• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy je podle vás největší pravděpodobnost otěhotnět?

11. dubna 2016 
Říká se že nejlepší a největší pravděpodobnost otěhotnění je 2-3 dny před i po očekávané mentruaci pokud je pravidelná.Tak jsem se chtěla zeptat jestli na tom je nějaká pravda nebo ne...Děkuji :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
největší pravděpodobnost je v období ovulace,pokud je cyklus pravidelný, tak toto období nastává zhruba v polovině cyklu, ale není to pravidlo :wink:
27. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kamarádka,tak otěhotněla chvíli než čekala ms,takže něco na tom je a už mockrát sem slyšela,že to funguje,jinak jak tu je psáno ovulace v polovině cyklu,ale já ji mám třeba hned po ms,takže chce si koupit ovu testy pokud to chceš vědět přesně kdy ji máš :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krátce před a po MS je naopak početí nejméně pravděpodobné. Nejvíc pravděpodobné je 3 dny před až 2 dny po ovulaci, která nastává 10 - 16 dní před další MS, pokud je pravidelná. Tedy u 28 denního cyklu mezi 12 a 18dnem cyklu.
27. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Je to jak říká andelka - ne před a po menstruaci, ale před a po ovulaci. Spermie si na vajíčko umí počkat, takže klidně i 4 dny před ovulací, pak v den ovulky nej šance a den po - ale to už malá, vajíčko brzy putuje směr menstruace. :slight_smile: Pokud někdo otěhotení před menstuací (třeba 27. den cyklu), měl posunutou ovulku a kdyby neotěhotněl, posune se i menstruace (a je za dýl). Já jsem otěhotněla s prvním mimi 28. den cyklu, ale zjistila jsem to až 41. den cyklu, kdybych neotěhotněla, kolem toho 41. dnu bych čekala MS. A pokud by přece jen nastala pozdní ovulka a přišla MS normálně, vajíčko se nestihne uchytit a těhu se nepovede (=krátká luteální fáze), ale to už je na jiný téma. :wink:
27. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “Můžeš založit nové diskuzní téma”
14. črc 2011 v 15:22 • emmylinka
tak já otěhotněla s prvním dítkem hned 2den po MC a s druhým dítkem 7dní před MC.MC sem mívala tak 7dní a cyklus 28-32dní takže já tak otěhotněla:slight_smile:)

Emmylinka stát se muže vše ale aby jsi hned tak po oplodnění cítila že jsi těhu není možné teda podle mě

14. črc 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “Můžeš založit nové diskuzní téma”
18. dub 2013 ve 20:35 • zunzu
Asi to nemá být menstruace, ale ovulace, řekla bych. Je to zhruba uprostřed cyklu, 3 dny před a v den ovulace. Lehce se to zjáistit z měření bazální teploty nebo testem, ale ten mi nikdy nevyšel, telota to jistí.
19. dub 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim kdy nastava ovulece pred menstruaci nebo po menstruace ?? kdyz jsme meli pohlavni styk prvni den po menstruaci je mozne ze by otehotnila ??? diky
21. říj 2014 v 00:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, ale není to příliš pravděpodobné...
21. říj 2014 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvíc to vychází 2-3 dny před ovulací, pak v den ovulace. Po ovulaci už šance rapidně klesá, i když se udává, že den po ovu je to také možné...
11. dub 2016 v 11:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek