Konec ms po půl dni?

nazka
21. kvě 2019

ahoj holky, chtela jsem se vas zeptat,jestli nektera nemate podobnou zkusenost.. snazime se o mimi, sex byl behem ovu (tu si hlidam pomoci testu) a ms mam pravidelnou,vzdy 5 dni. nyni mela.dva dny zpozdeni a po pul dni vymizela. test mamatest 10 z odpoledni moci byl negativni. nerada bych nejaky problem,ktery by snazeni o miminko zbrzdil.. mam volat gyn? diky za nazory

julielim
21. kvě 2019

teoreticky už můžete být těhotná, počkejte ještě pár dní. Já měla v březnu MS celou rozhozenou, den jsem krvácela, 2 dny špinila, pak nic.. a takhle týden. no a na začátku května jsem se u dr dozvěděla, že jsem otěhotněla 3. den menstruace, takže mi měsíčky bláznily nejspíš kvůli uhnízdění vajíčka.

alterego
21. kvě 2019

Já to tak měla při druhém těhotenství. Menstruaci jsem měla jeden den, druhý den jen špinění. Vrtalo mi to hlavou, tak jsem si za dva dny udělala test s už byla viditelná druhá čárka. 😏

jirikmaminka
21. kvě 2019

Holky prosim myslim ze jsem mohla byt tehotna i kdyz test zatim nic moc neukazoval ms prisla o den drive jen tak malickato na papir dnes uz vice a ted uz asi 3 hod mam silene bolesti v podbrisku a vajecniky je mi spatne a ted jsem sla na zachod a vypadl ze me 2 takove kusy vim ze se asi nejspis bude jednat o potrat ale nevi zda plasit a volat doktorce nebo to nechat zatim byt

moxha
21. kvě 2019

@jirikmaminka nevolala bych.V takovém případě to odejde s ms a bez větších problémů

jirikmaminka
21. kvě 2019

Prislo to prave o par dni driv nez ms a mam.strasne bolesti vajecniku zad a v podbrisku ale.spis ses se bala kvuli tomu ze mam lidenskou mutaci krve spatnou srazlivost

nazka
autor
21. kvě 2019

@alterego tak ja asi jako Ty..

jirikmaminka
21. kvě 2019

@nazka nadhera gratuluji

nazka
autor
21. kvě 2019

@jirikmaminka moc dekuji☺

nazka
autor
21. kvě 2019

@jirikmaminka drzim moc palce,at to dopadne u vas podobne

jirikmaminka
21. kvě 2019

@nazka dekuji ale u me asi ne zacla jsem vcera o par dni driv spinit a dnes se to trosku rozjelo ale jinak nez vzdy akorad mam velke bolesti v podbrisku a vajecniky je to zvlastni ale uz tomu moc neverim i kdyz mi je stale.blbe boli prsa vajecniky

alterego
21. kvě 2019

@nazka Super! Moc gratuluju! A držím pěsti, ať je vše ok. 😉😊