• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

7. srpna 2014 
Já jsem si kupovala takové baleni kde byly čtyři a k tomu jeden těhotenský a stálo to 180Kč.Já ale vůbec nevím kdy si je mám začít dělat začala jsem 11.den cyklu jak tam píšou a nic a pri tom mi pak doktorka řekla že se folikul normálně tvoří. Nevíte jestli ukáže jen den ovulace nebo i ty dny před a po?
18. zář 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně osobě ukazovaly testíky pozitivní výsledky 4 dny.
18. zář 2007 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale testíkovala jsem se první měsíc cyklu. Původně jsem si myslela, že pozitivní testík bude tak den, maximálně dva, sama jsem se divila, že byly testíky pozitivní ty 4 dny.
18. zář 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nevím zkusím to tenhle mesic znovu :wink:
18. zář 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte, kdy se mají pít tyhle zázračný čaje a např. kapky gynex? jestli hned od 1. dne cyklu nebo až po MS?
18. zář 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je 21 a můžu vám říct, že tomu vůbec nerozumím, chci si je koupit, ale vůbec nevím co s tím a jak často se to dělá???????????????? snad to tam bude srozumitelně napsaný!
18. zář 2007 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také doufám, že tam nějaký návod bude. No a ten čajík si myslím, že se může pít kdykoliv - normálně se používá i na bolestivou menses, po operacích atd. atd.
18. zář 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na co přesně by měl být ten gynex?
18. zář 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
O Gynexu jsem ještě neslyšela. Máte některá nějaké info?
18. zář 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by mě taky zajímalo ajestli jsou ve volném prodeji :slight_smile: taky nevim kdy si ten test udělat.Jo a co když jsem těhotná,ale tt je negativní,protože je ještě brzy a já si udělám dneska ten čaj?nemám s tim raději počkat do menstruace?
18. zář 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto jsem našla o Gynexu:
Gynex harmonizuje především energetické dráhy početí a její spojnici, tří zářičů, boční větev plic, spojnici žaludku, tlustého střeva včetně její šlachosvalové dráhy a tím ovlivňuje i problémy, které se vztahují k nedostatečné funkci orgánů na těchto meridiánech. Např. se špatnou činností dráhy početí jsou spojeny potíže v oblasti podbřišku. Hlavní síla celého komplexu rostlin, energií krystalů a bioinformačních složek je soustředěna na regeneraci hormonálního systému, který má hlavní podíl na řízení životních funkcí člověka.
18. zář 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky gynex je na úpravu cyklu. Pijí to holky, které mají nepravidelnou menstruaci nebo nemají ovulaci. Tady na koníkovi je i diskuze, kde najdete vše potřebné:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=24072&vGroupOffset=0

Co se týče ovu testů - já třeba nikdy neměla vyloženě pozitivní ovu test - tedy čárku tmavší než kontrolní. Ono záleží na tom, kolik toho hormonu, který značí ovu se vám vylučuje a kdy. Je to hodně individuální. Takže já jsem vyplácala za cyklus asi 5 testů, protože už jsem věděla, kdy přibližně ovu probíhá, ale nebylo mi to nic platné, protože všechny byly jakože negativní (ovu u mě probíhá na 100%).
Takže raději měřím bazální teplotu, z té si ovu stanovím líp. A sleduji hlen a čípek.
18. zář 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
janitchka: myslím, že ten čajík by ti ublížit neměl.
18. zář 2007 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ze by to meli byt bylinky. :slight_smile:
18. zář 2007 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej: také jsem uvažovala o měření teploty, akorát že s tím nemám zkušenost a celou dlooouhou diskuzi na koníkovi týkající se právě měření teploty se mi pročítat nechce. :unamused:
18. zář 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže já dělám na směny a nemá u mě cenu měřit Teplotu.Jak to teda jinak poznam?
18. zář 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej:já bych potřebovala tu tabulku, nevíš, kde ji sehnat, moje oktorka je teď pryč :frowning2:
18. zář 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajca mě je taky 23 a taky jsem hodně slyšela, že bych s tím neměla mít problémy, ale je to u každého individuální :wink:
pindruska, já si už taky měřím BT a opravdu to není brnkačka, ale nejlepší asi bude, když si to budeš zapisovat do nějakýho grafíku a ten ti potom všechno ukáže. :wink: Tady v diskuzi je těch info opravdu dost a taky se v tom moc nevyznávám...Ale do toho se za pár měsíců dostaneš a třeba ani ne, třeba se ti to taky povede hned :grinning:
18. zář 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindurska, mrkni kdyžtak na stránky Len: http://www.merenibt.xf.cz/
Tam to máš všechno krásně popsané a stručně shrnuté:slight_smile:
A myslím, že když holkám do Měření BT položíš dotaz, tak ti určo rády poradí ;)

Gynex se objednává na internetu. Když si to zadáte do vyhledávače, tak vám to určitě spoustu odkazů najde.

A k těm bylinkových čajům - obecně platí, že každá bylinka by se měla vždy na chvíli vysadit. Já třeba piju kontryhel pravdidelně během cyklu a když přijde MS tak vysadím.
A jestli vám to neublíží? Říká se, že dokud nezjistíte, že jste těhu (tedy těch 14 - 20 dní od ovu), tak je stejně plod vyživován ze svého obalu, který ještě není spojen s tělem, takže i kdybyste v tu dobu pily alkohol nebo tak něco, tak to plodu neublíží. Nebojte:slight_smile:

A když už jsme u těch bylinek - dobrý je čaj z maliníku. JE po něm krásný plodný hlen :wink:
18. zář 2007 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
olca5: kéž by se to povedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olca5 jak dlouho se snažite?
18. zář 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky určitě to vyjde, ale nesmíte na to pořád myslet :wink: Já vím, že je to těžký, ale je to taky hodně o psychice :slight_smile: My se snažíme od června, teď máme zase konečně snažilkovský čas, takže je to super, ale to asi všechny znáte :wink: :grinning:
18. zář 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej: díky za odkaz. až budu mít chvilku, tak se na stránky podívám.
Ještě dotaz: A to se může pít i ten čaj z kortyhelu a zároveň z maliníku?
18. zář 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda :grinning: Taky uz se na nej tesim...
18. zář 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
olca5: Tedy zajímalo by mne, jak je možné na to nemyslet. :grinning: Já na to myslím pořád. :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, až budeme mít snažilkovský čas, tak to zase manža bude přede mnou utíkat. :grinning:
18. zář 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olco - nic proti, ale s radou "nesmíte na to pořád myslet" tady asi neuspěješ... Nejde na to nemyslet. Jde jen o to se tím nenechat strhnout a zničit. Mrkněte na ty stránky Len, je tam kapitolka "jak být v pohodě" - moc pěkně napsáno:slight_smile:

My už se snažíme rok a čtvrt. Už to tak neřeším, nepřipouštím si to. ALe nemyslet na to? To prsotě nejde...

Pindruska - jasan, já taky piju oba. ALe maliník piju jen asi tak 4 - 5 dní před ovu. Pak zas vysadím.

Vernerka - vím že ta tabulka se dala najít na stránkách www.rodina.cz.
18. zář 2007 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já taky ale ze zacatku to bylo horsi.Kolem me vsichni tehotnej!!!!!
18. zář 2007 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není to snadno možné, ale občas to jde :wink: :grinning: Musíš dělat spoustu jiných aktivit, aby ses zabavila a půjde to :wink:
18. zář 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vernerka, našla jsem ti to:
http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=3826

Pro dnešek se loučím holky. Ahoj.
18. zář 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek