Vitamíny na otěhotnění. Co Vám pomohlo?

martinakokyova
17. únor 2020

Ahoj holky, chci sis koupit nějaké vitamíny nebo něco na podporu k otěhotněni.. nevíte o něčem? Nebo pomohlo něco někomu a otěhotněl?

dendasubaristka
17. únor 2020

@martinakokyova ahoj hodně chválena je fertiprona 🙂 a je s těch asi nejlevnější i.

pro89
17. únor 2020

@martinakokyova mě bohužel fertiprona nepomohla , ale pomohl mi kontryhel . Bohužel to nedopadlo , se teď v lednu jsem ho zase pila a na ovulacnim testu zase po dlouhé době dálnice jako už hoooodne dlouho ne 😊 teď čekám na výsledek 🙂 Při tom minulém jsem pila jen tak jak jsem si vzpomnela a po dvou měsících to vyšlo

dendasubaristka
17. únor 2020

@pro89 no mě zas nesedí kontryhel :( každému něco jiného no

pro89
17. únor 2020

@dendasubaristka to samozřejmě , jen říkám svou zkušenost 😉

aleenka1234
17. únor 2020

Mě pomohl horský jalovec (med)

pavlusak
17. únor 2020

@martinakokyova me pomohl kontryhel a fertiprona

mapet85
18. únor 2020

Nosifol

barborakrt
18. únor 2020

Nám pomohl Natifem Duo, párová léčba. Druhý měsíc se zadařilo 🙂

terinka212
28. únor 2020

@barborakrt a to jsi uzivala jak dlouho a jenom ty nebo oba?

coconat
28. únor 2020

@martinakokyova podle mě tyhle doplňky jsou jen pračka peněz. Vnitřní pohoda a ten sex si pořádně užít to je nejlepší vitamín💋

petrak15
28. únor 2020

Podle meho kontrola stitne zlazy a pak klidne vitaminy pro chlapy z dm. A listovku pro tebe.

barborakrt
2. bře 2020

@terinka212 užívali jsme to cca od září, otěhotněla jsem v lednu a ano oba dva 🙂

terinka212
2. bře 2020

@pavlusak ja sem si koupila kontryhel a uvidim zda to pomuze. Za jak dlouho jste otehotneli po pouzivani caje?

tingle
2. bře 2020

U prvního jsem pila Nosifol, rozpustné sáčky do vody. U druhého jsem nebrala vůbec nic. A obě děti se nám "podařily" po 3-4 měsících snažení. Takže nevím, jestli k tomu ty vitamíny nějak přispěly nebo ne 🤷