Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

pajca
18. zář 2007

Já jsem si kupovala takové baleni kde byly čtyři a k tomu jeden těhotenský a stálo to 180Kč.Já ale vůbec nevím kdy si je mám začít dělat začala jsem 11.den cyklu jak tam píšou a nic a pri tom mi pak doktorka řekla že se folikul normálně tvoří. Nevíte jestli ukáže jen den ovulace nebo i ty dny před a po?

pindruska
18. zář 2007

Mně osobě ukazovaly testíky pozitivní výsledky 4 dny.

pindruska
18. zář 2007

Ale testíkovala jsem se první měsíc cyklu. Původně jsem si myslela, že pozitivní testík bude tak den, maximálně dva, sama jsem se divila, že byly testíky pozitivní ty 4 dny.

pajca
18. zář 2007

Tak já nevím zkusím to tenhle mesic znovu 😉

poletucha
18. zář 2007

holky nevíte, kdy se mají pít tyhle zázračný čaje a např. kapky gynex? jestli hned od 1. dne cyklu nebo až po MS?

vernerka
18. zář 2007

mě je 21 a můžu vám říct, že tomu vůbec nerozumím, chci si je koupit, ale vůbec nevím co s tím a jak často se to dělá???????????????? snad to tam bude srozumitelně napsaný!

pindruska
18. zář 2007

Také doufám, že tam nějaký návod bude. No a ten čajík si myslím, že se může pít kdykoliv - normálně se používá i na bolestivou menses, po operacích atd. atd.

pajca
18. zář 2007

A na co přesně by měl být ten gynex?

pindruska
18. zář 2007

O Gynexu jsem ještě neslyšela. Máte některá nějaké info?

janitchka
18. zář 2007

No to by mě taky zajímalo ajestli jsou ve volném prodeji 🙂 taky nevim kdy si ten test udělat.Jo a co když jsem těhotná,ale tt je negativní,protože je ještě brzy a já si udělám dneska ten čaj?nemám s tim raději počkat do menstruace?

pindruska
18. zář 2007

Toto jsem našla o Gynexu:
Gynex harmonizuje především energetické dráhy početí a její spojnici, tří zářičů, boční větev plic, spojnici žaludku, tlustého střeva včetně její šlachosvalové dráhy a tím ovlivňuje i problémy, které se vztahují k nedostatečné funkci orgánů na těchto meridiánech. Např. se špatnou činností dráhy početí jsou spojeny potíže v oblasti podbřišku. Hlavní síla celého komplexu rostlin, energií krystalů a bioinformačních složek je soustředěna na regeneraci hormonálního systému, který má hlavní podíl na řízení životních funkcí člověka.

grej
18. zář 2007

Holky gynex je na úpravu cyklu. Pijí to holky, které mají nepravidelnou menstruaci nebo nemají ovulaci. Tady na koníkovi je i diskuze, kde najdete vše potřebné:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Co se týče ovu testů - já třeba nikdy neměla vyloženě pozitivní ovu test - tedy čárku tmavší než kontrolní. Ono záleží na tom, kolik toho hormonu, který značí ovu se vám vylučuje a kdy. Je to hodně individuální. Takže já jsem vyplácala za cyklus asi 5 testů, protože už jsem věděla, kdy přibližně ovu probíhá, ale nebylo mi to nic platné, protože všechny byly jakože negativní (ovu u mě probíhá na 100%).
Takže raději měřím bazální teplotu, z té si ovu stanovím líp. A sleduji hlen a čípek.

pindruska
18. zář 2007

janitchka: myslím, že ten čajík by ti ublížit neměl.

pajca
18. zář 2007

Tak ze by to meli byt bylinky. 🙂

pindruska
18. zář 2007

grej: také jsem uvažovala o měření teploty, akorát že s tím nemám zkušenost a celou dlooouhou diskuzi na koníkovi týkající se právě měření teploty se mi pročítat nechce. 😒

pajca
18. zář 2007

jenže já dělám na směny a nemá u mě cenu měřit Teplotu.Jak to teda jinak poznam?

