Ovulace v den pozitivního testu?

julie321
16. led 2021

Ahoj všem,
kdo mate zkusenost s pouzivanim ovulacnich testu, stalo se vam, ze by ovulace byla jiz v den pozitivniho testu nebo naopak az za 48 hodin? Jde mi o to, ze jsem tehotna a rada bych chtela prijit na to, kdy byla ovulace. Pozitivni ovulacni test mi vysel 27.5.2020 a nechraneny styk se vsim vsudy byl 25.5. v noci. Ale 29.5. vecer cca 20:00 h byl „styk“, ze probehlo max 5 zasunu a ukoncilo se to. Zadne oddalovani ejakulace a tak dale. Jde mi o to, zda mohu byt tehotna z toho styku 29.5.? Je to mozne? Kdyz nedoslo k vyvrcholeni? Navic to bylo vice jak 48 hodin po pozitivnim ovulacnim testu? Termin porodu mam podle ultrazvuku ze 13. tydnu a 20. tydnu o 2 dny drive nez podle MS, tudiz by to znamenalo, ze ovulace mela byt toho 27.5. misto 29.5. podle MS. Dekuji moc za rady anzkusenosti

palja
16. led 2021

@julie321 já mám ovulaci skoro vždy v den pozitivního testu, většinou do 10 hodin po testu. Je to i každé ženy individuální. Spermie mohou v těle ženy přežít dva dny, dokonce jsem někde četla i víc. Takže si mohla otěhotnět i z toho styku 25,spermie si prostě počkaly. Taky nějakou dobu trvá než se dostanou k vajíčku. Jako já na tady ty počty moc nejsem 🤷‍♀️

ema90
16. led 2021

@julie321 Pokud jde o to, zjistit s jakym muzem jste otehotnela, tak pravdepodobnejsi bude ten styk z 25.5.
Nicmene priste doporucuji vetsi casovy rozestup 🙃

gramar
16. led 2021

@julie321 Ale teoreticky to klidně může být i ze styku 29.5. za nás se na škole říkalo "stačí kapka a je z tebe matka", takže k jedné šikovné spermii není nutně potřeba vyvrcholení partnera, ale preejakulát...

julie321
autor
16. led 2021

@palja dekuji za nazor. Cekame holcicku, s prvni sem otehotnela taky ze styku pred ovulaci asi 3 dny cca, takze verim, ze si spermie umi pockat. Jen mi toho 29. vrta hlavou. Myslim si, ze to bylo jiz pozde po tom ovulacnim testu.

gramar
16. led 2021

@julie321 Není to v konečném důsledku úplně jedno (pokud tedy opravdu neřešíš kdo by mohl být otec, ale tam tu jistotu budeš mít leda dle testů DNA...)?

ema90
16. led 2021

@gramar Na jinem foru pani psala, ze toho otce prave resi, jinak bych si to nedovolila napsat 😀

gramar
16. led 2021

@ema90 Aha, tak to je potom opravdu prekérk 😀 jako šla bych směrem větší pravděpodobnosti, to by padlo na muže s označením 25. ale pochybnosti bych asi měla... 🙈

ema90
16. led 2021

@gramar Taky bych vsadila na toho 25., kdyz pri druhem styku nedoslo k ejakulaci.
Ale... asi by mi to uz navzdy lezelo v hlave, nemohla bych v te nejistote zit a urcite bych podstoupila testy.
A modlila se, at je to toho oficialniho partnera 🙏🏼😀

gramar
16. led 2021

@ema90 Jsem si vzpomněla na vtip "buď rád že neštěkáš"... tím tedy nechci nikoho urazit, ale je to prostě dilema😅

ema90
16. led 2021

@gramar No to teda jo 🙈

julie321
autor
16. led 2021

@ema90 jsem si vedoma toho co jsem provedla a myslim, ze jiz tohle je pro me dostatecny trest. Lezi mi to v hlave, ale zas znam spoustu lidi co pouzivaji prerusovany styk i v dobe ovulace a funguje jim to. A toto nebyl podle meho ani styk. Trvalo to minutu.. modlim se taky, aby bylo vse tak jak ma.. jen jsem potrebovala precist si aspon nazor, zda nekdo treba prerusovany styk praktikuje ci zna ty ovulacni testy. Dekuji

ema90
16. led 2021

@julie321 Vsak jo, chapu. A verim, ze vytrestana jste uz dost.
Tak hodne stesti 🍀

gramar
16. led 2021

@julie321 Přerušovanou soulož jsme měli jako antikoncepci úspěšně několik let, pravdou je že jsem nehlídala kdy mám/nemám ovulaci, tak možná jsme prostě léta měli jen kliku. Ale racionálně ano sázela bych na muže číslo 1, ale jak říkám jediná jistota by byl test DNA... Držím palce ať to dobře dopadne ;)

klokanka31
16. led 2021

@julie321 A není to jedno? Málokdo přesně ví který den se to povedlo...

