Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

musilka
9. říj 2007

x.j.x. ten prach je děsnej no ale my jsme si k ložnici šoupli starý dveře oblepili jsme je molitanem a bylo 😉 a ten prach jsem vytírala každičkej den. Ještě i teď i když se neřežou dlaždičky ani se nic neseká tak ten prach teprv pomalu usedá 😠

x.j.x.
9. říj 2007

to věřím, že ten prach tam bude pěkně dlouho.
když mi tam dát dveře nemůžeme, jelikož jsme vythli futra, aby tam pak mohli být dveře s obložkama 😎
musilka: zkoušela jsi prstovou metodu?

musilka
9. říj 2007

x.j.x. asi jsem tímhle způsobem otěhotněla má to něco do sebe 😉 ale pak ten blbej potrat no hned jak přijde ovulka tak budem prstovat znova myslim že to hodně napomáhá

x.j.x.
9. říj 2007

musilka: také jsem to tento měsíc zkoušela. ale manžel o tom neví, vždy jsem pak odešla na wc nebo do koupelny. asi by zešílel. už takhle ráno zpozornil nad tím teploměrem 😉 ale zatím se nevyjadřoval 😀
tak jsem zvědavá na výsledky. praktikovala jsi to jen v době ovu, nebo pokaždé? 😅

musilka
9. říj 2007

no my to praktikovali spolu 😀 jinak doporučuju po styku vůbec nevstávat z postele zůstat ležet hodit si pod zadek polštářek a pomoct těm spermiim prstem v posteli.

x.j.x.
9. říj 2007

tak já zůstábám v posteli co nejdýl, s polštářkem pod zadkem 🙂 ale pomůžu jim až pak v soukromí 😅 jedině, že bych manžela vždy na chvíli pro něco poslala 😎
no, už to nezměním, bud to vyšlo nebo ne. ach jo, to jsou nervy. vím, že na testu nic neuvidím, asi je brzy, ale ty cuky ho udělat co kdyby, jsou děsné.
taky vůbec nevím, zda ted proběhla ovulace. bylo to vše takový zmatený tento měsíc 😔

x.j.x.
9. říj 2007

vůbec si nedokážu představit, že bychom to praktikovai spolu, hlavně ne to, jak manža "do toho" sahá 😅

musilka
9. říj 2007

x.j.x. to trochu nechápu, chcete přece miminko oba ne? a když to nejde hned přirozeně nevidim důvod proč tomu nepomoct 😒

x.j.x.
9. říj 2007

to máš pravdu, ale znáš chlapy 😉 někdy to ze začátku není jednoduchý, myslí, že jsou prostě kabrnáci, že to jít musí. nač nějaké kraviny kolem a tak. to víš, že to půjde, ale zatím si říkám, že je brzo kolem toho plašit a můžu zatím bez něj zkoušet praktiky na úspěch 😀

musilka
9. říj 2007

x.j.x. ono když to jinak nepůjde tak budete rádi za každej novej objev co se týká oplodnění věř mi 😔

x.j.x.
9. říj 2007

ano, já jsem za něj ráda už ted, že tomu můžu nějak pomoct a že by to třeba vyšlo rychleji. ale chlapovi to trvá, než pochopí, že to fakt není tak jednoduché 😉

musilka
9. říj 2007

to jo ale u toho mýho to šlo po tom potratu rychle. Už se sám zajímá co a jak. Přd půl rokem ještě nevěděl co je to ovulace 😀

x.j.x.
9. říj 2007

no tak nějak 😀 prostě to samý 😀 😀
máš ještě teplotu? co MS? pořád nic?

musilka
9. říj 2007

ještě mám zvýšenou ☹ dost mě bolí kebule a mrcha ta stále nikde... rozhoduju se jestli ještě počket ale asi jo. Dneska začínám s novou kůrou s bylinkama tak třeba se to nastartuje 😉

x.j.x.
9. říj 2007

tak uvidíš. ale hlavně, abys byla ok. možná je to ovlivněno tou nemocí, až se to zlepší, tak přijde. ale raději moc neriskuj a když tak jdi k doktorovi ☹

verap
9. říj 2007

Imco, dekuji za odpoved, snad to bude ok 🙂

x.j.x.
10. říj 2007

Dobré poledne 🙂
jak se vám dnes daří? nějaká nová zjištění?

