Je tady i jiná surogátní Matka?

nahradni_matka
2. bře 2020

Ahoj, jsem týden PO KET.
Jsem NM.
Je tu i někdo jiný takový?
Já se těším jako malá, ve středu budu dělat TT 🙂

vikinkav
2. bře 2020

já nejsem, ale zajímá mě - jak to probíhá? jsi v ČR? máš vlastní děti anebo je neplánuješ? pokud nechceš odpovídat nemusíš, v pohodě, je to osobní věc, jen jsem zvědavá 🙂

nahradni_matka
autor
2. bře 2020

@vikinkav jsem v ČR 🙂 Mám jednoho vlastního syna a další už ne plánuji. Probíhá to vlastně docela v pohodě. Máme koordinátorku na klinice, na nic nejsme sami. Hodně se to pohlo. Před sedmi lety nic takového nebylo a všechno bylo,, na koleně udělané ,,.... Proběhla klasická příprava jako při běžném KETu. Jen embryjko nezavedli biologické mamince, ale mi. Oficiálně jsem já jakoby matka a tatínek je tatínek. Po porodu se dítěte vzdám. A biologická maminka si ho adoptuje. Zapíše se do rodného listu a šťastná rodinka je na světě 😇.... Tohle jsi chtěla vědět? ❤️

ondruchovat
3. bře 2020

@nahradni_matka obdivuji !!!!!! Já bych měla strAch jak se budu po porodu cítit , ze miminko nebudu mít u sebe i když není moje a i když sem sla do toho s tímhle záměrem - a to jsem hodně racionální člověk .

nahradni_matka
autor
3. bře 2020

@ondruchovat to chce mít v hlavě nastaveno už od začátku že není tvoje...

vikinkav
3. bře 2020

@nahradni_matka moc dekuju, to je zajimavy s tim rodnym listem, to me vubec nenapadlo.