klokanka31
16. led 2021

@julie321 Nechci do tebe rýpat, ale jestli máš stálého partnera, a ten rozdíl dnů je tak malý, tak proč to řešíš? Prostě je to partnera a hotovo 🙂 jako jo, kdyby tam byl rozdíl měsíce, to by byla jiná... Moje kamarádka se s manželem snažila o mimi. No ale neodpustila si ani milence, tak s ním vždycky byla v rozmezí max.3 dnů, aby to časově vycházelo na manžela, a nikdo nepojal podezření... 😄

julie321
autor
16. led 2021

@klokanka31 to mam, uz mame jedno mimco. Nemam zadneho milence. Byl to ulet a prerusili jsme kontakt. Bylo to jedinkrat. Jen mam strach. Ale spis to je trest za to co sem provedla..

gramar
16. led 2021

@julie321 Hele teď to stejně nevyřešíš, tak se na to vykašli, buď relativně v klidu, nebo budeš mít dítě nerváka a uvidíš časem. Nebo máš nějakej blbej nápad se jít manželovi přiznat...? To asi ne, že. Nech to plynout a hlavně po porodu nezkoumej komu je podobná, nebo tě z toho trefí ;)

klokanka31
16. led 2021

@julie321 poslala jsem ti soukromou poštu

klokanka31
16. led 2021

@gramar Souhlas, podle mě je nejlepší mlčet, dělat jakoby nic, a těšit se na miminko

julie321
autor
17. led 2021

@gramar no jo, to jsou ted ale vycitky uplne, ze az se narodi, aby byla podobna soucasnemu partnerovi a ne jemu a proste v hlave mam tohle vse porad dokola..

julie321
autor
17. led 2021

@klokanka31 a s kym nakonec to miminko cekala? Ja nechci a ani si vubec neumim predstavit, ze by nebylo soucasneho partnera. Kazdopadne ze zacatku sem nad tim ani nepremyslela, to prislo az nekdy v pulce.. ty vycitky co by kdyby.. tak mam strach

klokanka31
17. led 2021

@julie321 Já nevím... Ona to neřeší, manžel nic netuší...

julie321
autor
17. led 2021

@klokanka31 tyjo tak tohle zase ja nedokazu, ale rozhodne si nechci rozbit rodinu a znicit tim zivot dceri a partnerovi.. asi je to hloupost, ze by nebylo partnerovo, ale neda mi to

klokanka31
17. led 2021

@julie321 Ale pokud to partnerovi řekneš, pak je vysoká šance že tě opustí. A mezi náma, proč se přiznávat když nic dobrého z toho nebude? Stejně nikdy nevíš, zda tě partner taky nepodvedl. A taky se asi chlubit nebude...

terka80
17. led 2021

@julie321 mam ovulaci v den pozitivniho o.t

julie321
autor
17. led 2021

@terka80 dekuji za info. Ja si myslim ze byla 28.5. druhy den po ovulacnim testu. A kdyz si to tak vezmu, i kdyby styk byl s vyvrcholenim, stejne mi to prijde jiz vecer 29.5. pozde. Pry je lepsi styk pred ovulaci aby si spermie pockaly. Tak snad to tak bylo i u me🙈

julie321
autor
17. led 2021

@klokanka31 ja mu to rikat nebudu. Nechci mu ublizit. Kdybych si byla jista, ze miminko neni jeho tak s tim urcite neco delam, ale kdyz aem videla pozitivni tehu test tak jsem byla stastna a vubec jsem toto neresila. Nevim, proc se mi to zacalo honit v hlave nakonec.

julie321
autor
17. led 2021

@gramar z toho zkoumani mam prave strach, ale to se uvidi jiz z krevni skupiny jakou bude mit. Verim, ze je partnera. Napadaly me scenare jako, ze nebude nam podobna vubec a partner si toho zscne vsimat atd.

klokanka31
17. led 2021

@julie321 Nevím jak to chodí jinde, ale my když chtěli vědět krevní skupinu dcery, tak nám doktor řekl že v této době se to už nezjišťuje, jako to bylo za nás, a pokud to chcem vědět, museli bysme si to zaplatit. A ještě u toho doktor na mě spiklenecky mrknul, jako by si myslel, že manžel o naší malé pochybuje 😄

julie321
autor
17. led 2021

@klokanka31 ted ji normalne pisou do zpravy pri propousteni z nemocnice a kort kdyz mam rh negativni, to me hlidaji