Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

elana
23. dub 2008

Ahoj všem🙂

Teufelchen, určitě se vše podaří a po těžkých letech přijdou krásné!

Sarculko, souhlas s Evamik, rozhodnutí mít či nemít dítě je jen na Vás, pokud partner proti IVF nic nemá, tak není o čem mluvit. Doporučuju začít spg, horm. profilem, coby home metodu zkusit měřit BT a potom navštívit CAR, nebudou otálet a určitě Ti rychle doporučí IVF, však je načase. Já si myslím, že každá žena má právo na to být matkou, je to ale velký dar a žádná metoda Ti nezaručí, že se to opravdu povede, čím déle budeš ale otálet, tím menší je šance, že se to podaří. Měla jsem kolegyni, která si pořídila holčičku v 45 letech, šlo to přirozeně, takže nic není nemožné.

Bauerko, snaha 3 dny v týdnu je dostačující🙂, podstatný je, abys ovulovala, když nechceš měřit teplotu, zkus třeba ovu testy, nebo zkrácený měření (třeba 3 dny po MS, abys věděla, kde máš předovulační teploty a tak 6 dní před MS, abys zjistila, zda teplota vyskočila a jestli teda proběhla ovu).

Andělko, myslím, že u Vás je to opravdu specifický. Nemůžete se milovat tak často, jak chcete i tak. Ale kdybyste mohli a byli nastavený tak, že sex potřebujete častěji, tak mi to přirozený nepřijde, nemilovat se zrovna v době, kdy to je nejpřirozenější. V té přirozenosti jsem vůbec neměla na mysli HA🙂, je milion jiných metod, kdy se ovu nezastavuje. Ale víš co, neber to tak, že se s Tebou hádám, já jen diskutuju🙂 jak říkáš, každý si zvolí metodu, která mu vyhovuje a která jemu přijde spolehlivá.

anki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evamik
23. dub 2008

Anki, na to, že jsi říkala, že to nikomu necpeš, tak to docela přeháníš, nemyslíš?!

dvojka
24. dub 2008

Dobré ránko...

Tak já nevim sice jak nejlíp otěhotnět,ae u nás asi hodně pomohl FEMIGARD a taky teď poslední dva cykly jsem si po styku vždy dala 2 polštářky pod zadek.No a vyšlo to.
Přeju všem vytoužené // na testíku. 🙂

mila30
24. dub 2008

Dvojka..Femigard jsem si už také objednala, tak jsem zvědavá...

mila30
24. dub 2008

Jinak ti samozřejmě přeji vše kráásnnnéé a raduj se s mimíska 😵 .

dvojka
24. dub 2008

Mila 30-Mocinky děkuju...Já ho užívala pomalu tři měsíce,užuž jsem si myslela že mi nijak nepomohl a nakonec,když jsem s tím nejmín počítala tak bylo překvápko...Držim palečky ať se u vás zadaří... 🙂

annaanna
25. dub 2008

šárko, tu je tá diskusia

sarculka
26. dub 2008

Aničko jo moc děkuji, už jsem to konečně našla, ale včera jsem se snažila hledat a nedařilo se mi. Moccc děkuju. 🙂

sarculka
26. dub 2008

ELANA - Máš pravdu a Evamik také, samozřejmě i Anička,která mi rozumí. Určitě něco začnem dělat a snažit se o to více, než doposavad. Není nutné se dívat doleva, doprava, tam kde nám to někdo nepřeje nebo rozmlouvá. A že takových lidí je, o tom jsem se několikrát přesvědčila. Budu doufat, že to výjde a že naděje tu je. Moc vám všem děkuju za příspěvky a jsem ráda že si o tom mohu opravdu popovídat otevřeně a bez strachu, že něco povím a někdo to proti mě obratí. Holky jste zlaté... 😉 🙂

poletucha
26. dub 2008

teufelchen- nekde jsem cetla,ze IVF je vekove omezeny, nevim presne,ale tusim ze do 38 let,pak by to asi nehradila pojistovna...ale fakt si nejsem jista,zkusim to nekde najit a kazdopadne drzim palce 😉

evamik
26. dub 2008

Poletucha, omezené to je, ale do 40 to naprostá většina poj. platí, resp. do dovršení 40. roku...

poletucha
26. dub 2008

uz jsem to nasla: vykony a leky asistovane reprodukce jsou hrazeny z verejneho zdravotniho pojisteni na zaklade doporuceni registrujiciho zenskeho lekare ve veku zeny od 18 do 39 let, pricemz vekove omezeni je dano datem narozeni s pripoctenim 364 dnu...nektere zdrav.poj.vsak pripocteni 364 dnu neprovadeji.
nevim,kolik ti presne je....ale snad to vyjde 😉

slzicka
28. dub 2008

ahoji holky tak se me zatim porad drzi nevolnosti, sla jsem proto dnes do lekarny pro ty zarvorova lizatka a lekarnice mi rekla ze to neni dobre brat v tehotenstvi. dala mi GRAVIPOP lizatka pri nevolnosti v tehotenstvi.!!!jinak jsem se chtela zeptat jestli je normalni ze me sem tam boli brisko??

elana
28. dub 2008

Ahoj Slzičko, to je fajn, že se držíš🙂

Zazvorová lízátka jsou přímo pro těhulky, kdo jinej by ten fuj taky jedl😉 (navíc by se neprodávaly v lékárně), to je jedno, tak snad Ti pomůžou ty, co Ti prodala.

S bříškem je to normální, děloha se roztahuje a dělá si místo v bříšku. Nebezpečné by byly velké křeče (nebo s krvácením), pobolívání je normální.

vendulka
28. dub 2008

Čau... 😀

slzicka
28. dub 2008

elena: no tak krece nemam. Jen me sem tam zaboli nebo me pichne v brisku. Ty lizatka co mi prodala jsou docela dobry. nam jednoho meho kamarada kteremu ty lizatka chutnaji jeho pritelkyne je taky bere a rikal ze jich uz par snedl 😀 😀

elana
28. dub 2008

Vendulko, čau😀

Slzi, hlavně že nemáš křeče. To, co popisuješ, je opravdu to roztahování dělohy a k začátkům těhotenství to patří, musí si udělat místo mezi střevama a ostatníma orgánama, aby se potom mohla nerušeně drát nahoru a dopředu🙂

sarculka
30. dub 2008

Ahoj holky, 🙂 tak stálé se snažíme. Teď v plodných dnech ta snaha byla o to větší a uvidíme jak to vše dopadne. Teď jsme v očekávání co bude a co příjde. Ale to je skoro pokaždé, když jsou plodné dny. Těšíme se, čekáme a poté zjistíme že čekání bylo opět a zase marné. Každopádně trpělivost je nadevše.Čtu si vás tady skoro denně a držím všem palečky, aby se vám to také povedlo a těm kterým se to povedlo to mocinky přeji a gratuluji, že budou maminky a těší se na své miminko. Nemohu se přidávat do diskuse ohledně problému v těhotenství, poněvadž dětičky nemám a nezažila jsem ten krásný pocit ☹

lu82
30. dub 2008

sarculka: Ahoj. To je mi líto, že se nedaří. Dám ti nějaké rady, které pomohly mně. Pila jsem čaj z kontryhelu, měřila BT, prováděla jsem prstíkovou metodu a vyšlo to. Tak přeji spoustu štěstíčka a brzy miminko do bříška.

elana
30. dub 2008

Sarculko, já taky žádné dítě nemám, nejsi jediná🙂 vlastně možná třetina uživatelek koníka je zatím bezdětná🙂

Chápu tu naději a to čekání, to zná každá z nás. Jak píše Lu, kontryhelový čaj je dobrý pro růst sliznice, aby byla kyprá a miminku se tam líbilo🙂, o BT jsme už mluvily, že víc jak jiným by Tobě prospěla, protože vůbec nevíš, jak jsi na tom s cyklem, jestli opravdu máš plodné dny, nebo jsou to pseudopříznaky či dokonce jen ty správné dny podle kalendáře, prstíkovou metodu můžeš taky zkusit (po styku si sáhneš hluboko dovnitř a sperma rozmažeš po čípku, čímž mu pomůžeš dostat se dál)........může, nemusí pomoci, já dělám vše (teda dělala jsem, po kontryhelovém čaji jsem špinila dlouho po MS a prstíková mi nepomohla a ani mi nepřijde moc opodstatněná), zbyla mi jen ta BT, která mě aspoň zbavuje zbytečných nadějí, no a těhu nejsem ani po 10 měsících😀

Spíš vše zaměř na to, co nejdřív se objednat k doktoru, sebe i partnera, dost možná ho budete potřebovat ze všeho nejvíc, tak proč to protahovat a krást si cenné měsíce.

slzicka
5. kvě 2008

ahojiky holky jak se mate? ja celkem fajn uz mam doma fotecku malyho. Jeste me cekaji testy na genetiku atd atd....... chtela jsem se zeptat mam strach ze strii pry je uplne nejlepsi detsky olejicek nez nejake kremy tak nevim co si koupit

petra123
6. kvě 2008

Ahojky holky patřím mezi ty které si moc přeji mimiska a když už to přišlo tak stejně to štěstíčko minuly měsíc rychle odešlo byla jsem poprvé konečně těhulka ale jen moc kradce samovolně jsem potratila,ale tu teččičku mi DR ukazal na ultrazvuku a byl tam ☹ 😢 ted hned nato jsme se začaly snažit znova až se obavam že zase ta mrcha příjde moc se modlím aby tomu tak nebylo piju kontryhelovy čajík papam kyselinu listovou tak uvidíme,sice příznaky ospalosti,bolesti kozenek a bolesti podbřišku ale co mě znepokojuje je bolest v zadech v křížích tak si myslím že to zase nevyšlo no uvidíme jesli 12.5 mrcha nedojde tak budu ta nejštasnější na světě.

Tak snažilkam pevné nervy 😎 😲 😅

slzicka
7. kvě 2008

ahoji holky prosim vas dneska jsem byla na slunicku a spalila jsem se...chtela jsem vedet jak to je s opalovanim v tehotenstvim. aby to neublizilo malymu...ted mam docela strach..

elana
7. kvě 2008

Petro, křížovou bolest udávají těhulky taky jako jeden z prvních příznaků, začíná už pár dní po ovulaci, vydrž, je to nadějný 😉

Slzi, s těma strijema, zeptej se někde ve vláknu těhulek, určitě Ti poradí, co zabralo jim, stejně ale počítej s tím, že je to do velké míry dáno geneticky a jestli se udělaly mamince, budeš je mít asi taky, zvlášť jestli jsi hubená a rychle Ti poroste bříško. A s opalováním, tělu škodí přehřátí, z tohohle minisluníčka ještě určitě nic miminku neuděláš, ale obecně v těhu platí vyhybat se nadměrnému horku a to i ve vaně, o solárku nemluvě. Radši opatrně😉

slzicka
7. kvě 2008

Elena: No moje maminka strie nemela ale moje sestra ktera ted uz porodila tak ta strie mela a to hodne. No ja jsem se prave dneska dost spalila ale brisko jsem si porad chladila vodou. Sna to pro jednou nic neudela priste uz to nebudu prehanet dekuji

elana
7. kvě 2008

To víš, tělo je každý jiný, nejvíc bude záležet na tom, jak Ti poroste děloha, jestli se bříško vykulí rychle a dopředu, tak je možný, že to kůže nevydrží a mazání-nemazání, popraská 😒 Určitě se optej ale v jiných diskuzích, jistě tam má někdo dobrou zkušenost s něčím konkrétním🙂

Sestřičce velká gratulace a Tobě vlastně taky, teto😉

petra123
8. kvě 2008

Elenko kž by jsi měla pravdu a byl to jen nějaky strašak v zadech že mě tak boli ja si to dítko přeji stejně jako tisíce holek co zde chodí a pořad se snaží.....at máš pravdu 😅

katerinkaaa
12. kvě 2008

Ahoj prosim vubec jsem nevedela kam se mam obratit a narazila jsme na Vas. Mam takovy problem mam pritele budeme spolu uz 4roky. A vubec nevim co mam delat, porad si myslim ze mi byl neverny myslim ze ne jednou, ale nevim to s jistotou jenomz pokazde kdyz kluk te holky o ni mluvi a jsem tam ja i muj pritel tak si proste hned vzpomenu ze mi byl nejspise neverny a to jeste tak ze ja jsem byla o patro dole s prateli. A ted to nejhlavnejsi z meho pribehu jsem prave tehotna a ted vubec nevim co dal pritel se tesi ale ja mam proste pochybnosti o jeho vernosti uz jsem z toho skoro na prasky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

terinda
12. kvě 2008

Katerinkooo, to Ti tady asi těžko někdo poradí, rozhodnutí je hlavně na Tobě. Zkus si s přítelem upřímně promluvit a pak se rozhodni, jak dál. Držím palce 😉