Myslíte, že není brzo na těhotenský test? 🙂

cibuliste
16. říj 2016

Ahoj holky 7.10. Jsem měla ovulaci s přítelem jsme to pojistily od te doby me bolí v podbrisku .19.10. By měla přijít MS myslíte ze si můžu udělat uz tehotensky test a prosím doporucte jaký je nejlepší děkuji 🙂

carmilla
16. říj 2016

Moc brzy. Ja vim, ze je to tezky, ale vydrz. Tech par dni uz das a aspon se pak dozvis jasnej a presvedcivej vysledek. Nechci strasit, ale asi 20% tehotenstvi se nevyviji jako prosperujici a samovolne skonci spolu s MS, aniz by tobzena vubec zaregistrovala...tohle loveni duchu pred ms zavani akorat zbytecnym zklamanim...

cibuliste
autor
16. říj 2016

To ja vydržím uz jednou sem byla zklamána prisla jsem o miminko v 8 tt. ☹

cibuliste
autor
16. říj 2016

@carmilla to ja vydržím uz jednou jsem byla zklamána prisla jsem o miminko v 8 tt. ☹

yasmin30
17. říj 2016

Ahoj,to je jednoznačně pro většinu tehu brzo. Počkej minimálně týden po vynechání jinak pravidelné MS. Pak je to téměř tutovka 😉 Zkus se zabývat na chvíli něčím jinym at ti čekání utece 🙂

jsem_dama
17. říj 2016

Já osobně měla poměrně silnou čárku už 5 dnů před očekávanou ms

carmilla
17. říj 2016

Tak jde hlavně o to, aby byla jistota...A podle mě, když se testuje před MS, tak třeba test nic neukáže, i když to klaplo...nebo naopak, objeví se něco, co se tady označuje jako "duch", ale menstruace nakonec stejně přijde, protože se těhotenství "neuchytilo" a pak jsou z toho jen zbytečný nervy...Za mě je ideál od 3. dne po vynechání MS, to už ty citlivé testy (označené číslem 10) určitě ukáží...

veluntajouklova
17. říj 2016

Ahoj, existuje test, který prý dokáže určit těhotenství až 4 dny před očekávanou MS. To by poradili v lékárně, ale také bych radši počkala až po nedostavení se té mrchy 😀

cibuliste
autor
17. říj 2016

Ja doufám ze neodrazí 🙂

lenka089
17. říj 2016

@cibuliste já měla 15 dní po inseminaci slabou, ale pěkně viditelnou čárku 😉 myslím že kolem 22.10. pokud nepřijde MS, zkusila bych to 😉 ale chápu, to čekání je hrozný 😩

cibuliste
autor
17. říj 2016

To čekání je šílený ☹ ja doufám ze MS nedorazi 🙂

carmilla
18. říj 2016

Držíme pěsti! Ať je to tam! 😉

kristynabayer
18. říj 2016

@cibuliste Mám stejné dilema :D Protože mám prakticky tento cyklus uplne stejne jako ty ;) Ovulace byla 6.10. a ms se nedostavila včera - 17.10. 🙂 Podle jiného výpočtu je ještě jeden zazší termín 17.10. - tedy zítra ;) Napnutá jsem jak kšandy ;)

hanirek
18. říj 2016

Mám to tyky stejně. Ovulace 6.-7.10., včera jsem to měla dostat a nic. Test negativni vcera. Mozna uplne pidi duch. Pak jsem zkusila i ovu test. Ten je skoro pozitivni. Nj, jsem blazen, ale strasne netrpelivej 😀 holky, urcite nam to vyjde 😉

yasmin30
18. říj 2016

Souhlasím s Carmillou, jde o to udělat test a vedet. Ne že udělám test,nic se neukáže,tak další,zase další...k čemu. Jsem samozřejmě taky ženská a nerada cekam ale...ušetřís za testy a ještě to budeš vědět bez kaše kolem😉Hodně štěstí at je to tam😀

lukyte
18. říj 2016

Tak koukam ze je nas vic 🙂 ja mela mit ovu 9.10. a dostat to mam 24.10. to cekani je hrozne :D ale nenadelame nic holky. A omlouvam se ze jsem Vam sem tak vpadla.

cibuliste
autor
18. říj 2016

Já držím palce všem co to mají úplně stejně určitě nám to vyjde holky ale hlavně ta trpělivost pak dejte vědět jak ste dopadly 🙂

lukyte
18. říj 2016

@cibuliste jak dlouho se snazite? My 4mesic a prvni bylo neplanovane po 5m. A o to je to ted horsi,ze je to planovane tak to clovek vic resi.

cibuliste
autor
18. říj 2016

Snažily sme se 4 měsíce pak se zadarilo ale v 8 tt. Se plod přestal vyvíjet :'( musela jsem v kyretaz a od ty doby uz to jsou další 4 měsíce a doufám ze už nam to vyjde 🙂

cibuliste
autor
18. říj 2016

@lukyte Snažily sme se 4 měsíce pak se zadarilo ale v 8 tt. Se plod přestal vyvíjet :'( musela jsem v kyretaz a od ty doby uz to jsou další 4 měsíce a doufám ze už nam to vyjde 🙂

lukyte
18. říj 2016

@cibuliste jejda to me mrzi :( tak snad se zadari. Co nejake priznaky nebo tak? 🙂

cibuliste
autor
18. říj 2016

Tlak v podbrisku , zvětšení prsou a při usínání lehký závratě to vše ale může být k MS 🙂

pap8
18. říj 2016

Mě se ukázal duch až po šesti dnech zpoždění, ale měla jsem později ovulaci. Nemám skoro žádné příznaky ani teď, jen jsem trochu nafouklá a lehce unavená.
Když jsem to zjistila, použila jsem test od dr. Max to 2v1, pak Pepino (pak začali dělat citlivější 10), pak od dr. Max za 70 korun a dva dny po duchovi jsem si udělala clearblue za 180 a to nebyl duch, ale férová silná čárka.. Za 14 dní jsem pak použila znovu pepino, než jsem šla k dr. a to ta první čárka vyskočila dřív

lukyte
18. říj 2016

@cibuliste tak tlak v prsou,po stranach to mam tez,bolest v krizi,unava a podbrisek takze nic neobvykleho. Kdy budes testovat? Jinak jsem Tereza 🙂

lukyte
18. říj 2016

@pap8 Tez mam koupeny Pepino ten mi ukazal i u syna narozdil od mamatestu.

cibuliste
autor
18. říj 2016

@lukyte ja jsem Kamila , tesi me 🙂 ....Dneska koupím test pockam do 20. jestli MS přijde nebo ne pak si testik udelam 🙂

lukyte
18. říj 2016

@cibuliste I me tesi 🙂 no ja uz ted musim vydrzet do toho 23. tak doufam ze to neporusim. Nejvic to laka kdyz mas ten test doma :D

cibuliste
autor
18. říj 2016

@lukyte taky doufám ze to neporušim to je hrozný lákadlo 😀

lukyte
18. říj 2016

@cibuliste presneeee :D

cibuliste
autor
18. říj 2016

@lukyte radsi ho kupovat nebudu radši počkám 🙂

lukyte
18. říj 2016

@cibuliste sakraaaa a ja ho mam doma 😁 odkud jsi Kami?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru