Je můj ovulační test pozitivní?

ni_ki
26. zář 2014

Ahoj holky, prosím o radu, je ovulační test (druhý ze shora) pozitivní? Už testuji od 11DC a teprve včera 19DC byla čárka jednoznačně nejsilnější, i když mi nepřijde tak silná jako testovací. Dnes (ve stejnou dobu testováno) už slabší. Jinak mě i bolí v podbřišku jako před menstruací, tak snad ovulace byla nebo bude v nejbližší době. Samozřejmě jsme pro jistotu nenechali nic náhodě 🙂. Budu testovat ještě dál, ale už nevěřím tomu, že by čárka byla silnější. Děkuji za názory

besi114
13. zář 2017

Ahoj co myslíte? Včera vlevo a dnes vpravo. Díky za odpověď

luciebx
13. zář 2017

@besi114 včerejší bych řekla ze asi jo. I když by mohl byt krapet silnější. Možná kdyby si testovala v jinou dobu byl by určitě pozitivni. Dnešní už nic

krumlanda
15. zář 2017

@molly1987 ahojky vím že je to dlouho, když koukám na tvůj příspěvek, ale ty testy od tebe nafocené z toho máš prcka na fotce? 😀 že píšeš že ses dočkala...díky

krumlanda
15. zář 2017

@molly1987 nebo spíš upravím otázku, jak dlouhé cykly jsi měla? Nejde mi do hlavy moje...mívám ovulaci skoro pravidelně 13 den a tento měsíc nic vůbec nice a už jsem 16 den, cyklus mám cca 27 dní:-/

molly1987
15. zář 2017

@krumlanda juj, ja uz ani nevim, co jsem sem davala 😀 Ale prvni mimco mam z ovulace, ktera byla 29DC 😀 Cykly nepravidelne (24-56 dnu) Mne nejvic pomohlo měření bazalni teploty. Testama jsem zjistila, kdy by mela ovulace probehnout a teplotou jsem pak zkontrolovala, jestli se tak opravdu stalo. Zkus i to, ale chce to merit aspoň 3 cykly. Ne všechny cykly jsou s ovulaci 😉

luuucatko
5. říj 2017

Holky, poradite mi prosim? Takhle silne ovulacni testy mam 3 a 4 dpo. V pondělí mi doktor potvrdil, ze ovu proběhla v neděli. Jak je mozne ze jsou tak silne? Normalne mi uz klesají, ale prijde ze sili.

luuucatko
5. říj 2017

Tedy 2 a 3 dpo. 🙂

zuzalinkak
5. říj 2017

Můj úplně první test... podle návodu bych řekla, že je jasně pozitivní. Je to možné? Teprve 10. den cyklu? Mám standardní délku 28 dní.

luciebx
5. říj 2017

@zuzalinkak určitě pozitivní.

luuucatko
5. říj 2017

Dneska 4dpo a mam pozitivni ovu test :( jsem z toho jelen

kacenka69
2. led 2018

Ahoj holky snad píšu správně sem 🙂.potřebovala bych radu. Snazime se s přítelem od Září o miminko, zatim bohužel nic, ale začala jsem cítím ovulaci (bolesti) nejdřív sem litala na gyndu, že mám nějaké záněty atd, ale nikdy dy nic, tak jsem po přečtení několika diskuzí pochopila, že se jedná o ovulaci. Nicmene tento cyklus jak jsem začala cítit bolesti tak jsem si koupila ovulacni testy a zda se, že jsem se trefila a tak bych potřebovala radu jestli jsou testy pozitivní?-Teda ty první dva, ty jsou dělané 31. Další 1vniho a poslední dnes 2heho a je vidět jak carka slábne. Děkuji za rady 🙂

anetka9
2. led 2018

@kacenka69 ahoj, jako uplne pozitivni nejsou, ale myslim, ze by se to tak dalo brat🙂 takze ovulaci bych videla na 1.1 ci 2.1:)

kacenka69
2. led 2018

Děkuji 🙂 tak uvidíme....

