Kdy si můžu udělat těhotenský test?

bambulkamakulka
30. pro 2020

Zdravim. Chtela bych se zeptat, kdy si muzu udelat tehotensky test? Posledni MS jsem mela 14.12. a ovulaci 18.12., pohlavni styk byl den po ovulaci, kdy na ovulacnim testu byla jeste slabunka carka. Dnes je jeste porad 30.12. a me by zajimalo, kdy mi test nejdriv ukaze spravny vysledek. Tusim, ze z toho asi zase nic nebude a ja budu zklamana jako vzdycky, ale zvedava jsem stejne. Dalsi MS mam mit 11.1. a doufam ze nejsem jedina, kdo je takhle nedockavy. Ale i tak....zajima me, kdy nejdriv mi tehotensky test ukaze spravny vysledek, kdyz k oplodneni dochazi 24 hodin po styku. Je tady nekdo, kdo si test udelal driv a ukazalo mu to pozitivni vysledek? Je tady vubec ta moznost? 🤔🤔

lachtanice86
30. pro 2020

@bambulkamakulka jak si došla na datum 5.1.?

bambulkamakulka
autor
30. pro 2020

@stanulice to by me az tak nevadilo, to i vychazi, pac styk jsem mela 28.12. a okolo toho je pravdepodobne ze bych mohla otehotnet

ema90
30. pro 2020

@bambulkamakulka Holky maji ve vsem pravdu co tu bylo psano 👍🏼
Ovulace prichazi vzdy cca 10-14 dni po menstruaci.
Vetsinou, pri klasickem cyklu.
Takze pokud ti ms skoncila 14.12., tak by ovulace teoreticky mela prijit nekdy mezi 24.12.-28.12. Priblizne! Netvrdim, ze to tak je urcite.
Proto pokud ti to nevyjde tenhle mesic, tak pristi mesic zacni testovat treba tyden po menstruaci, kup si tech testu vic, at jich mas dostatek a kazdy den ve stejnou hodinu si udelej ovulacni test. Dokud nebude carka stejne silna nebo silnejsi nez ta kontrolni 🙂 Az to tak bude, tak ovulace po pozitivnim testu prichazi cca do 48hodin. Takze je pak nejlepsi na to vletet kazdy den nebo obden, klidne i pred ovulaci. Ony si ty spermie na vajicko pockaji 🙂

bambulkamakulka
autor
30. pro 2020

@ema90 tak to je prima. To moc dekuju ☺ vlastne uz dneska budeme kupovat dalsi varku ovu testu. A pokud je to tak, jak ted pisete (ze by ovu mela byt 24-28.12) tak dejme tomu ze jsem za vodou, protoze jak uz jsem tady psala, tak styk byl nejak 28.12. Takze si pockame do dalsi MS a pokud nebudu meskat, tak si to vypocitam a snad to uz vyjde. Dekuju mnohokrat...vam vsem

lachtanice86
31. pro 2020

@bambulkamakulka asi bych ti doporučila nastudovat ženský cyklus, bez rypani

palja
31. pro 2020

@bambulkamakulka tohle je negativní ovulační test, četla sis aspoň návod 🤷‍♀️

lachtanice86
31. pro 2020

@palja prej četla

palja
31. pro 2020

@lachtanice86 stejně mi to přijde jako troll, i podle data založení profilu

stanulice
31. pro 2020

@palja tak to tím pádem já sem asi taky Troll :D

gramar
31. pro 2020

Pokud máš pravidelný cyklus, máš "vyhráno" já můžu ovulaci brát odhadem a zpětně (ale už na to peču :D ), protože můj cyklus je v rozmezí 25-98 dnů, jediné co vím přesně že ovulaci mám vždy 14. dní před MS a je jedno jak dlouhý mám cyklus... Jinak doporučuji koupit jednu značku ovulačních testů a jeden měsíc zkusit testovat denně, poznáš na tom jak vypadá pozitivní ovulační test a pochopíš jak funguješ ;)

bambulkamakulka
autor
1. led 2021

@palja zadny troll to neni. Ano, profil jsem si zalozila ted nedavno, ale to jen kvuli tem dizkuzim tady. Pribalovy letacek jsem si cetla a pochopila jsem z neho to, co jsem pochopila. Vy si pani nebo slecno muzete myslet co chcete....nikdo vas nenutil psat komentar pod tento prispevek... 😉🙂

bambulkamakulka
autor
1. led 2021

@gramar cyklus diky bohu pravidelny mam. Tak snad mame vyhrano a v lednu se muzeme tesit na vysnene dve carky na tehu testu

kevi1
1. led 2021

Ja uz som ti pisala do spravy podla mna, ale nechcela si ma pocuvat. Ked v tom mas takyto chaos a este sa aj stresujes tym, ci si tehotna, tak to je cesta do pekla. Preco proste nechces ludi pocuvat? Ja som ti pisala jak to je.. ale komu niet rady tomu niet pomoci. Aby si niekto myslel ze ma 14.12 MS a 18.12 ovulku a nie a nie pocuvat, to uz je fakt nad moje chapanie. Odkazala som ta jak na svoj clanok na blogu, tak na navod ovu testu, tak si prosim o tom nieco nastuduj, ked sa tym uz tak stresujes, lebo sa zblaznis

kevi1
1. led 2021

@palja ja som si s pani pisala a myslim ze je to na 99% troll, lebo som sa jej snazila v NIEKOLKYCH spravach vysvetlit ze proste to co hovori nedava zmysel a ona si furt mlela svoje, myslela som nakoniec ze sme dosli k uzrozumeniu a teraz toto.. podla mna sa nejaky teenager doma uz nudi, lebo nikto nemoze byt tak blby ze nam bude trvdit ze opakovane cital ovu test a ukaze nam tu jej fotku "pozitivneho" testu. Na tych navodoch su presne obrazky a JA sama som jej to xkrat v sprave napisala.

palja
1. led 2021

@kevi1 ano přesně tak, já si taky myslím, že je to troll, protože když si přečtete ten úvodní dotaz a potom všechny odpovědi, tak to by přece normální racionálně uvažující ženská nikdy nenapsala. Těch trollu je tady dost, někdo se nudí a pak se baví nad tím, co mu ostatní odpoví.

monika9870
12. led 2021

@bambulkamakulka ahoj taky jsem nedočkavá

bambulkamakulka
autor
14. led 2021

Tak to co si myslite je vice mene uz vase vec damy. Ano, navod jsem si cetla. Pokud touzite po fotce, neni problem. Nejde o to, co mi kdo a jak vysvetloval a jak ja to pochopila nebo tak, ale o to ze jsem teprve zacinajici a jeste v tom tak nejak tapu. Kdybych si nechtela nechat poradit, nic sem nepisu a nenapsala bych ani pani do zpravy, takze se prosim uklidnite, ano? A kdybych opravdu mela tu potrebu trollit, tak rozhodne nejdu na stranky, kde jsou maminky a nastavajici maminky. Ted o co se ted momentalne snazime je,prijit na to kdy mam ovulaci...ale to vy uz ovsem nevidite, protoze vy vidite jen to, co chci ja abyste vedeli. To, ze mam ucet chvili jeste neznamena,ze jde o troll. Dekuji za pochopeni 🙂🙂

bambulkamakulka
autor
14. led 2021

@monika9870 zdravim a vy jste ted v jakem stadiu zda se muzu zeptat?