Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

olca5
19. zář 2007

A ty bereš co za vitamíny? A něco dáváš i manžovi,jo?

vernerka
19. zář 2007

no, já zatím piju čajím z kontryheli,pak maliník a třezalky, střídám to obden..no a papám GSmamavit a kyselinu listovou, manželovy zatím nedávám nic, ale zítra jak budu v lékárně, tak mu chci koupit vitamín C a E, prý je to dybrý, doporučila mi to doktořica

vernerka
19. zář 2007

hlavně ať se to povede a vám držím pěstíky!! já si myslela, že už jsem v tom, měla jsem dva tydny spoždění, udělala jsem si testík a vyšlo mě jeden a půl čárky, no vyznej se z toho a pak už zase jenom jedna a nakonec sem to dostala, super!!
😖

pajca
19. zář 2007

Ahoj Holky, my se snažíme od srpna tak to neni jeste tak dlouho.Ja jim jen listovku. Muzu se zeptat jak se sleduje ten tvar cipku nikdy jsem o tm neslysela.

olca5
19. zář 2007

Tak to se ještě teda taky poradím s doktorkou, jak to je s těma vitamínama 😉 Jestli bych mu měla taky něco předepsat, aby z toho taky něco měl 😀

olca5
19. zář 2007

To vám určitě držím taky a ať to máte co nejdřív. To muselo být blbý, dva týdny nic a potom to najednou přijde 😒 Ale většinou se ti to takhle rozháže po vysazení HA. Máš pravdu, někdy je docela těžké se v tom vyznat, ale třeba se ti to během pár měsíců upraví... 😉

grej
19. zář 2007

Ahoj Vernerka,
plodné dny se počítají asi tak 3 dny před ovu, pak den ovu a pak den po ovu. Takže celkem tak 5.
Když si měříš teplotu, tak musíš poctivě celý měsíc, vždy ráno ve stejnou dobu ještě než vůbec vylezeš z postele. Porstě mít teploměr hned u postele a než budeš vstávat, tak si ho tam na chvíli strčit 😉

Ovulační křivka bazální teploty by měla vypadat asi tak, že, na začátku cyklu je ve spodní části, když je ovu tak stoupne a drží se tam až do MS, kdy klesne.
Mrkni třeba na mojí minulou křivku. Ta je naprosto ukázková🙂

www.fertilityfriend.com/ChartGallery/72711.htm

Pokud bys chtěla ještě něco poradit, napiš mi klidně IP.

vernerka
19. zář 2007

grej: díky moooc!

pajca: jak se poznají plodné dny podle čípku najdej na adrese: www.rodina.cz/clanek3775.htm

olca5: no jo, mám to celý rozházeny, snad se to upraví..

olca5
19. zář 2007

vernerka, a jak dlouho už se snažíte? 🙂

vernerka
19. zář 2007

jenpár měsícu, já ani nevím, nějak to nepočítám, 2-3, jsem ostuda, nechávám tomu volný průběh

olca5
19. zář 2007

No to jsi teda ostuda 😀 Tak to jsme na tom zhruba tak stejně, my se snažíme od června. Ono je to nejlepší, nechat to na přírodě 😉 To se pokušíme taky. Jde to těžce, ale je to asi tak nejlepší.

grej
19. zář 2007

Holky za to vás chválím! Je určitě lepší nechávat tomu volný průběh než to hned řešit... Jste šikulky, a ne ostudy🙂 😉

vernerka
19. zář 2007

mi to bereme ještě s humorem, jsme ještě mlaďoučcí, zak je to v pohodě, aspoň tím se uklidňuju!! je mě 21 a manžílkovi 24, tak se to musí povést, neříkám kdyby mě bylo 40!! takže, přírodo snaž se!!!!! 😝

lucinecka
19. zář 2007

Ahoj holky, dneska ráno jsem na testu objevila // 😵 A jak teda nejlépe otěhotnět? No já zkusila všechno, pila jsem kontryhel, brala jeřáb a maliník, měřila BT abych přesně věděla kdy jsem ovulovala, taky jsem zkusila prstíčkovou metodu a hlavně jsem dělala státnice, nastoupila do práce, takže myšlenky asi fakt jinde a prostě tomu příroda chtěla a povedlo se 🙂

