Komu se po potratu nedařilo znovu otěhotnět?

9sarka
29. črc 2017

Ahoj holky, je tu prosím někdo, komu se po potratu nedařilo znovu otěhotnět? V lednu neprosperujicí těhotenství a od té doby se nám zatim nepoštěstilo.. Budu ráda za jakoukoliv odezvu 🙂

jade85
30. črc 2017

@9sarka Ono to "rychle" je relativní. Já zažila vyvolávaný potrat ve 14tt kvůli vvv a pak revizi. Dodrželi jsme šestinedělí a pak jsme si řekli, že tomu dáme volný průběh, i když doktoři radili dát si ještě aspoň dva měsíce pauzu, já jsem věřila, že otěhotním, až bude tělo připravené. Potrat byl poslední den v lednu a červnová ms už mi nepřišla. Takže to taky nebylo hned, ale věřím, že to prostě přišlo ve správný čas. Určitě to tak bude i u tebe 🙂

ruzenkas
30. črc 2017

@thalia já netvrdím, že to jde lusknutim prstů a věřím, že někdo to ani nedokáže - vlivem vnitřních pochodů a vím, že se snaží. Je to běh na dlouhou trať. Někdy pomůže i péče odborníka - psycholog, psychoterapeut. No a někdy ani to ne. Psychika je v některých věcech hrozná, mám toho hodně za sebou, toho špatného psychického, ale to sem nepatří 🙂.

9sarka
autor
31. črc 2017

Nevíte prosím některá kde bych našla nějaké cvičení podle Ludmili Mojžíšové?

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
katka865
31. črc 2017

@9sarka myslim si ze cviceni podle mojzisove je lepsi provadet pod dohledem fyzioterapeuta. Nechala jsem si od doktorky napsat rehabilitace na bolesti zad a s fyzio jsem se domluvila na mojzisove a bylo to (gynekolog mi to nechtel napsat protoze se bal pojistovny). Cviceni urcite doporucuju. Otehotnela jsem pak - ale je otazka jestli to bylo diky cviceni. Podruhe jsem necvicila a taky otehotnela... kazdopadne je cviceni vyborne i na zada tak to ma nejaky efekt. Preju hodne stesti a drzim pesti at se brzy zadari.

9sarka
autor
31. črc 2017

@kikwita
@katka865
Děkuji Vám 🙂

janaspo
31. črc 2017

@9sarka Určitě ti taky doporučuji "Mojžišovku" dle fyzio .... Minimálně mobilizace si prostě neuděláš sama 🙂 Držím moc pěsti 🙂

9sarka
autor
2. srp 2017

Holky potřebuju radu, v sobotu jsem to měla dost, od pátku vždy dopoledne trošičku krve, ale jinak nic.. Jak pomoct rozjet MS? V neděli odjíždíme na dovolenou..

janaspo
2. srp 2017

@9sarka Červené víno nebo tonic....