Jsem 7dpo-nevím, ale zdá se mi, že tam vidím stín. Co Vy děvčata 🙏?

lenickamimi
27. bře 2020
lenickamimi
autor
27. bře 2020

@lenickamimi blbě mi fotí mobil

lenickamimi
autor
27. bře 2020
amazonkajanik
27. bře 2020

@lenickamimi zkus ještě mamatest s citlivostí 10,třeba to bude líp vidět,ale zdá se,že se něco rýsuje

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@amazonkajanik bože můj prosím ať je tam

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@amazonkajanik no právě že ja jsem v Rakousku a tady se moc nevyznám v tt nevím který má citlivost 10 😣

lenickakl
27. bře 2020

@lenickamimi tak snad vidíš, kde je na krabičce napsáno 10mlU/ml a kde 25

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@lenickakl dobře zkusím do bipy kouknu a když tak poprosím prodavacku ať mi poradí děkuji za odpověď 🙏

katka9184
27. bře 2020

Také vidím stín 🙏

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@katka9184 děkuji doufám že už z toho neblaznim před 3 roky samovolny potrat v 6 týdnu teď se jen modlím ať to dobře dopadne ♥️🙏

lenickamimi
autor
27. bře 2020

Je možné že je to moc brzy 7dpo ale nikdy mi tt dříve ducha neukázal ani náznak 🤷‍♀️

fafetka
27. bře 2020

Já ho vidim!🍀tak ať sílí!🙏🏻❤️

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@fafetka ooff naděje umírá poslední děkuji za povzbuzení ♥️♥️

katka9184
27. bře 2020

@lenickamimi Určitě, musí se věřit a nee hned myslet na nejhorší. Hlavně klid a zkusit zítra další test, nebo raději za dva dny. Aby ta čárka byla silnější 😊

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@katka9184 ano teď je Teda situace hrozná ten virus a stres silný tlak na psychiku ale opravdu víra nesmí nás opustit a já přeji všem ženám které se snaží ať už o první mimčo tak přeji hodně štěstí ku pozitivnímu výsledku 🍀🍀🍀🍀

lenickamimi
autor
27. bře 2020

Zkusila jsem ještě tuhle fotku zda se mi že tady je to líp vidět 🤷‍♀️

linda_22
27. bře 2020

Já ho tam vidím 🙂 držím palce, ať to dobře dopadne 🍀

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@linda_22 děkuji pěkně za podporu chtěla jsem jen vědět jestli to vidím jen já nebo i další ženy zdalo se mi nad ránem že držím v náručí krásnou holčičku byl to jako živý sen sem to ráno obrecela 🙏

lajla
27. bře 2020

Ano stín tam je..ale 7 DPO je šance na vykoukani.prakticky nulová,.buď špatný test nebo ovu byla dřív

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@lajla ovu byla právě potvrzena lékařkou z ultrazvuku 11.3 ale ovulační test byl pozitivní až v sobotu 14.3 a to jsem měla i bolest v podbřišku a mírně jsem 3 dny spinila bazální teploty se začali zvedat až kolem 20 dne cyklu i graf to potvrdil tak asi opravdu byla ovulace po tom 20 dni cyklu jinak nevím už

lajla
27. bře 2020

@lenickamimi no mi lékař taky kdysi říkal a nic🤣 úplně jindy...teď jsem měla taky potvrzenou testy, vším možným i..a co? Mimco je o týden starší..
Řekla bych že i u Vás se Dr spletl..vyčkejte týden a uvidíte 🌹

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@lajla noo taky prostě se snažím věřit více svému tělu ovulace je zradna někdy přijde dřív někdy později ale teď tedy hodně sleduju bazální teploty a dělám už druhý měsíc ovu testy nikdy jsem ale neměla tu čárku tak stejně silnou jako kontrolní stalo se mi to poprvé 🙄

vendelinka08
27. bře 2020

@lenickamimi mě Dušíka také ukázal 6dpo, měřila jsem teplotu a měla jsem už příznaky, jako jsou noční hlady, to jsem měla u každého těhotenství. Pak ale duch zmizel a pak v období MŠ se objevila krásná čárka. Takže asi tělo vyplavilo HCG a test to chytil. Kdybych neměla hlady tak netestuje, ale pak jsem počkala až do termínu ms.

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@vendelinka08 to znamená že ti to vyšlo a z toho dušička bylo nakonec těhu 🙏

vendelinka08
27. bře 2020

@lenickamimi ano...

vendelinka08
27. bře 2020

@lenickamimi když najdu foto, tak to sem hodim

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@vendelinka08 dobře děkuji ☺️

lenickamimi
autor
27. bře 2020

Teď jsem zkoušela ještě jinou značku tt bohužel jsem s citlivosti 10 nesehnala a ukázal mi to stejný a to není z ranní moči 🙄

vendelinka08
27. bře 2020

@lenickamimi jojo, Dušíka vidím, tak důležité je aby sílil, držím palce

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@vendelinka08 doufám další zkusím za 2 dny 🙏🙏

amazonkajanik
27. bře 2020

@lenickamimi my jsme spolu hodně řešily,hlavně ten duphaston apod. Držím palce i na nohou,ať to vyjde! Stresem se nenech pohltit!♥️

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru