• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

7. srpna 2014 
A ty bereš co za vitamíny? A něco dáváš i manžovi,jo?
19. zář 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já zatím piju čajím z kontryheli,pak maliník a třezalky, střídám to obden..no a papám GSmamavit a kyselinu listovou, manželovy zatím nedávám nic, ale zítra jak budu v lékárně, tak mu chci koupit vitamín C a E, prý je to dybrý, doporučila mi to doktořica
19. zář 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně ať se to povede a vám držím pěstíky!! já si myslela, že už jsem v tom, měla jsem dva tydny spoždění, udělala jsem si testík a vyšlo mě jeden a půl čárky, no vyznej se z toho a pak už zase jenom jedna a nakonec sem to dostala, super!!
:confounded:
19. zář 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, my se snažíme od srpna tak to neni jeste tak dlouho.Ja jim jen listovku. Muzu se zeptat jak se sleduje ten tvar cipku nikdy jsem o tm neslysela.
19. zář 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se ještě teda taky poradím s doktorkou, jak to je s těma vitamínama :wink: Jestli bych mu měla taky něco předepsat, aby z toho taky něco měl :grinning:
19. zář 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vám určitě držím taky a ať to máte co nejdřív. To muselo být blbý, dva týdny nic a potom to najednou přijde :unamused: Ale většinou se ti to takhle rozháže po vysazení HA. Máš pravdu, někdy je docela těžké se v tom vyznat, ale třeba se ti to během pár měsíců upraví... :wink:
19. zář 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vernerka,
plodné dny se počítají asi tak 3 dny před ovu, pak den ovu a pak den po ovu. Takže celkem tak 5.
Když si měříš teplotu, tak musíš poctivě celý měsíc, vždy ráno ve stejnou dobu ještě než vůbec vylezeš z postele. Porstě mít teploměr hned u postele a než budeš vstávat, tak si ho tam na chvíli strčit :wink:

Ovulační křivka bazální teploty by měla vypadat asi tak, že, na začátku cyklu je ve spodní části, když je ovu tak stoupne a drží se tam až do MS, kdy klesne.
Mrkni třeba na mojí minulou křivku. Ta je naprosto ukázková:slight_smile:

www.fertilityfriend.com/ChartGallery/72711.htm

Pokud bys chtěla ještě něco poradit, napiš mi klidně IP.
19. zář 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej: díky moooc!

pajca: jak se poznají plodné dny podle čípku najdej na adrese: www.rodina.cz/clanek3775.htm

