Je to duch nebo se mi to zdá? Co myslíte?

3. srp 2020

Zdravím holky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo vidí ducha, moje MS ma zpoždění a dnes jsem si dělala tt a vyšlo tohle, jde o to, že jsem na dovolené a nerada, kdybych byla těhotná, pila alkohol. Prosím, rady o tom ať počkám si nechte.

klokanka31
3. srp 2020

Já nic nevidím... Každopádně i kdybys byla na takovým začátku těhotenství, trocha alkoholu by neuškodila.

jarushine
3. srp 2020

Zkus vyfotit s bleskem. Mně se taky pořád zdálo, že mám ducha a šlo to pořádně vidět až na fotce s bleskem 😁.

autor
3. srp 2020

@jarushine teď jsem se koukala pořádně a spíš mi to přišlo jako ryska🙂

kocila
3. srp 2020

Ja tam teda neco malo vidim,ale chtelo by to lepsi fotku

nihanin
3. srp 2020

Zkus testnout za dva dny

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
3. srp 2020

Vidím to nejspíš na rysku.

te_reza
3. srp 2020

Není tam nic a jestli ti už mešká, bylo by něco vidět s největší pravděpodobností

autor
3. srp 2020

@te_reza To těžko, mám dlouhé cykly. Jinak těhotná jsem už jednou byla a zjistila jsem to až 9. Den zpoždění a to jsem se testovala každý druhý den. Ale bohužel to nedopadlo😪

autor
3. srp 2020

@te_reza Nebo spíš až 9. Den vynechání se ukázala slabá čárka.

kocila
3. srp 2020

Tento test je negativni,je tezke i odhadnout,kolik jsi DPO kdyz nevis, kdy jsi mela ovulaci (9 dnu zpozdeni a teprve duch znamena,ze jsi mela pozdeji ovulaci a nez se ti vybarvil test az po tak velkem zpozdeni,test se zacina vybarvovat 10-14dnu po ovulaci)...takze si uzivej dovcu a nic neres 👍

bathory87
4. srp 2020

Ahoj. Je to tam nebo není? Prý není jasná červená že nebudu :D do MS mám 3 dny podle kalendáře

te_reza
4. srp 2020
bathory87
4. srp 2020

@te_reza ve čtvrtek jdu na gynekologii. Spinim a test jsem dělala z dopolední moči. Nečekala jsem to. Bolí mě 2 měsíce šíleně prsa že nemůžu spát. Zkusila jsem to dneska jen tak. Miminko bude vymodlene

nickyname
4. srp 2020

@bathory87 je to tam ☺️

lilly_95
4. srp 2020

@bathory87 jasná čárka, nevím, co chceš slyšet 🙈 že je to negativní..? Nechápu 🤦🏻‍♀️

bathory87
4. srp 2020

@lilly_95 no má být prý víc ruda :D

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru