Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kdy nejdřív dělat test?

erickaf
9. srp 2019

Ahoj vsem, rada bych se zeptala asi mozna na zakladni vec, ale ja se v nicem uz nevyznam 🙂))
Diky Dufastonu se mi zkratil cyklus z 45-50 dnu na 30-31
Po x mesicich se podle ovulacnich testu ukazalo, ze 17DC konecne prisla Ovulace. Momentalne jsem 21DC a 4DPO. 18.8. By mela prijit MS. Pockat do 18tyho pokud neprijde, potom testovat? Nebo je mozny, ze se to ukaze driv? 🙂 Uz od minulyho Srpna po revizi se nedari, tak ted konecne snad uz. 🙏🏽

denca033
9. srp 2019

@erickaf já osobně bych počkala. Já jsem si dělala test dva dny po zpoždění MS a už jsem to měla krásně vidět. Takže bych asi počkala.

lery92
9. srp 2019

@erickaf 100% odpověď dostaneš 18tyho .Buď menses nebo čárka na testu ...do té doby sice čárka být může též , ale těhotenství může beztak zaniknout a ty se tak dostaneš do zbytečný ho kolotoče ,,a vidíte ducha taky" ,, a jsem těhotná nebo ne?"
Milionkrát to otestujes a pravděpodobnost že ti zbydou oči pro pláč prostě nezaženeš tím , že to uspecháš ...
Btw 17dc ti přišla ovulace a stále je tu možnost pozdějšího uhnízdění , kor když máš ten cyklus poměrně dlouhý a rozházeny ...za mě vydrž aspoň do příštího týdne

denisa3101
9. srp 2019

@erickaf já měla už 8DPO na testu ducha a druhý den krásné sílili // 🙂 cykly 29-31 dní a ovu cca 13DC

marketa1218
9. srp 2019

Nejlepší je vydržet do vynechani menstruace 🙂

ivybee
9. srp 2019

Taky bych vydržela do vynechané ms. I když chápu, ze to není jednoduchý.. Já jsem to nevydržela a od pondělka jsem měla duchařiny a dnes už bílo 😔 Rozhodně je lepší nevědět a počkat si 😉

sylvusska
9. srp 2019

Ja ani u jednoho tehu nevydrzela do MS. Nebit jsem uz predtim mela tuseni, ze jsem tehotna. Zmenily se mi chute tyden po ovulaci a bylo mi divne. Takze 10 DPO uz byla videt lehce druha carka.

patmouse
9. srp 2019

Ja treba u sebe nevedela presne na den ovulaci,ale poznala jsem plodne dny podle hlenu atd.,sex jsme meli 30.12. a 1.1. Nevydrzela jsem a testovala hned,11.1. a nic... a 15.1. dve carky... to bylo presne 28DC, cykly jsem mela ne uplne pravidelne...nekdy 27 dnu,jindy i 35...
Jinak to bylo uz loni... tem “dvema carkam” uz bylo nedavno 10 mesicu 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli