• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde ovlivnit kvalita vajíček vitamíny, bylinkami, atd?

21. ledna 2012 
Ahoj všem,
ráda bych se zeptala,jestli má někdo zkušenost ,nebo třeba četl -zda -li se dají nějak zkvalitnit vajíčka a i třeba aby líp dozrávala.Mluvim ted o nějakých bylinkách,nebo vitamínech ..Díky.
(trošku blbě podanej dotaz ,ale věřim ,že ho všichni pochopíte) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vajíčka se vytvoří už v prenatálním období, jejich kvalitu asi neovlivníš. Co se týče zrání, to už by ovlivnit šlo. Mně dr. doporučila Sarapis, 3x1 tbl., po půl roce bez ms jsem našla // :dizzy_face:
22. srp 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 No my to máme kapku složitější víš..(stačí kuk album)A jelikož mě čeká druhé ivf,možná druhá inseminace ,tak bych to chtěla nějak podpořit -tu kvalitu,a i to dozrávání vajuch.Jinak otom,že to je dané -vím. :slight_smile: Ale myslela sem si,jestli přeci jen něco...neni.
O tom sarapisu sem četla,ale ne všem pomáhá.Mám pár známých ,kterým cyklus akorát rozhodil. :unamused:
22. srp 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 a Veru gratuluji..k Bobiškovi,. :grinning:
22. srp 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Ahoj, kvalitu vajíčok neovplyvníš, to máš jednoducho geneticky dané, jedine čo vieš ovplyvniť, je kvantita, čiže množstvo -braním nejakých steriodov akým je clostilbegyt, alebo niečím prírodným ako napr. soja. :wink:
prajem ti skore tehulkovanie :wink:
22. srp 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusina clostilom urcite neovplyvnis kvantitu, iba dozrievanie
22. srp 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lusina no ..
tak na kvantitu to je jasné..na to sem se neptala.To už mám clostil dávno za sebou...Ale díky. :wink:
22. srp 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca ak na nieco zaujimave prides, rada sa dozviem aj ja:slight_smile: vdaka
22. srp 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@aduskatt No po clostíku mívá někdo víc folíků ,to je pravda 2 -3..Já ne,já měla vždy jeden.

Ale nejde mi o kvantitu,jak jsem psala výš.Zajímá mě spíš ta kvalita vajíček,ale jak vidno,asi neexistuje nic ,co by aspon kapinečku vajíčka podpořilo. :sunglasses:

Než mi odepíšete -- tak kuk případně album--rada typu clostilbegyt ..je u mě zbytečná. :slight_smile: Alwe nemyslím to nijak zle.

Je jasné z vašich příspěvků,že kvalita ovlivnit nejde.Přesto sem doufala......
22. srp 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca ja som ti clostil ani neodporucala, zbytocne ho hltam uz par cyklov............fakt ma zaujima, ak na nieco narazis..............
a po clostyle ano, dozriet moze viac, ale povodne mnozstvo neovplyvni.ale ja tiez mam iba jedno po clostile.min cyklus dokonca 34 mm, ale nemala som moznost odsledovat, ci prasklo.........
22. srp 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt , ovplyvniš množstvo, po brani clostilu som mala vždy od 3-5 vajok :slight_smile:
22. srp 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusina ale to sa ti nepridali vajicka, len z tych, co mas ti dozrelo viac
22. srp 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Ahoj, zajímavá diskuze :slight_smile: Tuhle informaci jsem taky hledala na netu, několik měsíců, ale nic :cry: Snažíme se stejně dlouho. No, třeba se na nás obě ještě usměje štěstí :wink:
22. srp 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aduskatt fíha 34 mm..to už přešlo v cystu ne? :unamused:

@jesterka001 ahoj.. koukala sem do albíčka.Pane jo už 3 ivf..no tak jedině zkoušet další ivf,nebo nativ,,iui asi ne? :sunglasses:

Jinak to fakt vypadá,že asi žádná rada nebude.Krom zdravého životního stylu .
22. srp 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca - Další IVF už ne, teď na to nejsou finance. Nativ u nás v CARu nedělají , takže zbývá jen IUI. První mám za sebou (dneska přišla mrcha :rolling_eyes: ), ale hned další cyklus zkusím znovu. Budu ti držet palečky, aby ti IVF vyšlo!!!!!
Taky mám pocit, že mimo zdravýho živ stylu nic.
22. srp 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca no to neviem, lebo uz som nemohla na dsalsi uzv, nebola som doma
22. srp 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca ahoj, nahodou jsem hledala ten samy dotaz co ty, na netu jsem nasla tohle...
http://www.zenska-neplodnost.cz/novinky/seznamte-se-s-5-potravinami-zvysujicimi-plodnost-718
:wink: hodne stesti!!
29. pro 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkamca Ahoj, já beru kotvičník pozemní (čaj nebo tinktura - střídám to) - zlepšuje dozrávání vajíčeka u můžu zvyšuje kvalitu spermií...Za zkoušku to stojí, ne? :wink:
21. led 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek