Jsem 7dpo-nevím, ale zdá se mi, že tam vidím stín. Co Vy děvčata 🙏?

lenickamimi
27. bře 2020
lenickamimi
autor
27. bře 2020

@amazonkajanik jeee moc ti děkuji ano hodně jsme spolu řešili a doufám že budeme řešit dál 🍀🍀

terezacerna
27. bře 2020

Mně v Německu všechny ukazovali negativní až v den má pozitvni

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@terezacerna to ano v Česku jsem si nakoupila 3 balíčky těch růžových tt ty byly vždy o něco přesnější ale už mi došli a teď kvůli té karantene musíme zůstat tady v Rakousku bohužel tady ty tt neznám nevěřím jim 🤷‍♀️

amazonkajanik
27. bře 2020

@lenickamimi to je jasný a jestli budeš mít holčičku,tak mám pro vás ženicha 😁😉

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@amazonkajanik jeee tak to je fajn už se těším až se jednou sejdeme u kafe a budeme si vyprávět o tom jak sme se rozplivali nad nasema tt s duchama 👻😋

amazonkajanik
27. bře 2020

@lenickamimi jo a děti na nás budou nechápavě koukat,proč probíráme větry 😂😂😂😂

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@amazonkajanik haha přesně a odkud si jestli se mohu zeptat

miba10
27. bře 2020

@lenickamimi něco tam je vidět. Držím palečky

amazonkajanik
27. bře 2020

@lenickamimi no,máme to k sobě sakra daleko, jsem ze strakonicka. Ale moje prababa pocházela ze znojemska a za války utekla na Slovensko 😊

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@amazonkajanik ahaa no tak si budeme předávat zkušenosti aspoň přes internet 🤣🤣🤣

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@miba10 moc děkuji doufám že to už vyjde 😍

amazonkajanik
27. bře 2020

@lenickamimi to je jasný. A kdybych náhodou mířila na Slovensko za rodinou,tak bych se na to kafe zastavit mohla,ne 😉 Trencianske Stankovce jsou kousek od hranic

lenickamimi
autor
27. bře 2020

@amazonkajanik to ano myslím že ze strany od Břeclav Mikulov nebo se mýlím

amazonkajanik
27. bře 2020

@lenickamimi Starý Hrozenkov přechod

terezacerna
28. bře 2020

@lenickamimi to je jedine co bych tu mohla vytknout 😁☺ a co zkusit ten vo ukazuje tydny prodavaji ho v lekarne myslim

lenickamimi
autor
28. bře 2020

Dnes ráno jsem zkusila ještě jednou tt a nevím co si mám myslet jestli je to tam nebo ještě ne 🙏

lenickamimi
autor
28. bře 2020

Přece nejsou všechny tt vadné nebo

lenickamimi
autor
28. bře 2020

@lenickamimi zda se mi že je už trochu silnější než včera 🙏🙏

lenickamimi
autor
28. bře 2020
amazonkajanik
29. bře 2020

@lenickamimi no,rozhodně je to líp vidět,než u toho prvního 😉

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@amazonkajanik no jo ale co by jsi mi na to mohla říct jsou opravdu všechny tt vadné nebo to je ryska já už fakt nevím 😓

amazonkajanik
29. bře 2020

@lenickamimi právě že s temahle zkušenost nemám,za mě bych to brala jako silnějšího ducha. Škoda,že není způsob,jak k tobě dostat ty klasické mamatesty. Ty,jo,kamionaci můžou přes hranice,tak dohledat nějakýho,co by jel kolem a mohl ti je předat 😁😉

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@amazonkajanik nee haha to je v pohodě já počkám nic jiného mi nezbyde 🤣 ale teď tedy mě překvapil i čípek nemůžu ho vůbec najít jako by zmizel 🙄

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@amazonkajanik a mám to kolem takové moc měkké a belavy výtok jako mléko bolesti mám jen v zádech sem už z toho jelen 🦌

amazonkajanik
29. bře 2020

@lenickamimi to vypadá,jako že jo. Co se týká čípku,tak u mě nevím,jak jsem ho měla. Podle vytoku jsem to taky nepoznala,léta musím nosit intimky, pac mám silnější výtok pořád. Prsa mě bolela jako před ms a bolesti jsem měla až kolem 8tt,jak se začínala rozpinat děloha. To mě drobet vyděsilo,páč takhle začínal potrat našeho prvního

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@amazonkajanik v podbřišku mám jen slabý tlak a píchá mě na levém vaječníku jinak prsa mám citlivé jako před MS tak to nepoznám ale před týdnem jsem 3 dny spinila nic zavratneho a pak to přestalo asi to byla ovulace

amazonkajanik
29. bře 2020

@lenickamimi je to možné. Co takhle procitam diskuze,tak to mívá spousta holek

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@amazonkajanik přesně tak každá jsme jiná no doufám že to dobře dopadne a když mrcha zase dorazí tak rozhodně to nebudu hrotit aspoň mám další šanci ♥️♥️

clo1
1. dub 2020

@lenickamimi jak to dopadlo?? Máš // ??

lenickamimi
autor
1. dub 2020

@clo1 ahoj nee nic se neukázalo a ještě mi dnes klesla teplota na 36.6 bohužel není naděje 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru