Jedná se o ovulaci?

amalka2981
21. pro 2020

Ahoj holky, vím, že těchto témat je tu spousta, ale každý jsme originál, tak taky zkouším poprosit o radu. Jsem po zamlklém potratu. Hned jak to bylo možné, začali jsme se znovu snažit o miminko. Teď je to půl roku, co se snažíme znovu, ale nějak se nedaří. Paní doktorka mi tedy nasadila dophaston a clossyl (nyní beru první měsíc). Od zákroku jsem ovulaci zřejmě neměla (nebo jsem ji nepocítila). Tento měsíc jsem nic nechtěla podcenit a tak jsem si začala ovu testy dělat každý den. 🙂 Od 17. DC jsem začala brat dophaston. 16. - 17 DC jsem měla bolesti v podbřišku jako před MS. Mohlo se tedy jednat o ovulaci? Nyní ještě v testech pokračuju, ale nezdá se, že by testovací čárka nějak slábla. Nastala tedy vůbec ovulace? Předem moc děkuji za odpověď. Příkládám foto 🙂

michaelarousova
21. pro 2020

@amalka2981 ja bych rekla ze pozitivni je toho 17dc a pak nepatrne slabne..kazdopadne jestli ovulace probehla ti test podle me nerekne..to by jsi musela merit teplotu☺️

tez83
21. pro 2020

@amalka2981 také bych řekla,že ovu byla 17DC v 16hod.

kocila
21. pro 2020

@amalka2981 ovulaci máš potvrzenou testem a bolestmi (nicméně začala jsi brát léky moc brzo - příště počkej 3 dny po pozitivním testu, jelikož ovulace nastává 18-48 hod po pozitivním testu a nevhodné načasování může spíš uškodit)..
nyní již není potřeba dělat testy, stačí až v den předpokládané MS zkusit těhotenský test (což by mělo být cca 31-33 DC)...tak držím palce, ať se zadaří

amalka2981
autor
21. pro 2020

@kocila Já popravdě vůbec nevěděla, že bych měla začít brát až po ovulaci. Vzhledem k tomu, že měsíce před ovulace nebyla, tak se asi ani nepředpokládalo, že teď bude 🙂 Každopádně mi paní doktorka říkala, že tyto léky nezabraňují ovulaci, takže proto je můžu brát bez ohledu na to, jestli k ovulaci dojde nebo ne. Každopádně doufám, že pokud by se zadařilo, tak ty léky nijak neuškodí.. :-/ Jinak moc děkuji za radu 🙂

kocila
21. pro 2020

@amalka2981 dulezite je,ze se zda,ze ovulace probehla,zbytek ukaze cas 👍

luciebelohradska31
21. pro 2020

@michaelarousova můžeš jít na krev týden po ovulaci a budeš si potom jistá