Jaký těhotenský test si koupit?

v_alkyr_a
25. lis 2013

Ahoj holky, s přítelem se začínáme snažit o mimčo, chci si koupit těhotenský test, ale vůbec se v tom nevyznám a nevím jaký. Poradíte mi prosím, s jakým máte nejlepší zkušenosti? Moc děkuju za rady 🙂

damai
25. lis 2013

ahoj, mě nejspolehlivěji ukazovaly Dr. Max testy, koupíš v Dr.Max lékarnách, navíc nejsou moc drahé..
http://www.drmax.cz/produkty/402-dr-max-lady-te...

klouzek
25. lis 2013

Já používala Mamatest a vždy mi ukázal správně 🙂 ,ale vím že někdo s ním má i špatné zkušenosti,že neukazuje přesně.

v_alkyr_a
autor
28. lis 2013

Dneska si skočím do toho Dr. Maxe. Koukala jsem na netu na ceny a mají celkem levnou i kys. listovou, tak to vezmu všechno jedním vrzem. Každopádně děkuji za rady! 🙂

elastiq
28. lis 2013

Já jsem vyzkoušela víc těhotenských testů, obyčejné levné i dražší a musím říct, že i ty obyčejné, levné, to ukázaly přesně, v lékárně ti určitě nabídnou více druhů i cenových relací, můžeš si vybrat. Určitě je nepřesnější udělat si test hned ráno 😉

dezyre
8. čer 2014

Ahoj holky, obnovuji diskuzi. Čtu tady, že chválíte test Dr. Maxe. Nemáte zkušenosti s jeho spolehlivostí? Na pár diskuzích jsem se dočetla, že bývá často falešně pozitivní. Jaké s tím máte zkušenosti vy?

salomee
29. črc 2014

@dezyre moc zkušeností s testováním nemám, od porodu to bylo aktuální dvakrát, pokaždý tak tři čtyři testy pro jistotu a na obyč. papírových desítkových mamatestech jsem měla vždy druhou čárku, hodně slabou, ale viditelnou na první pohled a v limitu, na dr. maxech ale občas taky, ale spíš takovou tu "kdo hledá, najde"..a nebo vůbec nic. (těhotenství nebylo ani v jednom případě).

ladie
29. črc 2014

@dezyre za mě je Dr. Max 100% spolehlivý. Když jsem nebyla těhotná, nikdy ani náznak druhé čárky.

leontynkar
6. dub 2015

http://www.podpora-plodnosti.cz/Ovulacni-test-C... doporučuji!!! Zvládla jsem vše s těmito testy 🙂 den před ne/očekávanou MS už slabá čárečka na konci limitu, ale byla tam. Mamatest 10 GS neukázal vůbec nic ani 4.den po vynechání. A to na výše zmíněném byla už pěkná čárka. 9 dnů po vynechání jsem si koupila digitální a bylo tam + 2-3 tt těhu 🙂 Takže za mě GS mamatest 0 bodů... AKorát teda nemůžu říct, jestli ten COMFORT nedělá falešné duchy, jelikož jsem si nikdy předtím tento test nedělala.. ;) Držm všem pěsti!!

jancaroj
22. dub 2015

přispěji svou zkušenost s digitálním testem clear blue.nejprve po spoždění jsem si dělala levné papírkové testy (5ks) všechny byli negativní,když už jsem měla 3 týden spoždění MS koupila jsem drahý clearblue který ukázal pozitivní 2-3 týden a přesto jsem těhotná nebyla.Jen jsem měla 3 týdny spoždění a i z krve zjistili že nejsem těhotná. 😠