Je tu někdo, kdo si tento nebo minulý měsíc píchal ovitrelle?

tereza4244
19. lis 2019

Dobré odpoledne,
je tu někdo kdo si nedávno píchal injekci ovitrelle? Jaké jste měly vedlejší příznaky? Za jak dlouho od píchnutí se vám ztratil v těle? Podělte se prosím.
Děkuju moc za odpovědi. 🙂

johan7
19. lis 2019

@tereza4244 Dobrý den, já 5/11. Má být v lednici, neměla jsem, zapomněla jsem, měla jsem píchnout v 18, zapomněla jsem a píchla ve 23, ale nic z toho prý nevadí a nic mi po tom nebylo. Jak dlouho zůstane v těle u Vás netuším, každé tělo je jiné. Holky to tady zkouší testama než vyblednou, ale osobně nevím.

verra
19. lis 2019

@tereza4244 Já jsem píchala ovitrelle minulou sobotu 9.11.2019 a žádné vedlejší účinky jsem na sobě nepociťovala, prsa mě bolí po ovulaci v každém cyklu a teď to bylo stejné. A nedokáži říct, jak dlouho se držel v těle, jáj sem testy nedělala.

verra
19. lis 2019

@johan7 a jak jsi dopadla? Vyšlo to?

johan7
19. lis 2019

@verra Zatím čekám, dnes jsem týden po ket, je to nekonečný čekání 🙂 a Ty? Ty budeš taky chvilku po et/ket, že?

verra
19. lis 2019

@johan7 my se zatím snažíme přirozeně jen s podporou clostíku a pak ovitrelle, tak snad se brzo zadaří. Je to nekonečné to čekání.
Tobě držím mocinky pěstičky, aby to dobře dopadlo.

johan7
19. lis 2019

@verra Jé, tak to je bezva, moc držím palce a děkuju Ti 😉 snad se brzy dočkáme.

terka80
19. lis 2019

@tereza4244 ja mela ovitrell poprve a pichala sem si 8 v patek,vedlejsi ucinky sem nepocitovala.ted v patek jdu na krev tak uvidime jestli jsme byly uspesny

natysnovec
19. lis 2019

Ja mela ovitrelle jedno a uspesny...a ted tu stoji rocni holcicka ktera pekne zlobi...

tereza4244
autor
19. lis 2019

@johan7 tak já jsem si ho pichala 10.11. Taky teď čekám, jak to dopadne. Jsem 7dpo. Ale můžu říct, že mě hodně bolel podbřišek a teď mě hrozně bolí prsa, což normálně mám jednou za čas, ale tak jak mě bolí teď....To je hrůza. :D

tereza4244
autor
19. lis 2019

@terka80 tak moc držím palce. 🙂 já pichala den po tobě. Tak čekám na pozitivní tt. Dej vědět. ;)

tereza4244
autor
19. lis 2019

@verra taky jsem brala clostilbegyt a snažíme se přirozeně 🙂 to čekání je hrozný..

terka80
19. lis 2019

@tereza4244 me zacal bolet od vcera 7 dpo

tereza4244
autor
19. lis 2019

@terka80 kdy budeš testovat?

johan7
19. lis 2019

@tereza4244 Nápodobně 😀 břicho jak před porodem a prsa...no...manžel je spokojenej, já taky, ale nemusely by tak bolet 😀 ale víš co, ta směsice těch hormonů udělá svoje.

verra
19. lis 2019

@johan7 děkuji moc, ale nějak se bojím, že menstruace dorazí.

tereza4244
autor
19. lis 2019

@johan7 to udělá :D ale podle tt testu by měly být už hormony pryč.. :D

verra
19. lis 2019

@tereza4244 já takhle mám první cyklus, ale jako jsem z toho celého cyklu nějaká mimo, ovulaci jsem vždy na sobě cítila a teď mě břicho tlačilo ještě v pátek a v sobotu jsem necítila nic a ani po injekci žádné tlaky, tak jak jsem zvyklá...... No kdyztak si dáme druhé kolo a to snad budou // pod🎄

johan7
19. lis 2019

@tereza4244 Jo takhle, omlouvám se, nevím proč jsem si spojila Ovitrelle hned s ivf, tak to nebudou hormony z léků, to budou jen hormony 😁

johan7
19. lis 2019

@verra a kdy by měla/neměla dorazit menstruace?

terka80
20. lis 2019

@tereza4244 v patek jdu na krev

terka80
20. lis 2019

@verra ja pichla osmeho u pulnoci ovitrell a cely vikend jsem mela megaovulaci 🥺 asi folici praskaly postupne,myslela sem ze me praskne bricho no a v pondeli uz dobry uleva

eeris
20. lis 2019

@tereza4244 ja si pichla 10.11. v devet vecer, vedlejší priznaky zadny, jenom jsem trochu vic citila ovulaci, dneska (10. den po injekci) na testu snehobilo, takze predpokladam, ze uz vyprchala.

verra
20. lis 2019

Hezké ráno spolusnažilky :D
@johan7 menstruaci čekám/nečekám v neděli.

verra
20. lis 2019

@terka80 tak super, že jsi tak cítila ovulaci, já právě nic, tak si říkám co to jako je!!!! Koukám, že už máš taky jednu princeznu doma. My máme devítiletou a už kvůli ní mě tak bolí každý neúspěch.

terka80
20. lis 2019

@verra nasi je taky devet 😄 a o druhe se snazime od brezna,ja mam jen jeden vejcovod a tez u prvniho nam trvalo pres dva roky nez sem otehotnela,ted uz jsem starsi a tak sem si rekla doktorce aby mi nasadila ten clostil.no uvidime jak to dopadne,porad me poboliva podbrisek a trochu i v krizi

tereza4244
autor
20. lis 2019

@terka80 taky jsem ovulaci dost cítila. Jsem zvedava, jak to vsechno dopadne. Já jsem dnes 9dpo.

tereza4244
autor
20. lis 2019

@eeris Taky jsem dnes 10 dní od injekce ovitrelle a test jsem mela negativní už 8 dní od vpichu.

tereza4244
autor
20. lis 2019

@verra Tak to budes asi jako první mezi náma vědět, jestli se povedlo. Jdes taky na krev nebo budes testovat?

eeris
20. lis 2019

@tereza4244 aha 🙂 tak to asi vyprchava rychle. Byli jste na IUI nebo jste zkouseli doma?

verra
20. lis 2019

@terka80 nám první trvala celkem chvíli, já neměla po vysazení antikoncepce vůbec menstruaci, takže skoro rok trvalo rovnání cyklu a pak se malá povedla třetí cyklus. Mně doktorka právě nasadila clostík a ovitrelle, abychom to podpořili, že věk může hrát roli ve kvalitě vajíček (já 36let). Mně pobolívá trochu podbřišek, v kříži mě bolelo šíleně minulý týden, teď nic, ale začíná mě trochu bolet hlava, což mám vždy před ms, takže čekám, že to vážně dostanu :(. My se o druhé snažíme tak nějak od loňského léta, ale kolikrát to vůbec v plodné dny nevyšlo a do toho jsem já ještě byla na malé konizaci čípku, tak snad už se usměje štěstí na nás všechny tady.