luccii
19. zář 2007

lucinecko, tak to blahopreju! 🙂

lucinecka
19. zář 2007

Děkuju 😵

olca5
19. zář 2007

lucinecko taky moc gratuluju 🙂 Já už bohužel v práci jsem, ale budu ji měnit, takže tím že budu mít v hlavě plno jiných starostí, tak to třeba taky klapne 😅 Doufám, že na nás příroda nezapomene a taky se u nás staví.
Jinak ještě jednou gratuluju k // a přeji bezproblémové těhulkování 😉

vernerka
19. zář 2007

lucinečka: mooooooooooc gratuluju, hlavně ať je všechno v pohodě a prcek zdravej a šikovnej! nezapomeň na nás a písej
🙂

lucinecka
19. zář 2007

Díky holky 🙂 Na vás příroda určitě nezapomene a brzo se taky dočkáte 😉

olca5
20. zář 2007

Ahoj holky, vyspinkané? 😀 Tak dnes mi docela grafík rozházel plány. Měla jsem ovulku plánovanou až na pátek a dnešní teplotou mi skočila už na úterý 😕 Naštěstí jsme o víkendu nezaháleli a snažili jsme se 😀 Tak jsem zvědavá, co mi z toho vznikne....Tak doufám, že na nás ta příroda opravdu nezapomene... 🙂

musilka
20. zář 2007

olca5 neboj na žádnou z nás co se snažíme nezapomene 😉 my se začnem znovu (po revizi) snažit za měsíc. A čekám // co nejdřív jako dárek pod strameček 🙂 . a je fakt že i když je to těžký tak je nejlepší na to nemyslet. Aspoň na těch pár dní kdy máte ovulku 😉 já jsem otěhotněla když naši měli doma ,,dusno,, a musela jsem řešit svý rozhádaný rodiče 😖 sice se to napoprvé nepovedlo a o mimíska jsme brzo přišli ale neztrácíme naději 😅

olca5
20. zář 2007

Tak to doufám, že ti to taky vyjde co nejdřív 😉 Budu držet palečky 🙂 Určitě by to byl hezký dáreček na Vánoce. Třeba právě o víkendu, kdy jsem nečekala, že by z toh mohlo něco být a nepřipouštěla jsem si to tak, tak třeba to vyjde, doufám 😠
Tak to má být, musíte věřit a vyjde to 🙂

olca5
20. zář 2007

Hlavně víš čeho se ještě bojím. Manžel bere od min. týdne antibiotika, tak mám strach aby to nemělo nějakej špatnej vliv na jeho funkce 😒 Co myslíš?

musilka
20. zář 2007

olca5 to si nemyslim. Teda podle toho co je to za ATB. Penicilinová řada je na tohle neškodná...

olca5
20. zář 2007

Já doufám taky, že ne. Já přesně nevím jak se to jmenuje, ale měl zánět dutin, tak to bral na to. Nevím jestli ti to pomůže k jejich identifikaci, asi ne, že? 😕 🙂 No uvidíme a necháme se překvapit...

olca5
20. zář 2007

A ty máš nějaké zkušenosti s měření BT? Jestli nevíš, jak moc se na to můžu spolehnout... 😠 Nebo ty máš jiné metody na zjištění ovu....?

musilka
20. zář 2007

olca5 já jsem měřitelka začátečnice ale jinak se nespoléhám na nic 😀 Ale holky tady hodně chválej nějaký ty testíky ovu tak je možná zkusim ale mám krásně srovnaný cyklus i po tý revizi jsem měla normálně ovulku. 😉 Já to na sobě prostě poznám. 😅

musilka
20. zář 2007

a jinak ty aTB budou určo penicilinový jiný se snad na sinusitidu ani nedávaj 😉

olca5
20. zář 2007

Já jsem taky začátečnice v měření, tak jsem právě nevěděla jak mám dávat na ten grafík. Taky jsem tady četla o těch ovu testech, ale nevím jestli do toho půjdu, ještě uvidíme 🙂 Já si nejsem 100% jistá, ale vždycky si taky myslím, že ji prostě poznám. Tak uvidím, jestli jsem se nesekla 🙂

olca5
20. zář 2007

na co? 😀 sinusitidu? to je co? 😕