Je ovulační test pozitivní?

coreprincess
2. zář 2016

Holky poradíte? Je nebo neni pozitivní ten ovu test? cyklus mam 18dni. Dnes to je 14 a mela bych mit ovulaci. Predevcery byl test jen s jednou carkou, vcera naznak druhe a dneska takto dobre viditelne. Je to ovulace ci nikoli?

dyslovka
4. zář 2016

@coreprincess : ja bych zkusila jeden vecer a zitra druhy, kdyby to vyslo dneska stejne. Ja mela jeden den pekny test a rikala jsem si, to je urco pozitivni a zkusila jsem druhy den dalsi, jestli uz slabne a misto slabnuti byla carka jeste silnejsi 🙂 jojo to mereni je takove narocnejsi, ve stejny cas a hned po probuzeni, no popravde nedodrzuju asi ani jedno 😀 protoze se jeste chvilku prevaluju, nez se poradne probudim a nevstavam vzdy presne 😀

bublinka74
4. zář 2016

@dyslovka budu testovat schválně dal 🙂 kočko a jak s tou teplotou BT Já mela tři dny 36.4 dnes 36.2 kdy je nejlepší měřit a měřis ji pod rukou?

dyslovka
4. zář 2016

@bublinka74 : nejlepsi je merit ji hned ze zacatku, ale ja ji zacala merit az po ms 🙂 a merim ji vaginalne digitalnim teplomerem 🙂 pred ovu jsem mela tech 36,4 a po ovu mam 37 🙂 3dpo jsem mela poklesn, ale to si myslim, ze mi blbnul teplomer 🙂 ale nekterym nemusi teplota jit nahoru, kazdy jsme jini 🙂 akorat u te teploty povetsinou zjistis az zpetne, ze byla ovulace, ale da se tim zjistit, kdy cca prijde ms 🙂

bublinka74
4. zář 2016

@dyslovka aha díky jsem v tom stejne zamotana 🙂))

dyslovka
4. zář 2016

@bublinka74 : tak to me mrzi, moc jsem ti nepomohla :-/

coreprincess
autor
5. zář 2016

@dyslovka tak vcera byl sex tak ted uz jen cekat

dyslovka
5. zář 2016

@coreprincess : drzim pesti pro stesti 🙂 urcite to vyjde 🙂

brookmichaela
5. zář 2016

@bublinka74 To bylo pro autorku. Ale i celkově do tématu. Já ms vůbec nedostala. Nemám pravidelný cyklus. Prostě jsem si šla udělat ovu test a byl pozitivní. Z MK vím, že tady holky mívaji TT pozitivní když mají pozitivní ovu test. Píši jen svoji zkušenost, mě ovu testy ovu nikdy neukázaly až když jsem byla v očekávání.

evulina77
5. zář 2016

@bublinka74 promiň, že se vměšuji, ale BT nemůžeš měřit pod paží. Můžeš v puse, vagíně nebo konečníku, vybereš si na začátku s pak už měříš jenom tam. Dobrý stránky jsou tyhle http://merenibt.xf.cz/, je tam hodně informací a taky ukázkových cyklů apod.

an05
9. čer 2019

Můžu poprosit o názor? Zkouším už několik cyklů a vždy jen jeden proužek, popř. druhý jen náznakem, nyní poprvé i druhý, podlě mě silnější. Co myslíte?

zuzanka1922
29. črc 2019

Ahoj holky chci se zeptat myslíte ze mám počkat až bude čárka silnější nebo se můžeme už snažit s přítelem

jaja01k
29. črc 2019

@zuzanka1922 Já bych řekla, že pozitivní ještě není. Ale snažit se samozřejmě můžete, tím nic nezkazíte 🙂

bublinkakocicka
16. srp 2019

Vidite 3 carky na testu?delany vcera. A tehu test pred par dny vidite neco?