
Asi si to budu raději značit a zkusím během toho test.

barulina
19. čer 2019

Jj ja taky nez prisla na to ze to mam ovulaci mi.chvilku trvalo. Vsak uvidis. Takto to mam ja.

klarushkacervena
19. čer 2019

Ahojky můžu otázku mám to dostat ale dneska jsem si kupovala ovulační test dneska odpoledne mě pichlo v podbřišku tedka večer jsem si dělala ten ovulační test a tu čárku co se tam má objevit tak byla slabá můžu se zeptat co to znamená

sudylichozrout
19. čer 2019

@klarushkacervena Znamena to negativni ovulacni test.

barulina
19. čer 2019

@klarushkacervena a pichnuti zarazeny prd. Prosim premyslej

aselluska
19. čer 2019

@mzacikova kup testy na nějakém čínském portálu. Vyjde to i 4x levnější i s poštou a jsou hodně spolehlivý, mají hodně barviva.

sudylichozrout
19. čer 2019

@mzacikova dokud jdrm poprve neotehotnela, nemela jsem o tom, ze ovuluji, ani anung. Od porodu prvni dcerky se ovulace ozyva intenzivni bolesti podbrisku, tak na tri hodinky me to vyradi z provozu. Dela mi problem i sednout si. Kdybych mela jeste slepak, byla bych si myslela, ze mam problem s nim, kdyz se mi to stalo poprve. Nekolik dnu pred samotnou ovulaci se mi taky zmeni hlen delozniho cipku, z takove mlecne lotion se stane opravdu konzistence a pruhlednost vajecneho bilku.

mzacikova
autor
19. čer 2019

@aselluska mě už to dnes zrovna taky napadlo, ale nebyla jsem si jistá, že budou spolehlivé. Tak to je super, hned jsem objednala 😁 🤩

mzacikova
autor
19. čer 2019

@sudylichozrout já to právě ještě nepoznám nijak... Co jsem přestala kojit a brát pár měsíců po tom antikoncepci, tak to mám s MS a vším tím okolo úplně na prd... Ale věřím.. Nebo spíš doufám, že se to během následujících týdnů už změní

aselluska
19. čer 2019

@mzacikova koupila jsem je jednou u nás a stálo mě to přes 300, a protože jsem začínala, vyplýtvala jsem je na 1 cyklus, což je poměrně drahé. Je lepší tam brouzdat a najít opravdu výhodně balení za co nejméně ( ve finále vypadají stejně a podle mě vyrábí stejný výrobce) a nakonec mě to vyšlo za 300 taky, ale na půl roku a pak když víš, kdy se tak zhruba pohybuje, nebo jsou i jiné příznaky, tak testuješ jen ty dny pro potvrzení. Měla jsem z těch X (objednávám už přes rok) spoustu těstů, koupila jsem tam i těhotenský a jeden jediný mi vyšel jako vadný a za ty peníze ... že se nestydějí to tu prodávat za takové peníze

martaskaaa
19. čer 2019

Ja ji nikdy nepoznala, jen tenkrat kdyz me stimulovali. A v ted v patek jsem mela šílený bolesti na levym vajecniku, úplně bodavy, bolelo to i pri chuzi a večer jsem si musela jit brzo lehnout, abych to zaspala. K tomu tazny hlen i den předem (jako sopl, bilek) takže to muselo byt ono! Mam ms taky nepravidelnou a dost, ani nechapu jak se mi podařilo otěhotnět, protože jsem mela vetsinou anovulacni cykly 😂 a ted jsem pres 8mes po porodu, ms mam hned po sestinedeli zas nepravidelnou, ale az ted teprve jsem neco brutálniho poznala. Uvidim za 14 dni od toho pátku, jestli ms prijde, pak to bude jisty, ze to bylo ono 😁 jinak jsem si delala taky ovu test, ale az vecer přepitá po celym dni bolestí, ale pozitivni nebyl, i kdyz čárka byla vcelku pěkná. Uz si nepamatuju, ale pozitivni byva vetsinou předem, nez ovulace proběhne, ne?
Pokud chces testovat, tak zkus ty z ciny, jak ti radily výše, protože to dost leze do peněz. 🙈

martaskaaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
patmouse
19. čer 2019

Ja jsem ji na sobe poznala az po prvnim porodu. Nic me neboli,ale kdyz mam “slimaka” (tak ja rikam tomu hlenu 🙈😃), tak vim,ze to nastane. Druhe dite jsme si v podstate udelali diky tomu,ze jsem to poznala. Delsi dobu jsem tusila,ze to asi poznam a jeden cyklus jsem si svoje domnenky potvrdila ovulacnimi testy a pak uz jsem vedela,ze je to spravne,tak jsme to s manzelem zkusili a za 14 dni jsem mela pozitivni teh. test.

