Jsou nějaké vitamíny nebo prášky na podporu otěhotnění?

alenamesarosova
3. kvě 2014

Ahoj holky chtěla bych se zepta zda jsou nejaké vitamíny nebo prášky na podporu otěhotnění, které si mužu koupit sama v lékarně bez předpisu doktora. Děkuji za odpovědí

vlajka1
15. kvě 2014

@saurauia k tomu selenu a zinku se doporucuje jeste vitamin C a E. Muj muz bere Fertilman, to je primo "smes"na podporu potence 🙂

brekeke412
7. bře 2015

@ninive211 Prosim te, jak jsi brala ten bromelain po ovulaci? Jen jednu tabletku nebo 2-3 jak.je psano na krabicce?

zuhra
7. bře 2015

Beru inofolic, teprve mesic

pavlina2312
28. bře 2015

@terezapetrova

Dobrý den, čtu zde nějaké starší příspěvky, vaše situace ktrou popisujete mi pripomína tu naši, mohu se jen zeptat zda li se druhé těhotenství povedlo? Píšete o věku že vám bude 35 to mě také...mějte se krásně P

terezapetrova
29. bře 2015

@pavlina2312 Dobry den, ano povedlo cca po roce a ctvr jsem otěhotněla loni v rijnu, v cervenci budeme mit mimi, myslim, ze u me to bylo hodne o psychice, povedlo se az když jsem se smirovala s tim, ze to nevyjde, 35 mi bylo v prosinci lonskeho roku, tudíž rodit budu ještě v 35, jak dlouho se snažíte? 🙂

pavlina2312
29. bře 2015

@terezapetrova My jsme teprve ted vysadili prášky, takže první měsíc je mi zatím třicetčtyři a 35 mi bude až v prosínci, máme desetiměsíčního Danielka, málo spí přes den i často se budí v noci takže nám dává dost zabrat je to někdy na hlavu nevyspat se a stále být plný energie.
Tak to jsem ráda že to dobře u Vás dopadlo, všimla jsem si že je to starší datum příspěvku tak jsem byla zvědavá zda li se zadařilo, tak to je super, moc vám to přeji.
Já jsem byla minulý týden u gynekologa a ten mě trošku vystrašil říkal no jestli chcete druhý tak šup šup na nic nečekejte...váš věk atd.
Přávěže jsem hladala na foru kdy asi bych měla dostat první menstruaci po vysazení prášku...je to třetí tyden od posledního prášku a stále nic, tak jsem hledala nějaky info.
Takže jestli tomu dobře rozumím ted čekáte druhé mimi nebo třetí? pa pa mějte se krásně a dávejte na sebe pozor. Pavlina

renataredaiova
27. bře 2016

Ahojte holky chtěla bych se zeptat já se snažím otehotnit ale nak to nejde jsou nake prasky nato abych otěhotněla jestli jo tak prosím odepiste mi děkuji vám... Za pochopení .....😃😃

kecafon
19. črc 2017

Taky jsem měla trochu potíže s otěhotněním,takže jsem to rozebírala se svou doktorkou,prošla mnoha vyšetřeními,nic se nepotvrdilo,takže jsem začala pít bylinkové čaje,jíst zdravěji,hodně zeleniny,více pobytu na vzduchu,pohyb a k tomu jsem si pořídila vitamíny pro těhotné a kojící,ale dají se brát i při plánování těhotenství.Z té velké škály produktů jsem se nakonec rozhodla pro Ogestan,který obsahuje mnoho listovky,která je hodně důležitá,pak jod,omega 3 a vitaminy.Nic víc.Do tří měsíců jsem byla těhotná,myslím,že to byla zásluha toho všeho dohromady.👍

apollena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mimunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miskazbrna
16. led 2018

no souhlasím, taky mi pomohla kyselina listová k otěhotnění, co vím, tak jsem si v lékárně kupovala femibion, ten je kvalitnější, obsahuje i jiné vitamíny potřebné k početí a vývoji miminka. Holky, ať se vám taky zadaří, jsem šťastná maminka, konečně to po třech letech vyšlo