Kdy jste otěhotněly dle ovulace?

mamierr
18. lis 2020

Dobrý podvečer, snažíme se o miminko a ráda bych poprosila o zkušenost a názor, jelikož se velmi modlím, abych měla brzy // 🙏 Můj cyklus je okolo 28-29 dny. Tento měsíc mi krásně vyšla MS od 1.11 do 6.11, Ovulační kalendář mi vypočítal ovulaci na 15.11. a PS proběhl 10.11, 12.11 a 17.11. a já poblázněná už si chci dělat testy 😅 Máte některá zjištěno, nebo zkušenost zda v tyto dny jste taky uspěli? Děkuji za odpověď a omluvte mi dotaz. Přeji pevné zdraví všem! ❤

agneska7
18. lis 2020

Já mívala ovulaci až cca 20 DC a když jsem otěhotněla to vychází ze byla už cca10 DC 🤣 takže jsem ,,vůbec,, nečekala že bych mohla otěhotnět takže jsme to prubly bez ochrany no jsem v 16 TT 😍🤣

mamierr
autor
18. lis 2020

@agneska7 Gratuluji 😇 a zjistila jste až vynecháním MS?

agneska7
18. lis 2020

@mamierr jj já ještě kojila takže jsem to přisuzovala k tomu , test jsem dělala až 6 dní po vynechání , a čárky tam byly dřív než jsem stihla namočit test 🤣 ..děkuji 😊

andelka
18. lis 2020

@mamierr tak pokud se trefíte do plodných dnů,tak otěhotnět můžeš samozřejmě. Držím palce. Kalkulačka je jako věštění z koule. Já měřím bazální teplotu, takže vím,kdy byly počaty všechny děti.
Obecně pokud máš pravidelné cykly 28-29 tak ovulace bude někde mezi 13 a 18 dnem. Plus spermie vydrží pár dní počkat. Takže pravidelný sex od 10 do 18 dne by měl být časem korunován úspěchem, pokud jste oba zdraví.

lachtanice86
18. lis 2020

@mamierr počkej do termínu ms

leniczka23
18. lis 2020

Dělala jsem ovulační testy..takže sex byl v den pozitivního testu tzn den před ovu pak v den ovu ráno i večer a den po ovu ještě pro jistotu ráno a vyšlo to..na testu jsem měla čárku už 9dpo.

michaela_pol
19. lis 2020

MS jsem měla taky 1.11 a ovulace proběhla 15.11. Mám potvrzeno doktorkou 🙂 na utz jsem byla 3x 🙈 ale díky tomu že současně řeším PCO, tak chodím k doktorce často.. Teď nezbývá než čekat do termínu MS. U sebe si moc naděje na // nedělám, ale tobě budu držet pěsti 🍀

amazonkajanik
19. lis 2020

@mamierr já otěhotněla přesně v den ovulace. Ani jsme nemysleli na to,že by se povedlo,jen jsem o tom vtipkovala. Přeci jen jsme se 6let snažili. A test jsem si dělala 3dny před ocekavanou ms kvůli psovi ,byl příliš ohleduplný 😊 a jelikož to byl jediný styk v měsíci,bylo jasné,kdy se to stalo 😂

mamierr
autor
19. lis 2020

@michaela_pol moc vám držím pěsti 🙏 dáme si vědět jak budeme mít nějaké výsledky, ať už / nebo // ❤️ ? Myslím na tebe, tfuj tfuj🍀

kiksa22
19. lis 2020

Držím palce ať vám to vyjde🍀. My jsme se tenhle měsíc začali taky snažit o miminko. Tak doufám, že to vyjde. 🙏

michaela_pol
19. lis 2020

@mamierr jasně 🍀

omajda88
20. lis 2020

@mamierr si na tom uplně stejně ;) já taky ms od 1.11. ;) a myslim, že ovu byla 12 dc.. taky mě svrbí prsty na test.. ale snažíme se rok a čtvrt a když to ted neklapne, tak je na řadě IUI, tak moc nedoufám...

michaela_pol
26. lis 2020

@mamierr
Ahoj, tak co zkoušela jsi už test nebo se ještě držíš? Já se zatím držím, chtěla bych aspoň do neděle, pokud nepřijde ms ☺️ ale začínám mít slabší menstruační bolesti, takže ms čekám každou chvilku

mamierr
autor
26. lis 2020

@michaela_pol ahoj já si dělala včera test a negativní. Trď už vydržím do ms 🙏 Tak moc bych si přála, aby to vyšlo! Držím ti pěsti ✊🍀