Kdy znovu zkoušet otěhotnět po zamlklém těhotenství?

nikishkaaaa
1. zář 2020

Dobrý den,
16.8. mi byly zavedeny potratové pilulky, z důvodu zamlklého těhotenství v 9tt. Dnes po 14 dnech na kontrole vše v pořádku, jen zůstala ještě nějaká sraženina, která by měla odejít s menstruací. Takže jsem NEmusela podstoupit revizi. Ráda bych se zeptala, kdy jste se po zamlklem těhu začali opět snažit o mimčo? Hodlám dodržet šestinedělí, kdy dostanu předpokládám i menstruaci, a odejde doufám i zmíněna sraženina, ale nevím, jestli počkat i další cyklus. Děkuji za názory, samozřejmě jsem se na to ptala i lékaře, ale každý doporučil něco jiného a to se o mě starali tři.

martinie88
1. zář 2020

@nikishkaaaa Moc me to mrzi😢 Ja tedy podstoupila revizi, 17/4. Me lekar rekl at se snazime hned po prvni ms(sestinedeli). Nyni zacinam 5 cyklus a stale nic. Pokud se budes citi dobre tak bych se snazila hned;) Hodne stesti💗

petulejan
1. zář 2020

My se snažili hned po šestinedělí a stejně se povedlo až skoro po roce. Tělo si řekne samo. Předtím hned napoprvé.

janedv
1. zář 2020

ja podstoupila 2x revizi, nazory se vzdy ruznily.. kazdopadne dodrzet sestinedeli a pak klidne. ja mela revizi 20.dubna, MS na zacatku cervence byla prvni ms po skonceni sestinedeli. mame zdravou druhorozenou 😏 drzim palce

barulina
1. zář 2020

Ja po revizi dodrzela 6nedeli, pockala na 1.ms a dalsi uz nedosla

lachtanice86
1. zář 2020

Ja revize v 12tt, v 11tt bylo vše ok, na další kontrole uz bohužel ne. Revize byla, potom 6 neděli, a pak dlouho nic. To zt mě úplně položilo i chlapa, dozvěděli jsme se to na screeningu. Pak ještě následovala moje operace a hormonální léčba, takže po tom všem kdyz jsme se mohli snažit to byl přesně rok

nikishkaaaa
autor
1. zář 2020

@lachtanice86 to mě mrzí :(

similenka
1. zář 2020

@nikishkaaaa Hned po šestinedělí a těhotenství až do konce. Přeju hodně štěstí.

martiniquest
1. zář 2020

@nikishkaaaa Pokud nebyla provedena revize, muzes okamzite.

sarikslezak
1. zář 2020

V kvetnu spontanni potrat v 9tt a zacali jsme se snazit po 1. MS. Stale se nedari...

monca_24
1. zář 2020

Ahoj, já jsem měla na konci ledna také zamlklé těhotenství (dvojčata) a měla jsem potratove tabletky. V květnu jsme se začali snažit znovu a teď jsem v 19 týdnu 💙 bylo mi doporučeno pockat tři měsíce - 3 menstruace, aby se tělo procistilo a připravilo se na další těhotenství, tak jsme začali hned po té třetí. 🙂

zdenda9
9. říj 2020

@nikishkaaaa už přesně nevím, kdy jsme začali, ale otehotnela jsem za 6 měsíců po revizi a vše ok

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz