Je tu nějaká maminka v počátku těhotenství?

anet_98
1. kvě 2022

Zdravím maminky,

Aktuálně jsem v době, kdy mi na testu vyšel duch. Teď čekám na vynechání MS a budu volat doktorovi na první kontrolu. Rada bych toto čekání prožívala s nějakou maminkou, která to má stejné 🙂

Jsem máma malého chlapečka, kterému je 1,5 roku. S přítelem jsme se rozhodli mu pořídit sourozence a zadařilo se na poprvé 🥰 jsem moc zvědavá, jak to prvorozený vezme a co na miminko řekne. 😅 Pokud všechno dopadne, tak budeme mít malé ledňátko a synovi v tu chvíli budou čerstvě 2roky a 2 měsíce.

Foto je ze včerejšího testování 14dpo a zítra očekávám termín MS (16dpo) 🍀

anet_98
autor
3. kvě 2022

@bereni já s prvním poznala těhotenství až okolo 10tt, protože byl neplánovaný a velkým překvapení 😅

@nina004 tak to máš štěstí, mám známou, která jediný příznak těhotenství měla zvětšující se břicho a pálení žáhy okolo 28tt jinak nic 😁 patříš možná k těm, které těhotenstvím proplují bez nějakých nevolností a dalších příznaků 😊

maximaty
3. kvě 2022

@nina004 děkuji moc... zítra budu volat do CAR výsledek domácího testu a jsem nervózní, až to hezké není. U malého jsem měla 15 den po transferu hcg v krvi nějakých 1500 plus mínus, přesně bych musela dohledat a jsem fakt vystrašená, co přijde teď. Budu volat hned ráno, třeba mě tam nacpou ještě zítra na krev, mám to sice přes hodinu cesty, ale pojetím jak tryska

elllienka
3. kvě 2022

Ahoj holky, přidávám se 🙋🏻‍♀️
Jsem 18dpo, mám několik pozitivních testů, ale pořád dělám a zkoumám jestli sílí.. 😅 jsem objednaná na 17.5. k doktorce.
Mám už 3 letou dceru a teď nám to vyšlo na druhý pokus, tak snad to dopadne 🙏
Nevolnosti mám už týden a teď se docela stupňují, tak snad nebudou nějak horší, s dcerou jsem je měla taky, ale naštěstí jsem nezvracela, tak se modlím, aby to taky nepřišlo.
Držím vám všem palce ať čárky sílí a kontroly na gynde dobře dopadnou ✊🍀

nina004
3. kvě 2022

@nikolb99 Ono sú tie prvé týždne kým to lekár na sone uvidí nekonečné. Pri synovi som odrátavala dní do ďalšej kontroly. Ale kým sa malý nenarodil stále som sa bála ,že čo ak sa čosi pokazí. A vlastne furt mám strach či si niečím neublíži atď 🙈

nina004
3. kvě 2022

@anet_98 Joj kiežby to tak bolo 🙏 Neviem si úplne predstaviť ,že by mi bolo celé dni zle a doma mám malé dieťa. Ešte k tomu je syn strašný mazel,tak je veľa na rukách.

@maximaty Budem na teba veľmi myslieť a čakať čo napíšeš. Ale test je krásny,tak si myslím ,že všetko je na dobrej ceste. ✊

nina004
3. kvě 2022

@elllienka Držím prsty nech ti čiarka pekne silnie ďalej.

nina004
3. kvě 2022

Ja som dnes bola u dr, podľa mojich výpočtov som ešte len na začiatku 5tt ,ale podľa ms by to už mal byť začiatok 8tt,tak ma chcel dr vidieť. Bol už vidieť malinký váčok odpovedajúci 5tt a mám ďalšiu kontrolu o týždeň v utorok a potom asi o dva týždne na potvrdenie ❤️.

nikolb99
3. kvě 2022

@nina004 to jsme na tom dost podobně, držím palce ať to dobře dopadne🥰🍀

nikolb99
4. kvě 2022

Ahoj holky tak se hlásím, kontrola dnes dopadla dobře, jsem podle UTZ 5+2tt a všechno vypadá v pořádku, na další kontrolu jdu za měsíc☺️

anet_98
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
anet_98
autor
5. kvě 2022

@nikolb99 to je super zpráva 🥰❤️

andelicka
9. kvě 2022

Moc vám holky blahopřeji k těhotenství 🥰