Kdy dostanu menstruaci po biochemickém těhotenství?

itworks
4. dub 2013

Ahoj, chtěla bych poradit ohledně termínu menstruace, protože si nejsem jistá, kdy má přijít. V únoru jsem menstruaci nedostala, byla jsem těhotná asi tak 5tt, pak jsem začla slabě krvácet a mimi se neudrželo (vlastně to těhotenství nebylo zcela prokazetelné, jen dutinka v děloze bez plodu, zvýšená děložní sliznice a hcg).
Chci se teda zeptat, kdy asi dostanu menstruaci? Po neúspěchu jsem měla v březnu ovulaci jako by v době menstruace, tak jsem z toho jelen. Jestli mám brát v úvahu termín, kdy jsem naposledy krvácela (březen 11.) nebo jiný den. Jinak mě bolí prsa jak u minulého těhotenství, ještě se mi trochu zvětšily, ale nechci si to moc vsugerovávat, že by to hned vyšlo znovu. Těhotenský test ještě dělat nechci, jsem teď 14 den po ovulaci. Doufám, že jste to trochu pochopily, budu ráda za každou radu,
Děkuji

daschiki
4. dub 2013

ahojky,
já takhle potratila v 5tt (těhotenský test, hcg potvrzeno...)..menstruace mi pak nepřišla, protože jsem byla zase znovu hned těhotná....ale opět potratila v 5tt (měla jsem trochu problémy, užívala jsem na ně Utrogestan, ale asi slabou dávku)...a potřetí mi nepřišla (zvýšili jsme dávku Utroše) a dneska mám skoro 3letého kloučka 🙂 Takže pokud víš, kdy byla ovulka, tak tu MS možná vůbec taky nedostaneš 🙂 já fungovala "normálně" hned 🙂 😉 Hodně štěstí!

itworks
autor
4. dub 2013

Děkuji moc za odpověď, nezbývá mi nic jiného, než čekat 😕 , asi počkám do příštího týdne s testem.

pavlisak
5. dub 2013

@itworks Ahojky taky jsem potratila v 5tt a menstruace mi od toho potratu přišla až 33 den cyklu...

luciesofi
5. dub 2013

Otěhotněla jsem hned další měsíc po biochem. těhotenství, moje tělo fungovalo stále stejně 🙂 Prý je pohnojeno 😉
@itworks

lulii
5. dub 2013

@itworks Ahojík, já jsem to takhle měla třikrát ☹ A pokaždé mi menstruace naskočila normálně po 28 dnech po krvácení 😉 No a být tebou, tak bych pomalu začla testovat 😉 Moc přeju, aby to dopadlo tak, že už krvácet minimálně 9 měsíců nebudeš 😵

andryskam
5. dub 2013

Nemám s tímto probléme zkušenost a doufám, že ani nebudu. Jen jsem ti po přečtení tvého dotazu chtěla popřát moc a moc štěstíčka, aby se mimískovi u tebe líbilo a brzy se zabydlelo 🙂

itworks
autor
6. dub 2013

Děkuji Vám moc za podporu, zítra ráno zkusím test, tak uvidím. I tak je to pro mě zkušenost, že už aspoň vím, že jsme plodní 😀 , protože to bylo mé první těhotenství, na které jsem čekala skoro rok. Tak možná zítra napíšu co a jak

itworks
autor
7. dub 2013

ahoj, tak zatím test negativní, bez náznaku jakéhokoliv ducha 😖 tak asi je to brzo, začala jsem slabě špinit, ale břicho zatím nebolí jak před MS, spíš jen se v něm pořád něco děje 😕

kacenka1979
7. led 2014

je to mozne ovulaci muzes mit i hned nebo po 25 dnech ...chce to vysledovat..ja ji treba mela 4 dny po ms....taky jsem koukala😀 ....ale bylo to tak ...dnes mu jsou 3 mesice....proste kazda znas to nema holt tabulkove

anonym789
29. bře 2020

Dobrý den ,
chci se zeptat. V únoru jsem prodělala biochemicke těhotenství. Od 5.2. do 11.2. jsem krvacela. Měla jsem “čištění”
Dnes je to 20dni co mi měla dorazit menstruace, ale nedorazila. Nevím jestli mám plašit a nebo ještě počkat ? Děkuji za odpověď.