sisoidka
Autor odpověď smazal
Zobraz
sudylichozrout
21. lis 2018

Hoj, obnovuji diskuzi a mam dotaz. Nekojim 20 dnu, jeste nemenstruuji. Koupila jsem ovulacni testy, abych zkusila najit plodne dny a vedela, kdy si dat s manzelem pozor. Mam uz zkusenost s jednim tehotenstvim bez menstruace po vysazeni kojeni... A jsou z toho deti hodne blizko u sebe, tak bych to ted nechtela uplne extra riskovat. Delam testy asi tyden, vzdy tam byl slaby duch (i vcera), ktery se hodne douho rysoval, takze vzdy negativni. Dnes se carka zbarvila rychle, je dost syta, i kdyz neni jako ta kontrolni. Chybi ji kousicek, foto je ne moc dobre. Vcera mi prislo, ze mam i jiny pocit v kalhotkach, kdyz to reknu oklikou. Dnes je pocit suchy. Myslite, ze ovulace probehla, nebo se teprve blizi? Mozna jsem nechytla tu nejvyssi hladinu, testuji jedenkrat za 24 hodin... Prikladam foto a omlouvam se vsem za snimek pocuranyho papirku. Antikoncepci brat nechci, o tretatku do budoucna uvazujeme. Mereni teploty je pro me nemozne sci-fi, spim malo a v noci vstavam. Diky za radu.

lucinka1990
21. čer 2019

Dobrý den myslíte že je některý pozitivní

navratil1986
2. bře 2020

Ahoj holky je tam něco ?

besi114
2. bře 2020

@navratil1986 vidím tam dušíka 😊🤗

pellullinka
30. bře 2020

Hezký den, dnes jsem 10DC a jsem vykulená,jak vyšel první ovulační test. Pozitivní, opravdu to vidím?

luciebx
30. bře 2020

@pellullinka čárky by měli být stejně silné. Možná zítra. Ale víš jak. Stačí testovat v jinou hodinu a test mohl být pozitivní. Daleko k tomu nemá
Počkej. Já už sem blba. Která je ta kontrolní ?😂🤣😂🤣🤣 neee super. Určitě pozitivní. Sup na to

pellullinka
30. bře 2020

@luciebx prave, kontrolni je ta hodne tmava 😂🙈... dekuju

danvitka
13. zář 2020

@molly1987 a to se má takto schovávat a posuzovat? Já myslela že po 15 min se to již nelze odečíst tak jsem to vyhazovala 🙄😁 no a teď vim prd 😁😁

danvitka
13. zář 2020

@luuucatko tak to třeba klaplo ne? 👍

sylvka
5. bře 2021

Ahoj konikovky,prosím je tedy tohle pozitivní ovulační test?čili styk za 24 až 48 hodin?dik

teddybear2589
13. dub 2021

Ahojte holky, s Ovu testy začínám a tak jdu pro radu ke zkušeným 🙂 dělala jsem si ovu testy od 9.4. do dnešního dne kromě 11.4. to jsem neměla možnost. Nejvyšší hladina LH byla 10.4. to byla sobota a ovulace tedy byla neděle nebo pondělí, že ano? Jen tedy nevím jak by test vypadal toho 11.4. tak teď otázka zda OVU tedy nebyla 12.4. v pondělí popřípadě dnes 13.4. že? Děkuji moc za vaše rady 🙂

littleannie
22. dub 2021

Myslíte, že už je pozitivní?

esmeralda11
1. črc 2021

Ahoj🙂 dělám ovu testy první měsíc, je ten ze včera, prosím, pozitivní? Přijde mi, že sruhá čárka je o malililinkato slabší než ta kontrolní, ale zas oproti těm předchozím značný rozdíl😀

siima12
Autor odpověď smazal
Zobraz
siima12
Autor odpověď smazal
Zobraz
siima12
Autor odpověď smazal
Zobraz