Kdy začít testovat ovulaci při cyklu 31-35?

nov.tere
17. únor 2015

Ahoj všem chtěla bych se zeptat kdy začít testovat ovulaci při cyklu 31-35. BT jsem měřila ale vypadá to spíš na anovulační cyklus ale ráda bych zkusila i testy. Proto bych chtěla vědět zda tu někdo má takto dlouhý cyklus a kdy případně testoval? děkuji moc

verunka_korunka
17. únor 2015

@nov.tere ahoj, mam to taky tak většinou a občas víc rozházené. To od kdy testovat podle délky cyklu najdeš v letáku u testu. Ale v podstatě se musíš orientovat podle nejkratším cyklu. Takže myslím, že pro tebe to bude tak 10-12 DC začít testovat a testovat až do ovulace případně menstruace... Ale bacha, některé holky psaly, že mají ovulaci hned po menstruaci, takže jestli nenajdeš první testování, tak bych asi testovala další cyklus od menstruace. Teda pokud do toho chceš takto investovat 😉

nov.tere
autor
18. únor 2015

@verunka_korunka děkuji no zkusím včera jsem testovala poprvé a dneska jsem to nestihla tak zase zítra

verunka_korunka
18. únor 2015

@nov.tere nesmíš vynechat den, jinak to můžeš prosvihnout.

nov.tere
autor
19. únor 2015

@verunka_korunka Byla jsem dlouho v práci a zapomněla jsem si vzít test ale den předtím byl úplně bílý tak nepředpokládám že by ovulace byla včera 🙂

verunka_korunka
19. únor 2015

@nov.tere no, nesměla bych na to... Ten hormon roste docela strmě. Jeden den skoro bílo a druhý pozitivní... A pak zase skoro bílo... Uvidíš, snad jsi nic nepropasla 😉

nov.tere
autor
19. únor 2015

@verunka_korunka a jestli propásla tak i tak jsme se snažili a doufám že si spermijky počkají na vajíčko :D