Je to ovulace?

misule777
17. zář 2020

Ahoj holky,
Mám takový blbý dotaz. S manželem jsme se začali snažit o miminko. Nesnažíme se dlouho, ale začlo mi z toho hrabat 😀 Napadlo mě, že bych si tento měsíc zkusila dělat ovu testy, abych zjistila, jestli je ovulace v době, kdy si myslím, že by mohla být. MS mi začala 2.9., testovat jsem začala tuto sobotu 12.9., tj. 11 DC. Cyklus mám pravidelný 28 dni. Nejdříve jsem použila testy pepino (růžové), potom jsem začala používat hlavně dr. Max (zelené). Přišlo mi ze mají lepší barvivo. Problém ale je, že žádný den mi nevyšel test pozitivně, i když postupně až do včera sílili. Dnes začali slábnout. Tak nevím jestli vůbec mohla ovulka proběhnout, když test nevyšel jednoznačně pozitivně. Včera a dnes dopoledne jsem si všimla ovulacniho hlenu. Byla i lehká bolest břicha. BT bohužel neměřím, ale asi začnu 😕

Co myslíte, mohla proběhnout i tak ovulka? Nevím jestli testům věřit 😏
Na nějaké diskuzi jsem četla že je lepší dělat testy třeba i 2x denně, aby se to neprosvihlo, proto tolik testů 😀 pak jsem i porovnávala pepino a dr. Maxe

stefffiii
7. říj 2020

A po par hodinach byl test zase o něco tmavší...🤔🤔🤔

tasimia
8. říj 2020

@stefffiii řekla bych, ze je pozitivní.

levandulka_fialova
8. říj 2020

@stefffiii Taky bych řekla, že je pozitivní. Akorát se má testovat podle návodu od 10 do 20 (možná jsi jen přidávala příspěvek později).

stefffiii
8. říj 2020

@levandulka_fialova První test byl tak kolem te 20.hod,ale tenhle druhy teda opravdu až tak ve 23hod🤔😳 Takže to je zavádějící,když je to děláno tak pozde?

levandulka_fialova
8. říj 2020

@stefffiii Netuším. Vím jen, že v návodu je ten čas, takže nějaký důvod to má, jaký, to nevím. Co dnešní test?

stefffiii
8. říj 2020

@levandulka_fialova Dnes to vypadá lip👍🙂

levandulka_fialova
8. říj 2020

@stefffiii Bezva, takže zítra nebo pozítří bude ovulace.

stefffiii
8. říj 2020

@levandulka_fialova Vycetla jsem-někde píší,ze nejdřív je LH v krvi a se zpozdenim v moci,takže prý kolikrát ten ovulacni test(z moci) vyjde pozitivni až v den ovulace🤔

levandulka_fialova
9. říj 2020

@stefffiii Asi je to možné. Já třeba dělám ovulační testy a k tomu měřím teplotu, abych si potvrdila, že ovulace opravdu byla. Mně se občas stává, že je test pozitivní a teplota nic, hapruje, pak vím, že prostě folikul nepraskl, někdy se mi udělá cysta.

stefffiii
9. říj 2020

@levandulka_fialova Teolotu jsem nezkousela měřit,ale taky jsem premyslela,jestli se mi to někdy nestává takto... a MS přijde vcas,i když folikul nepraskne???

levandulka_fialova
9. říj 2020

@stefffiii Jak kdy. Většinou se mi ale prodloužil o třeba 2 týdny. 2x jsem měla od dr. potvrzené utz, že je tam cysta, zbytek odhaduju.