Ovulační hlen týden před ovulací. Je to možné? Máte zkušenost?

nina004
2. čer 2020

Ahojte, máte niektorá skúsenosť s tým ,že máte ovulačný hlien už týždeň pred ovu a v dobe ovu už je krémový a predsa sa vám podarilo otehotnieť? Alebo nejaký typ ako hlien posunúť bližšie k ovu? Sledujem si ovu už pár mesiacov testami aj meraním BT a vždy mi to vychádza tak,že plodný hlien mám cca 6-7 dní pred ovu.

vaseli16
2. čer 2020

Ano je to mozne ja mela ovulacni hlen 5dni pred ovulaci... Proto se tomu rika plodne dny 🙂 v tomto hlenu vydrzi spermie cekat na vajicko

nina004
autor
3. čer 2020

@vaseli16 Ďakujem. Ja som práve všade čítala že spermie vydržia 3-5dní ,ale u mňa je ovu každý mesiac min týždeň po plodín hliene.

terka80
4. čer 2020

@nina004 mam ovulacni hlen od 5 dc a ovu bud 10 nebo 12 dc

nagojka
Autor odpověď smazal
Zobraz
nagojka
27. čer 2020

Ahoj holky.prosim radu a nazor...Dnes mam 3 den ovulacni hlen...Prvni den byl dost husty,vcera o neco ridsi a dneska rano?naprosto ukazkovy hlen vajecneho bilku..bylo ho pomerne dost(zkoumam zevnitr).Ale co tak sleduji behem dne tak nejak rychle ubiva...Dole mam tedy porad mokro ale vidim,ze hlenu uz neni takove mnozstvi a asi se pomalicku meni zas na ciry...co to prosim znamena???probehla uz ovulace???ze vsech tech clanku na netu sem tumpachova,zkoumam se prvni mesic takhle vic...BT nemerim protoze tomu nerozumim...Jde mi o to ze chlapa budu mit doma az nekdy pozde vecer,a mam strach ze jak hlen mizi nestihnem to☹ono je to asi fuk protoze mam cykly 34 dni a dnes sem 23DC takze mam stejne malo sanci ze by se vajicko stihlo uhnidit ale...ten pocit ze sme to zkusili v ten spravny cas...Dekuji za radu,nazory a zkusenosti..

julia00
27. pro 2021

@nina004 ja mam momentálne ovuláčny hlien od 11 dňa cyklu (cyklus mam cca 32 dňový) čiže tiež netuším či je možné mať ovuláčny hlien týždeň pred ovulaciou alebo ovulácia už bola🤷‍♀️