mzacikova
autor
19. čer 2019

@aselluska je to hnus. Fakt. Dneska jsem kupovala právě tenhle ovu test a jeden těhotenský a v akci 30,-. Tak jsem právě koukla na Čínu a tam cca 50,- za 20 testů? Věřím tomu, že ty prodávané u nás jsou stejně vyráběné tam, jako většina věcí... Zkusila jsem tam vzít těhotenské i ovulační, tak jsme zvědavá.

mzacikova
autor
19. čer 2019

@martaskaaa já mám bolesti na vaječníku několik let... Cystu jsem měla kdysi, ale ta už je pryč, takže nikdo nevíme čím to je 🤦‍♀️ 😂. Ale nějaké větší bolesti nebo hlen právě zatím nic... Já měla MS pravidelnou před těhotenstvím díky antikoncepci, i tenkrát po vysazení byla hned pravidelná a ještě jsem otěhotněla do 3 měsíců.
Tak snad to byla ovu a MS ti přijde do 14 dní ☺️
Pozitivní by měl podle všeho být právě v plodné dny, před samotnou ovulací.
A už jsem objednala čínské 😁

mzacikova
autor
19. čer 2019

@patmouse slimak. To je boží 😂
Taky bych to už ráda poznala, doteď jsem to fakt nikdy nevěděla... A nějakým počtem nemůžu teď díky nepravidelnosti moc věřit.
Budu asi testovat první měsíc fakt každý den, ať mám jistotu. Snad se zpravidelní i MS a vyjde to mimi. I když na to nijak nespěchám, ale ráda bych☺️

martaskaaa
19. čer 2019

@patmouse slimáka, tak to umírám 😁😁😁 a můj se me ted pta čemu se tlemim,to snad ani nechce vědět😂😂

martaskaaa
19. čer 2019

@mzacikova ja na testování kašlu, jednou mam cyklus 34dni a nekdy i skoro 60. A muze to byt i anovulacni. Nechci brat antiko, ale zaroven nechci otěhotnět a myslela jsem, ze budu hlidat plodné dny, ale v tom bordelu cyklů to prostě nejde 🙍

mzacikova
autor
19. čer 2019

@martaskaaa můj naštěstí spí, protože se fakt chlamu 😂😂

mzacikova
autor
19. čer 2019

@martaskaaa já už právě prášky taky nechci.. I když mám nějaké nízkohormonové, ale ještě jsem je brát nezačala (nepřišla MS) a asi ani nechci.. Ale taky nechci chodit na injekce na vyvolání, to je prý strašný...

patmouse
20. čer 2019

@martaskaaa 😉🙈 takový roztomilý pojmenování,no... 😂

patmouse
20. čer 2019

@mzacikova I u mě ty počty byly různý. Já právě manželovi,když byl dceři rok a kousek (koncem září) říkala,že bysme si na novej rok mohli udělat druhý mimi (dcera se nám totiž povedla “upéct” někdy na přelomu roku). Hned jak jsem to dostala, tak jsem si dělala ty ovu testy,abych si teda ověřila,jestli to na sobě poznám, a vyšlo mi,že ovulace byla asi někdy 18 dc (i podle slimáka 😃). Když jsem to v prosinci pak dostala,tak si říkala,že to asi nedáme,protože 18 dc vycházel až týden po Novém roce... no a jak jsem byla překvapená,když jsem najednou snad už 11 dc objevila slimáka...tak jsme to zkusili den před silvestrem a pak na Novej rok. Byla to spíš “legrace”, bylo mi jasný,že určitě nebudem klikaři,aby to vyšlo hned...byla jsem pak celý ty dva týdny nervózní,jak malá holka...co když to vyšlo,žejo... No a ačkoli ten cyklus předtím měl asi 34 dní,tak jsem 28 dc v poledne počůrala test,hned jsem si nadávala,že jsem naivní blbka a skoro jsem se na něj bála podivat,protože jsem se tak navnadila, ale už jsem skoro viděla ty svý slzy, až tam najdu jednu čáru a bílý prd.... no a on byl fakt pozitivní!! 🥰
Budu držet pěsti,aby se to taky brzy povedlo!

martaskaaa
20. čer 2019

@patmouse my taky počali na silvestra nebo novy rok 😂 neplánovaně teda, slimaka jsem zadnyho neměla, ani zadne jine přiznaky..az jsem byla skoro 60dc a mrcha nikde a test pozitivní 😁

patmouse
20. čer 2019

@martaskaaa No vida 😃 pekny prekvapko 👍 z nas si ted delaj vsichni srandu,ze letos na silvestra uz nas nemuzou nechat samotny, aby nebylo cislo tri 😉

terka80
21. čer 2019

urcite podle hlenu ten byva par dni pred ovu pruhledny a vypada jako bilek od vajicka tahne se,pak stridave bolesti bud na levem nebo pravem vajecniku podobne tem menstruacnim