Je možné cítit nidaci už týden po ovulaci?

snazimese
10. čer 2019

Ahoj. Jak již napovídá nadpis, zajímalo by mě, zda je možné cítit nidaci takhle brzy. Už druhý den cítím tlak v celém podbřišku s takovým jakoby dloubáním spíš vlevo, jakoby blíž k levému vaječníku. MS bych měla dostat za cca 3-5 dní. Vím že je nejlepší počkat na termín ms a kdyžtak pak zkusit TT, ale na PMS jsem nikdy netrpěla, možná tak max den dva před příchodem MS, tak by mě zajímalo, jestli může jít o tu nidaci nebo něco jiného? Ten tlak je někdy opravdu hodně nepříjemný a vzhledem ke své práci bych něco nerada podcenila. Děkuji za každou slušnou odpověď

inssomnia
11. čer 2019

Já jsem měla jasno nejpozději v den, kdy měla přijít menstruace, bylo mi hrozně divně. Celé první čtyři měsíce jsem se cítila jako v hodně vydýchaném autobuse a nemohla mít nikdy dost kyslíku. Takže asi jde.
Test pár dní po termínu MS byl pořád negativní.

kkk612
11. čer 2019

@snazimese já to tak měla taky. Cely týden před MS jako bych ji už měla mít. Nehledě na to, že jsem ten týden taky skoro cely prospala.

zrzeckas
11. čer 2019

Rekla bych ne uz, ale spis az tyden po ovulaci.... Nidace probiha cca 6-7 den po ovulaci. Zalezi jak dlouho vajicko putuje, ale vetsinou putuje tech 5-6 dni a 7 se uhnizduje. A mozne je "vse" 🙂 u male jsem nepoznala vbc nic az do ms, ktere neprisla a u maleho jsem to poznala, bolelo me v podbrisku na jedne strane a dokonce jsem mela i nidacni krvaceni a test pozitivni uz par dni pred ms.

snazimese
autor
11. čer 2019

@inssomnia
@kkk612 Diky holky. Ja mam momentalne do ms 2-3 dny (mam LF jen 10-11 dni), ten tlak zacal predevcirem. V noci na dnesek jsem byla na nocni, pracuji jako pecovatelka v domove pro seniory a rano okolo pul pate me dost osklive pichlo v podbrisku a nasledovala dost neprijemna krec, ktera za chvilku odeznela.. Ale to mohlo byt namahou a nebo mozna i streva, byla jsem pam asi o pul hodiny pozdeji na velke.. Ale ten tlak v podbrisku citim stale.. Takze nezbyva nez pockat, jestli to je PMS nebo ms nedorazi..

snazimese
autor
11. čer 2019

@zrzeckas Dekuji za reakci 🙂 jak jsem jiz psala, do ms mam 2-3 dny 🙂 dost me to zaskocilo, pac nikdy jsem mezi ovulaci a ms takhle podbrisek necitila. Vim, ze to muze byt PMS, ale to jsem nikdy tolik dni pred ms nemela, byla by to premiera 😁 ale co, vse je jednou poprve 😁

zrzeckas
11. čer 2019

@snazimese preji at to vyjde 🙂🍀

radullah
11. čer 2019

Ahoj, já jsem na sobě nidaci poznala tak, že jsem 8 a 9dpo lehounce spinila. A ten 9ty den už mi vyšla i slabounka čárka na testu 🙂 jinak protože mám dlouhou luteální fázi (16dnu) vyšel mi pozitivní test už 7 dní před předpokládanou ms. Od té doby jsem pak cítila tlaky v podbřišku a pro mě netypicky i v krizi. Teď začínám 12tt a miminko odpovídá přesně menstruaci.

erikamaj
11. čer 2019

Ve škole nás to učili tak, že nidace probíhá do tří dnů nebo nějak tak pokud si dobře pamatuji, čili asi je to možné 🙂

pavlatkos
11. čer 2019

Já to tedy takto cítila...byl to i takový nepříjemný, mírně pobolivajici pocit v podbřiškua byla jsem těhotná 🙂. Přeji hodně štěstí

snazimese
autor
11. čer 2019

@zrzeckas
@radullah
@erikamaj
@pavlatkos Holky, moc vam dekuji za reakce 🙂 ja mam LF kratkou, jen 10-11 dni a ms by mi mela prijit za 2-3 dny, tak uvidim jestli prijde nebo ne 🙂 Tlak v podbrisku temer presel, tak je mozne, ze to bylo i neco jineho. Nezbyva ted cekat 🙂 Ja bych to asi neresila, ale takovyhle tlak v podbrisku pred ms neznam, na PMS netrpim, ale jak jsem uz psala, vse je jednou poprve 🙂

isabelafuentes
11. čer 2019

Ja to zazila. Pokazde me v dobe nidace v noci probudilo bolestive dloubnuti v podbrisku.👍

paladinka
11. čer 2019

Ja poznala na 100% ruzovym zaspinenim necely tyden po ovulaci

snazimese
autor
11. čer 2019

@isabelafuentes je pravda, ze me dneska okolo pul pate rano (byla jsem na nocni) hnusne pichlo v podbrisku a nasledne na to jsem mela mensi kratkou, lec dost neprijemnou krec v podbrisku, ale nevim zda to nemohlo byt namahou ci jen jestli se takhle blbe neozvali streva, byla jsem pak asi o cca pul hodinky pozdeji na velke.. :-/
@paladinka ja prave zadne spineni nezaznamenala...