Dvojitá ovulace v jednom cyklu?

dyslovka
30. říj 2016

Ahoj holky,

Tento cyklus jsem podle bt po ovulaci, respektive vcera mi naskocila bt 37.1. Delala jsem si ovu testy a moc silne nebyly, byvavaly silnejsi, tak jsem myslela, ze ani ovulka nebude. Ale podle kalendare to sedi. Ovsem zarazilo me, ze jsem nemela ani bolesti, jak vzdycky. Ale plodny hlen ano. Tak jsem si rikala, ze to mam asi rozhazeny, minulej cyklus jsem pila kontryhel, tento spis vubec, jestli tri caje? Nejak jsem na to kaslala.
A na co se chci zeptat. Zarazi me, ze mam dneska bolesti jako pri ovu, teplota rano 37.1, ovu test jsem nezkousela, nejsme totiz doma, ale jak prijedeme, tak ho hned vyzkousim, kazdopadne vysel by pozitivne, kdybych mela teoreticky dneska druhou ovulku? Nebo jak si vysvetlit ten plodny hlen predtim a ten narust teploty jinak, nez probehlou ovulaci?

Predem moc dekuji za kazdou reakci.

lucy_89
31. říj 2016

Ja nemam zkusenost s merenim teploty... Ale vim, ze žena muze mit behem jednoho cyklu 2 ovulace - z toho pak mohou byt dvojvajecna dvojcata. A dokonce byly i pripady, kdy zena spala se dvema muzi a mela dvojcata, z nichz melo kazde jineho otce.. 🙂

dyslovka
autor
31. říj 2016

@lucy_89 : paaani, tak to musela byt zapeklita situace :-O by me zajimalo, jak to pak vysvetlovala 😊 kazdopadne doma jsme to nepojistili, tak je to uz asi jedno, kazdopadne moc dekuji za odpoved, opravdu moc 🙂