vernerka
18. zář 2007

grej:já bych potřebovala tu tabulku, nevíš, kde ji sehnat, moje oktorka je teď pryč ☹

olca5
18. zář 2007

pajca mě je taky 23 a taky jsem hodně slyšela, že bych s tím neměla mít problémy, ale je to u každého individuální 😉
pindruska, já si už taky měřím BT a opravdu to není brnkačka, ale nejlepší asi bude, když si to budeš zapisovat do nějakýho grafíku a ten ti potom všechno ukáže. 😉 Tady v diskuzi je těch info opravdu dost a taky se v tom moc nevyznávám...Ale do toho se za pár měsíců dostaneš a třeba ani ne, třeba se ti to taky povede hned 😀

grej
18. zář 2007

Pindurska, mrkni kdyžtak na stránky Len: http://www.merenibt.xf.cz/
Tam to máš všechno krásně popsané a stručně shrnuté🙂
A myslím, že když holkám do Měření BT položíš dotaz, tak ti určo rády poradí ;)

Gynex se objednává na internetu. Když si to zadáte do vyhledávače, tak vám to určitě spoustu odkazů najde.

A k těm bylinkových čajům - obecně platí, že každá bylinka by se měla vždy na chvíli vysadit. Já třeba piju kontryhel pravdidelně během cyklu a když přijde MS tak vysadím.
A jestli vám to neublíží? Říká se, že dokud nezjistíte, že jste těhu (tedy těch 14 - 20 dní od ovu), tak je stejně plod vyživován ze svého obalu, který ještě není spojen s tělem, takže i kdybyste v tu dobu pily alkohol nebo tak něco, tak to plodu neublíží. Nebojte🙂

A když už jsme u těch bylinek - dobrý je čaj z maliníku. JE po něm krásný plodný hlen 😉

pindruska
18. zář 2007

olca5: kéž by se to povedlo 😝

pajca
18. zář 2007

Olca5 jak dlouho se snažite?

olca5
18. zář 2007

Holky určitě to vyjde, ale nesmíte na to pořád myslet 😉 Já vím, že je to těžký, ale je to taky hodně o psychice 🙂 My se snažíme od června, teď máme zase konečně snažilkovský čas, takže je to super, ale to asi všechny znáte 😉 😀

pindruska
18. zář 2007

grej: díky za odkaz. až budu mít chvilku, tak se na stránky podívám.
Ještě dotaz: A to se může pít i ten čaj z kortyhelu a zároveň z maliníku?

pajca
18. zář 2007

To je pravda 😀 Taky uz se na nej tesim...

pindruska
18. zář 2007

olca5: Tedy zajímalo by mne, jak je možné na to nemyslet. 😀 Já na to myslím pořád. 😀 😀 😀

pindruska
18. zář 2007

Jejda, až budeme mít snažilkovský čas, tak to zase manža bude přede mnou utíkat. 😀

grej
18. zář 2007

Olco - nic proti, ale s radou "nesmíte na to pořád myslet" tady asi neuspěješ... Nejde na to nemyslet. Jde jen o to se tím nenechat strhnout a zničit. Mrkněte na ty stránky Len, je tam kapitolka "jak být v pohodě" - moc pěkně napsáno🙂

My už se snažíme rok a čtvrt. Už to tak neřeším, nepřipouštím si to. ALe nemyslet na to? To prsotě nejde...

Pindruska - jasan, já taky piju oba. ALe maliník piju jen asi tak 4 - 5 dní před ovu. Pak zas vysadím.

Vernerka - vím že ta tabulka se dala najít na stránkách www.rodina.cz.

pajca
18. zář 2007

To já taky ale ze zacatku to bylo horsi.Kolem me vsichni tehotnej!!!!!

olca5
18. zář 2007

Není to snadno možné, ale občas to jde 😉 😀 Musíš dělat spoustu jiných aktivit, aby ses zabavila a půjde to 😉

grej
18. zář 2007

Vernerka, našla jsem ti to:
http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=3826

Pro dnešek se loučím holky. Ahoj.