Je možné mít 40DC ovulaci při neovulačním hlenu?

janamp
25. črc 2015

Ahoj všem. Je mi jasné, že každá jsme jiná, ale! MS sice nemám pravidelnou, ale vždy dorazila max. do 35DC.. Dnes jsem už 41DC a nikde nic.. Když přeskočím to, že jsem cca 10 dnů zpět nebyla ve své kůži, bylo mi zle od žaludku, pachuť v ústech atd..od čtvrtka jsem měla bolesti až křeče v podbrišku, nafouklá, že bych mohla létat. Nedivila bych, kdyby to byla ovulační krize, už jsem ji párkrát zažila.. Dá se říct, že ze srandy jsem si včera (40DC) udělala ovu test a byl pozitivní, jenže hlen tomu vůbec neodpovídá! Je bílý, hustý, to by přeci při ovu být neměl. 😨 Asi sama sobě přestávám rozumět. Otázka zní, je vůbec možné mít 40DC ovulaci, při totálně neovulačním hlenu? 😕 Mj. čípek se mi asi také zbláznil, je měkký, jak nikdy a když byste se chtěly zeptat na příp. těhotenství, tt negativní.. :(
Děkuji za vaše odpovědi, zkušenosti.. 😉

andrrriiik
25. črc 2015

Ahoj,já taky nikdy nemám výtok při ovulaci.Mimochodem jsem slyšela,že pozitivní ovulační test může znamenat těhotenství,i když je TT negativní 😉 Zkus TT udělat později 🙂

janamp
autor
25. črc 2015

Také jsem to četla někde na netu.. Ale nějak se mi to nezdá. Že by ze sněhobílého nic vyskočil alespoň duch.. Ještě k tomu kdoví kolikátý DC. Uvidím no..

alenaholcakova
26. črc 2015

Tak já to mám podobné. Dneska jsem si udělala ze srandy ovu. test a vyšel jasně pozitivní. Na TT je ještě brzo protože jsem teprve 27DC a MS mám dostat až za 4 dny. Přesto mě pobolívá podbřišek, bílý hustý výtok, bolest zad. Měřím si i BT a ta už se drží 8 den nahoře.

janamp
autor
27. črc 2015

@alenaholcakova Já dnes už 43DC, hustý bílý výtok, neuvěřitelně citlivé bradavky.. Záda mě nebolí, jen obšas "cítím" podbrišek. Zkoušela jsem TT, slabší duch, ale mamatest a co jsem četla, tak poslední dobou není moc spolehlivý ☹ No nic, objednám se radši k Dr.. A pokud se snažíte, přeji, aby to vyšlo 😉 🙂