Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kdy byla tento měsíc ovulace?

6ruzicka
3. čer 2016

Bazální teplotu merim delší dobu ale pořád nějak nevím jestli dobře chápu ovilacni den.prosím poradite mi kdy tento měsíc byla? Moc děkuji

no_title
3. čer 2016

podle mě 26. května 🙂

no_title
3. čer 2016

jinak zkus to zapisovat do fertilityfriend.com tam ti to přímo spočítá den ovulace a označí křížkem cca takhle:

6ruzicka
autor
3. čer 2016

@no_title děkuji za radu ale tím že je to anglicky tomu vůbec nerozumím.

krysa34
11. čer 2016

Ahoj snažilky.Od 7.6.si měřím bt.
7.6.-36.4,8.6.-36.5,9.6.-36.2.,10.6.-36.6.,11.6.-36.8.
Myslíte,že 9.6.peoběhla ovulace?
Přeji krásný den.

andelka
11. čer 2016

@krysa34 možná. Je na to málo teplot. Správně je potřeba 6 měření pred ovulací a 3 vyšší po ní,aby byla potvrzená. Tohle je málo.

krysa34
11. čer 2016

@andelka Moc vám děkuji za odpověď.

amalinkaa
2. črc 2016

Ahoj děvčátka, nemáte některá zkušenosti s Aplikací menstruační kalendář s tou kočičkou? Jestli jste některá zrovna přes tuto aplikaci otěhotněla ? Mám to pravidelné a když jsi zadám cyklus do aplikace co jsem si stáhla mám tam hned po ms 1den hned plodné dny. A když si to udělám na nettu tak mi vyjde 10-11 po ms tak já nevím čemu mám věřit.. Ovulační testy už jsem si již objednala .. jen by mě zajímalo jak jste na tom vy.. Děkuji za rady 🙂 🙂

andreaandrejka
2. črc 2016

@amalinkaa Tuhle aplikaci jsem měla, ale jen orientačně. Je to všeobecný přehled a tvoje tělo nezná, takže ukazuje všeobecně tak, jak by to asi mělo být. Rozhodně se podle žádné aplikace nemůžeš řídit, to je blbost 🙂 Plodné dny nezjistíš díky apce, ale třeba díky tomu, že budeš dělat ovulační testy nebo měřit bazální teplotu.
Ta apka ukazuje ovulaci cca v polovině cyklu, což je z lékařského hlediska dáno, ale každé tělo je jiné. Takže na to určitě nespoléhat.

bajana
2. črc 2016

@amalinkaa otehotniet "pres aplikaci" sa neda...ak este nue si nejaka dlhorocna snazilka, tak ti odporucam sledovat svoje telo (hlien, bolesti), merat BT a uzivat si sex najlepsie kazdy dryhy den...neexistuje aplikacia, ktora by poznala tvoje telo a vedela, kedy ovulujes 😉

amalinkaa
2. črc 2016

mám to složitější nemám přítele doma každý den ve 3 tydny v Německu a pak přijede jen na pár dní a zase jede.. Proto jsem se Vás chtěla zeptat na vaše zkušenosti... neříkám, že se dá... proto se ptám.. na ovulační testy čekám.. Jen mě zajímalo co si o tom myslíte.. Ovulaci jsem asi měla podle toho hlenu 23.6- 27.3. ale od 30.6. do dnes mě pobolívá v podbříšku křeče a malinko bílí hlen .. Tak nevím jestli by se mohla za dařit nebo mám PD ..

andreaandrejka
2. črc 2016

@amalinkaa Tak to poznáš 🙂 Kdy máš dostat MS?

amalinkaa
2. črc 2016

11.7. nic jiného mě nebolí třeba bradavky nebo tak.. na prsa je ještě brzy není?

andreaandrejka
2. črc 2016

@amalinkaa To je individuální. Každopádně testuj až ti bude meškat MS. Ted je ještě brzy.

amalinkaa
2. črc 2016

noo u první dcerky mě bradavky boleli , ale už je to 3,5 roku a uz si nepamatuji kdy to bylo :D A měla jsem MS první 2 měsíce v těhotenství ... Kéž by se za dařilo 😒

Sem začni psát odpověď...

Odešli