olca5: no jo, mám to celý rozházeny, snad se to upraví..
19. zář 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vernerka, a jak dlouho už se snažíte? :slight_smile:
19. zář 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenpár měsícu, já ani nevím, nějak to nepočítám, 2-3, jsem ostuda, nechávám tomu volný průběh
19. zář 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsi teda ostuda :grinning: Tak to jsme na tom zhruba tak stejně, my se snažíme od června. Ono je to nejlepší, nechat to na přírodě :wink: To se pokušíme taky. Jde to těžce, ale je to asi tak nejlepší.
19. zář 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky za to vás chválím! Je určitě lepší nechávat tomu volný průběh než to hned řešit... Jste šikulky, a ne ostudy:slight_smile: :wink:
19. zář 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi to bereme ještě s humorem, jsme ještě mlaďoučcí, zak je to v pohodě, aspoň tím se uklidňuju!! je mě 21 a manžílkovi 24, tak se to musí povést, neříkám kdyby mě bylo 40!! takže, přírodo snaž se!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska ráno jsem na testu objevila // :dizzy_face: A jak teda nejlépe otěhotnět? No já zkusila všechno, pila jsem kontryhel, brala jeřáb a maliník, měřila BT abych přesně věděla kdy jsem ovulovala, taky jsem zkusila prstíčkovou metodu a hlavně jsem dělala státnice, nastoupila do práce, takže myšlenky asi fakt jinde a prostě tomu příroda chtěla a povedlo se :slight_smile:
19. zář 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecko, tak to blahopreju! :slight_smile:
19. zář 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju :dizzy_face:
19. zář 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecko taky moc gratuluju :slight_smile: Já už bohužel v práci jsem, ale budu ji měnit, takže tím že budu mít v hlavě plno jiných starostí, tak to třeba taky klapne :sweat_smile: Doufám, že na nás příroda nezapomene a taky se u nás staví.
Jinak ještě jednou gratuluju k // a přeji bezproblémové těhulkování :wink:
19. zář 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinečka: mooooooooooc gratuluju, hlavně ať je všechno v pohodě a prcek zdravej a šikovnej! nezapomeň na nás a písej
:slight_smile:
19. zář 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky :slight_smile: Na vás příroda určitě nezapomene a brzo se taky dočkáte :wink:
19. zář 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vyspinkané? :grinning: Tak dnes mi docela grafík rozházel plány. Měla jsem ovulku plánovanou až na pátek a dnešní teplotou mi skočila už na úterý :confused: Naštěstí jsme o víkendu nezaháleli a snažili jsme se :grinning: Tak jsem zvědavá, co mi z toho vznikne....Tak doufám, že na nás ta příroda opravdu nezapomene... :slight_smile:
20. zář 2007 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
olca5 neboj na žádnou z nás co se snažíme nezapomene :wink: my se začnem znovu (po revizi) snažit za měsíc. A čekám // co nejdřív jako dárek pod strameček :slight_smile: . a je fakt že i když je to těžký tak je nejlepší na to nemyslet. Aspoň na těch pár dní kdy máte ovulku :wink: já jsem otěhotněla když naši měli doma ,,dusno,, a musela jsem řešit svý rozhádaný rodiče :confounded: sice se to napoprvé nepovedlo a o mimíska jsme brzo přišli ale neztrácíme naději :sweat_smile:
20. zář 2007 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to doufám, že ti to taky vyjde co nejdřív :wink: Budu držet palečky :slight_smile: Určitě by to byl hezký dáreček na Vánoce. Třeba právě o víkendu, kdy jsem nečekala, že by z toh mohlo něco být a nepřipouštěla jsem si to tak, tak třeba to vyjde, doufám :angry:
Tak to má být, musíte věřit a vyjde to :slight_smile:
20. zář 2007 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně víš čeho se ještě bojím. Manžel bere od min. týdne antibiotika, tak mám strach aby to nemělo nějakej špatnej vliv na jeho funkce :unamused: Co myslíš?
20. zář 2007 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
olca5 to si nemyslim. Teda podle toho co je to za ATB. Penicilinová řada je na tohle neškodná...
20. zář 2007 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám taky, že ne. Já přesně nevím jak se to jmenuje, ale měl zánět dutin, tak to bral na to. Nevím jestli ti to pomůže k jejich identifikaci, asi ne, že? :confused: :slight_smile: No uvidíme a necháme se překvapit...
20. zář 2007 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty máš nějaké zkušenosti s měření BT? Jestli nevíš, jak moc se na to můžu spolehnout... :angry: Nebo ty máš jiné metody na zjištění ovu....?
20. zář 2007 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
olca5 já jsem měřitelka začátečnice ale jinak se nespoléhám na nic :grinning: Ale holky tady hodně chválej nějaký ty testíky ovu tak je možná zkusim ale mám krásně srovnaný cyklus i po tý revizi jsem měla normálně ovulku. :wink: Já to na sobě prostě poznám. :sweat_smile:
20. zář 2007 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak ty aTB budou určo penicilinový jiný se snad na sinusitidu ani nedávaj :wink:
20. zář 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky začátečnice v měření, tak jsem právě nevěděla jak mám dávat na ten grafík. Taky jsem tady četla o těch ovu testech, ale nevím jestli do toho půjdu, ještě uvidíme :slight_smile: Já si nejsem 100% jistá, ale vždycky si taky myslím, že ji prostě poznám. Tak uvidím, jestli jsem se nesekla :slight_smile:
20. zář 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
na co? :grinning: sinusitidu? to je co? :confused:
20. zář 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek