Kdo má zkušenost s Pronatalem? Jak to tam napoprvé probíhá a na co se připravit?

17. črc 2020

Ahoj , omlouvám se předem za anonym , ale není to pro mě příjemné . Snažíme se rok a půl o mimco a teď dostanu zadanku do pronatalu? Jestli to říkám dobre ... chci se zeptat kdo ma zkušenost ? Jak to probíhá ? Co mám čekat ? Děkuji

vaseli16
17. črc 2020

Pridej se do skupinek Snažilky tam to řeší každou chvíli, neni se za co stydet.

jahudka666
21. črc 2020

Ahoj já tam chodila. Ale možná bych zvolila jinou kliniku

zuzita15
21. črc 2020

Chodila jsem do Pronatalu v Hodkovickach, pristup mi prisel fajn, ani jsem nemela pocit, ze ze me tahaji penize (ac jsme tam samozrejme nechali ranec 😉). Bud muzes chodit k ruznejm doktorum nebo muzes mit jen jednoho, ale pak si treba pockas na termin. Ja tam teda neotehotnela, uz tam mam jen zamrazeny embrya, na ktery kazdy rok platim skladny. Doporucil mi je muj gyndar, ze s nima ma dobrou zkusenost.

jahudka666
21. črc 2020

@zuzita15 já právě také ne byly jsme tam 3krat a nic přešli jsme do pfc Vysočany a povedlo se na poprvé.

zuzita15
21. črc 2020

@jahudka666 ono tezko rict, jestli to je centrem... Muze byt a nemusi. Ja nakonec 2x otehotnela prirozene

kkacca
21. črc 2020

Ahoj, chodila jsem do pronatalu a byla jsem spokojena, hlavně s dr.mardesevicovou..netlacili me do ivf, zkoušeli různý věci, nakonec po zamlklem tehotenstvi jsme chtěla na ivf sama a vyslo to..