Krvácení spíš růžové po sexu v době ovulace

luciek9152
2. led 2018

Ahojky Holky,chci se zeptat o miminko se s manzelem snazime...chci se zeptat posledni menstruace 21-24.12.2017... Od 30 na tom delame obden od dneska mam ovulaci ale chci je normalni kdyz po sexu zacnu krvacet toho 30 jsem nekrvacela az 1 ale spis mi to prislo jako krvavi hlen a dnes po sexu 2.1 jsem opet krvacela kdyz jsem si odskocila na wc tak kdyz jsem koukla do zachodu voda byla ruzova a na toal..papiru take...neni to jane cira krev spis takove ruzova...nevym jak jinak to napsat snad mi nekdo poradi 🙂 diky za kazdou odezvu

pavlinar
2. led 2018

Také jsem lehce krvácela. Dr říkala, že asi byla silná ovulace, hodně prokrvené sliznice, že to je normální. Myslím, že zrovna tehdy jsem i otěhotněla

luciek9152
autor
2. led 2018

@pavlinar ...
Cetla jsem o tom tak snad to bude ono..dnes kdyz jsme se s manzelem mazlili tak prave opet takva naruzovela krev a na wc i v mise tak me to zarazilo..a ted kdyz jsem byla na wc tak nic jen strasne lehce na tol..papire ruzovo..tak uvim snad to prejde pozitri na to vlitnem znovu tak snaz se to uz neobjevi 🙂 moc dekuju docela me to i uklidnilo 🙂

emily_queldorei
3. led 2018

Před otěhotněním se mi také stávalo. Bylo to jen období. Myslím že nic vážného, neřešila jsem.

luciek9152
autor
3. led 2018

Stalo se vam ze i ze vam klesla bazalni teplota?