musilka
10. říj 2007

x.j.x. byla jsem v Praze (pracovně) a teď mě ještě čeká něco tady vé městě jinak klídek 😉

x.j.x.
10. říj 2007

a co MS? dorazila? ted už jsi v práci?
já tady taky tvrdě dřu, ale řekla jsem si, že musím aspon chvilku pokecat 😎

musilka
10. říj 2007

x.j.x. kdyby dorazila tak nejsem v práci ale někde oslavuju 🙂 stále nic. Teď už sedim v kancliku a za chvíli vyrazim ještě sem na úřad to zas bude otrava nesnášim ty ženský co tam pracujou. 😠

x.j.x.
10. říj 2007

to je asi všude stejný. když jsem si po svatbě vyřizovala doklady, tak mi to teda stačili, fakt ochotný baby. neskutečný, nemám slov. jsou na ránu 😠
odkud jsi? že bychom byli ze stejného města? 😀

x.j.x.
10. říj 2007

takže nedorazila? to je ale už nějaké divné. zkoušela jsi třeba znovu testík?

x.j.x.
10. říj 2007

mně je od včerejška od večera nějak divně. jako bych to chvílema měla dostat. chvilkama mě pobolívá v podbřišku, dost. vnímám i nějak víc prsa 😨

musilka
10. říj 2007

x.j.x. já jsem z Mladý Boleslavi 😀 ale myslím že nákaza nevrlýho úřednictví je po celý čR 😵

nelcin
12. říj 2007

Ahoj, jsem novou členkou. S přítelem bychom si moc přáli mimi. Nikdy jsem nebrala HA, menstruaci mám pravidelnou, tento týden jsem ale měla dva dny horečku, brala jsem paralen, jinak ale žádná antibiotika. Dnes jsem již bez teploty. Poslední paralen jsem měla včera. Je možné se už dnes pokusit o mimi? Nebude mít moje předchozí nemoc na mimi nějaký negativní vliv? Děkuji za odpověti 🙂

grej
12. říj 2007

Nelcin - nemusíš mít strach... Pokud by nemoc měla mít na těhotenství vliv, tak se mimísek ani neuhnízdí... Ale paralen fakt neva...
Např. moje kámoška otěhotněla zrovna v době, kdy se vracely z nějaké oslavy a byla notně posilněná alkoholem. Zrovna na ní taky lezla chřipka, tak se snažila "vypálit červa" 😀 Mimísek vznikl zrovna tu noc a ona pak ležela týden doma s vysokýma horečkama. Teď je Matýskovi už rok a čtvrt 😉 😉 🙂 🙂

x.j.x.
12. říj 2007

ahoj grej, jak se vede 🙂

grej
12. říj 2007

AHoj xjx, ale jo, jde to. Končí mi MS, takže konečně zase začne to příjemné období snažení bez nervů, jestli je člověk těhu nebo ne😀

Co ty?

x.j.x.
12. říj 2007

já zase začínám mít období nervů. mám to příští týden dostat. je mi ted poslední cca 2 dny divně. manžel se mi směje, že se mnou nic není, jelikož usínám skoro s večeníčkem (ale mám v práci frmol, tak únava asi z toho), pak mě bolí někdy pekelně v podbřišku, trochu prsa, snažím se si to nenamlouvat.
takže nevím, co mě čeká 😕

grej
12. říj 2007

NO jo, máme to těžký v tom období mezi OVU a MS, co? 🙂
Taky si to vždycky odtrpím... Sice mám za sebou už 17 neúspěšných cyklů, ale stejně si furt ve skrytu duše namlouvám, že ty bolející prsa už určitě budou "ono" 😀 I když mě bolí téměř každý měsíc, jen někdy víc někdy míň...
Občas mě napadá, že až budu fakt těhu, tak naopak žádný příznaky mít vůbec nebudu 😉