Kdy se zadařilo?

maruberu
16. bře 2021

Ahoj. Zajímalo by mě, jak to bylo u vás? Pokud jste otěhotněly, bylo ze styku den před pozitivním ovulačním testem, nebo ze styku den po třeba? Vím, že každá jsme jiná, ale tonoucí se stébla chytá. 😎

madbetka
16. bře 2021

První čtyři dny před ovulací, druhá dva dny před a třetí přesně v den ovulace (ale ovulačními testy jsem se neřídila) 🙂

anetttie
16. bře 2021

Vyprdla bych se na testy.. Dřív jsem se podle nich taky řídila. Dítě zatím nemám. Otěhotněla jsem cca 3 měsíce po snažení bohužel si to sedlo kde nemělo tak jsem přišla o levý vejcovod. A navíc spermie si na vajíčko počká klidně až 5 dní tak až bude tělo připravené tak se určitě zadaří.🍀

maruberu
autor
16. bře 2021

@anetttie Máš pravdu s testy.. Ale hlavě neporučím, i když už jedno dítě mám a tehdy jsem o testech neměla ani páru😃. Ale když už se nedaří přes pět let, člověku to leze na mozek. Všechna vyšetření mám ok. Podle bolesti byla ovu nejspíš včera..

maruberu
autor
16. bře 2021

@madbetka Hezká rekapitulace 😊

jaja01k
16. bře 2021

@maruberu Já jsem otěhotněla, až když jsem si přestala testy dělat, takže netuším. Ale máš pravdu, hlavě neporučíš, to přepnutí do režimu “neřešit” musí přijít samo, mně to taky trvalo. Držím palce, ať vám to co nejdřív vyjde 🙂

lachtanice86
16. bře 2021

@maruberu vzdy v den pozitivního ovulacniho testu

lachtanice86
16. bře 2021

@maruberu pět let? Tak to uz bych byla v caru

maky977
16. bře 2021

@maruberu ja si začala dělat ovu testy po 7 měsících neúspěšného snažení a v den pozitivního ovu testu mi můj chlap usl v obýváku 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Tak jsme si udělali romantiku další den a pak už asi tyden nic,tak jsem si říkala,ze z jednoho štrejchu to proste vyjít nemůže a na svoje narozky jsem zjistila,ze jsem těhotná 😂😂😂 a nyní v 19tt😃🙏🏻❤️

keksik002
16. bře 2021

Dva roky jsem sledovala ovulaci, merila si teplotu, pila a jedla ruzny podpurny veci a teprve az jsem se na to vsechno vykaslala a zacala zit a uzivat si bez nuceni se do sexu otehotnela jsem 🤷‍♀️

maruberu
autor
16. bře 2021

@maky977 Hezký, gratuluju! Mne právě v den poz. taky usnul a další den mě chytl močák. 🤦‍♀️Tak jsme to stihli jen den před (možná něco málo po půlnoci 🤣) a pak už byl test pozitivní a dál nic.

maruberu
autor
16. bře 2021

@lachtanice86 Byla jsem na laparo, brala Clostil.. Na gyndě vše ok. Ale chlap to jinak řešit nechce.. Takže kdoví, kde je zakopaný pes. Razí teorii, že když máme jedno, druhé prostě buď přijde l, nebo ne.. Těžký no 🤷‍♀️

maruberu
autor
16. bře 2021

@lachtanice86 Tak to už nestíhám 🤣

maky977
16. bře 2021

@maruberu děkuji☺️ Tak spermie můžou přežít i 5 dní v tobě,tak třeba se vám taky zadarilo🥰 držím pěsti 🙏🏻❤️

afrodyta
17. bře 2021

Ahoj holky taky se rada pridam schazi mi 5 dni do menstruace a trpelive cekame jestli se zadarilo sex byl asi dva dny pred ovulkou a pak vden ovulky a jeste nejak po ovu. Jinak uz mesic beru na podporu femibion co myslite mohle se tenhle mesic zadarit?

afrodyta
17. bře 2021

Pridavam jeste graf

marketanova
20. bře 2021

Jak dlouho jste se snažili, než jste začali řešit kliniku?