Jde o ovulační test pozitivní?

dzafi
12. únor 2017

ahojky holky, mam dotaz, jsem trošku zmatená. Dělám si ovulační testy, ale pořád mi nevychází pozitivní. Myslíte si, že lze nějaký považovat za pozitivní? cca za 5 dní, má přijít menstruace. Díky všem 🙂

kackacka37
12. únor 2017

Myslim, ze ne, měli by být stejne silny nebo silnější ty carky☹

dzafi
autor
12. únor 2017

Tak to je pech :(

lory303
12. únor 2017

@dzafi ahoj mam stejny problem.. snažíme se s přítelem o mimi 8.měsíců a chodím na měření folikulů, beru clostibelgyt, ale i bez nej ovulaci podle dr. mam, ale nikdy nemam pozitivni ovulační test ☹ vůbec nevím čím to je...

kackacka37
12. únor 2017

Zkuste merit bazalni teplotu, ja merila jen jeden měsíc (zrovna se v nem zadarilo) a zkousela jsem i asi tri ovu testy a ten den pred tim nez se bazalni teplota zvedla jsem mela tu carku silnější nez tu kontrolní. Jinak namatkou kdyz jsem si delala ovu testy v jinych cyklech taky byly jen takhle lehke čárky nebo žádné.

lucajda17
12. únor 2017

@dzafi Z těch testů jsem byla taky na nervy,jestli je nebo vlastně není pozitivní,asi po roce jsem se na to vyprdla,řekla,že už na to .... a ono to vyšlo.přeji hodně štěstí a ať to brzo vyjde.

bredda
13. únor 2017

@kackacka37 Taky jsem chtěla měřit bt. Ale bylo mi řečeno, že když chodím na směny nemá to smysl. Nemohla bych měřit ve stejnou dobu, tak jsou ovulační testy jediná možnost 😕

itworks
13. únor 2017

Třeba si netestovala v tom čase, kdy je zrovna hormon lh nejvyšší.To může být třeba jen chvíli, netrap se tím, testy jsou jen orientační. Ovulaci mas za sebiu

dzafi
autor
13. únor 2017

Je pravda, ze jsem testovala v 1 hodinu a nikdy ne vecer 🙂

dzafi
autor
13. únor 2017

Minuly mesic mi to vyslo krasne 🙂 tak se divim, ze ted je to takhle 🙄

kackacka37
13. únor 2017

Ono to vyjde holky, zadnej strach, jeste jsem brala na doporuceni dr Fertipronu tri měsíce, ta ma pry pomáhat vyvolat tu poradnou spravnou ovulaci a povedlo se ten treti mesic. K tomu jsem brala taky tri mesice Femigard coz je zase z bylinek na stimulaci , tak nevim co z toho vic pomohlo 🙂 A ještě predtim po vysazeni HA jsem brala dva mesice Gynex, a povedlo se hned druhy mesic, bohuzel to bylo v 7 tt zamlkly, ale kamaradky si ho chválily. Tak na to mrkněte treba vam neco pomůže 😉

dzafi
autor
13. únor 2017

Dekujeme 🙂

zak1991
13. únor 2017

@dzafi Píšete, že minulý měsíc to vyšlo krásně. Byly obě čárky stejné? Tady to vypadá, že pozitivní není ani jeden... I ovulační testy by se měly dělat zhruba ve stejnou dobu. Dá se to i v práci, četla jsem, že jedna paní nosila sebou do práce malou odměrku na sirup na kašel, tu pak použila při testování. 🙂 Jestli minulý měsíc testy vyšly pozitivně, teď si s tím nedělejte hlavu, mohl to být anovulační cyklus. 😉

dzafi
autor
14. únor 2017

Tak hlasim ze menst. se dostavila, tak zase priste 🙂

siima12
7. bře 2022

Přicházející ovu?

katherine177
15. kvě 2023

@siima12 ovulačni test sílí ,já měla tento měsíc také tak ,ale už nezesilil ,tak nevím jestli jsem jen nechytla ten úplně pozitivní ovulační test nebo vůbec ovulace nebyla ? Nikdy se mi to nestalo ,buď byl test ,kdy // byly stejně silné nebo ta levá čárka tmavší,ale ,aby tmavl a dál nic ,to ne 🤔🤔

katherine177
15. kvě 2023

@katherine177 přidám foto ,takto byl nejvíc tento měsíc

siima12
24. kvě 2023

@katherine177 nakonec jsem to chytla dobře a 13.7.2023 mám termín 😊

katherine177
24. kvě 2023

@siima12 tak to je super 🍀,já teda testovala dál a ještě úplně ztmavl a byl pozitivní až 19/5