Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

vendulka
11. únor 2008

Ahojky holky, my se snažíme teprve týden.,... 😀 Já jím kyselinu listovou a manžel vitamín E...
Hynka a v jakém stavu se jí ten jeřáb ptačí?? 😵

hynka
11. únor 2008

Vendulka: jsou to kapky a dají se koupit v zelené lékárně. Upravují ovulaci

vendulka
11. únor 2008

Aha, díky, ale ještě tomu nechám volný průběh,ale díky moc za radu... 😉

hynka
11. únor 2008

vendulka: není zač. Ale máš pravdu, nejlepší je tomu nechat volný průběh 🙂

vendulka
11. únor 2008

no ale zase né asi moc dlouho, jak dlouho jste se snažili než vám to vyšlo??

hynka
11. únor 2008

otěhotněla jsem třetí měsíc. Ale už víc jak rok jsem nebrala prášky, to jsme si však dávali pozor. 🙂

vendulka
11. únor 2008

Aha, tak já jsem je teprve vysadila tento měsíc a jedla jsem je v kuse 8 let....tak jsem zvědavá,kdy to zabere... 😅

hynka
11. únor 2008

Já jsem je také jedla zhruba 8 let. Pak jsem je vysadila s tím, že bych chtěla hned otěhotnět. No, ale pak jsme začali plánovat svatbu a to tak jsem si řekla, že bych asi nechtěla být těhotná nevěsta. Začali jsme se snažilkovat až na svatební cestě na přelomu září - října. Neboj, ono to určitě půjde. 🙂

vendulka
11. únor 2008

Tak to mě se podařilo manžele přemluvit až teď k mimi.... 😀 skoro po dvou letech manželství a po 9 letech co jsme spolu... 😉

hynka
11. únor 2008

Můj manžel chtěl děti prakticky hned, co jsme se poznali 🙂 , ale to říkal tehdy asi ze srandy. Mně bude letos v říjnu třicet, tak nebylo už asi na co čekat. Chtěla jsem dítě do 30, tak snad to stihnu.

vendulka
11. únor 2008

Jééé, to mě je teprve 24 a manželovi 2, takže zatím nás čas tak netlačí, jen moje hormony... 😀

hynka
11. únor 2008

Tak to jsi ještě velice mladá. To půjde samo a příští měsíc už budeš těhu 🙂

vendulka
11. únor 2008

jééé hynka, kdyby to tak byla pravda.... 😀 ale beru to raději s rezervou, ju?? 😀

hynka
11. únor 2008

Jasně. Hlavně žádné stresy. Já jsem si říkala, že když to půl rok nepůjde, půjdu k doktorovi, ale říká se, že rok snažení je ještě v normě.

vendulka
11. únor 2008

no mě právě moje mudr. říkala ten 1/2 rok... 😀 tak teď nevím,ale v srpnu jdu stejnak na prevenčku, tak se uvidí co se mnou bude... 😀

kacka.va
11. únor 2008

Mně doktor říkal, že to začneme řešit tak po 3/4 roce až roce, kdyby to nešlo 🙂

hynka
11. únor 2008

To už budeš těhu. Já myslela, že nám to nepůjde, protože jsem měla problémy se slepákem, před 3 lety mi ho operovali a stejně mě pak pořád na pravé straně pobolívalo. Myslela jsem si, že pak bude problém s otěhotněním a vidíš... hups... Takže pokud jsi v pohodě a žádné problémy nemáš. Bude vše o.k.

vendulka
11. únor 2008

jo kéž by tomu tak bylo,díky za podporu... 😉 tak po týdnu nemůžu čekat žádné zázraky,že?? 😀 😀 😀

kacka.va
11. únor 2008

Já jsem si řekla, že to minimálně ten půl rok řešit nebudu, buď se zadaří nebo ne, ale spíš jsem počítala že ne. Pak to bylo docela překvapení, jak to bylo brzo 😉

vendulka
11. únor 2008

kacka.va...jak moc brzo?? 😕

kacka.va
11. únor 2008

hned druhý cyklus...

kacka.va
11. únor 2008

kromě sexu jsme na to vůbec nemysleli a ono se to nějak samo přihodilo 😉

vendulka
11. únor 2008

jééé to je príma...tak to šlo opravdu rychle, měli jste na to nějakou zvláštní metodu a nebo jste to nechali jen tak a buď a nebo?

hynka
11. únor 2008

kacka.va: měla jsi někdy nějaké bolesti bříška? Mě někdy pobolívá, ale doktor řekl, že je to v pořádku, když se roztahuje děloha

kacka.va
11. únor 2008

hynko: jo jo měla, ty první měsíce to bylo takové napínání a někdy jako když bych čekala MS.

vendulka
11. únor 2008

holky, díky za podporu, loučím se,jdu koukat na TN...hezký večer a snad se tu zase někdy potkáme...páááá 😉

hynka
11. únor 2008

díky. Já si říkám, jestli to nebude i tím, že mě táhnou kalhoty. Ale připadá mi brzo kupovat si těhu gatě. Teď jsem si půjdčila od mamky, ta má o číslo větší velikost 🙂

hynka
11. únor 2008

pá pá. Taky se budu loučit.

kacka.va
11. únor 2008

vendi: nespali jsme spolu každý den, protože jsem četla, že aby bylo spermií hodně, tak to trvá tak 2-3 dny. Takže jsme sexovali obden, aby se mršky stihly doplnit a když bylo po, tak jsem se snažila dávat nohy nahoru. Svíčka se mi neosvědčila, takže jsem si většinou lehla na zem a nohy si dala na postel a nebo jsem klečela na kolenou a zadek nahoru.

kacka.va
11. únor 2008

tak se mějte. vendi: budu držet palečky na brzké těhulkování a hynko tobě přeju pohodové těhulkování. děsně to letí, mně přijde, že jsem otěhotněla před chvílí