Je ovulační test pozitivní?

kokusinda
7. kvě 2021

Holky prosim pekne, 23.dubna jsem byla u dr a rikala, ze folik ma 14 mm, to byl patek a ze ovu probehne pravdepodobne prosti tyden. Dnes je to presne 14 dni a mam ASI pozitivni ovulacni test. Muze to byt ovu? Nebo cysta? Nebo tehu? Diiiiky moc za rady

vaseli16
7. kvě 2021

Folikul roste 1-2mm za den... Podle toho se to da spocitat🙂 rekla bych ze testu jeste kousek chybí takze bud si nechytla LH vrchol nebo teprv bude zkus test jeste odpoledne 🙂

kokusinda
autor
7. kvě 2021

@vaseli16 Jenže 14 mm mel 23.dubna. Kdyby rostl za den o 1mm. Tak dnes by mel 28mm. Jsem z toho jelen. 🦌

vaseli16
7. kvě 2021

@kokusinda folikul praska okolo 24mm tal bud nepraskl nebo ovulace uz byla a test pomalu slabne

kokusinda
autor
7. kvě 2021

@vaseli16 vcera vecer byla sice viditelna, ale o hodne slabsi druha carka.

vaseli16
7. kvě 2021

@kokusinda ty jo tak ted tedy take nevim, rekla bych ze asi nepraskl, ale to nelze rict, leda zajít k dr co uvidi na utz.

kokusinda
autor
7. kvě 2021

@vaseli16 jsem objednana na pondeli, tak uvidime

vaseli16
7. kvě 2021

@kokusinda tak snad probehla a jen testy byly nespolehlive🙂 jestli si vzpomenete dejte vedet at jsem take moudřejší 🙂

kocila
7. kvě 2021

@kokusinda já bych tipla, že se zadařilo, ovulační testy odhalují časné těhotenství...🙂

vaseli16
7. kvě 2021

@kocila to není možné, takhle brzké těhotenství neodhali ani ovulační test

kokusinda
autor
7. kvě 2021

@kocila; @vaseli16 Holky to je to co prave nevim. I me to zarazilo. Je pravda, ze jsem dnes 28DC. Cykly mam takove, ze jak se jim chce. 32 - 40. Tehu test uuuuplne bily.

kocila
7. kvě 2021

@kokusinda těhu test ukáže, až ovulační test bude kompletně pozitivní (obě čárky stejně silné, nebo testovací silnější), myslím si, že jsi klidně 8.-9.DPO, pokud folikul byl 23.4 14 mm...počkej na termín menstruace a uvidíš... já jen čerpám ze své zkušenosti..

sylvka
7. kvě 2021

@kokusinda ahoj,já bych řekla,že je pozitivní.mroni je mě do alba,5.3 jsem měla téměř stejný 😄 a o devět dní později už //,takže byl pozi urco.byl tehdy taky pátek a sex proběhl večer a v sobotu ráno.drzim palce.