Krvácení v půlce cyklu, ovulační test negativní. Co si o tom myslíte?

amalka2981
18. únor 2021

Ahoj holky, možná jen plaším, ale chtěla jsem se s váma poradit.. Jsem 18DC a včera ráno jsem začala po sexu špinit. Nebyla to krev, bylo to spíše takové růžové a trvalo jen do odpoledne. Ale úplně málo to taky nebylo 🙂 Hodně mě ale cely den bolelo v podbrisku jako při MS. Dnes už vše ustalo. 11DC jsem byla na folikulometrii a paní doktorka mi řekla, ze mám krásný dominantní folikul na pravém vaječníku -21 mm. Ovulaci jsem ale vůbec doposud nezaznamenala. Každý měsíc ji cítím a tentokrat nic :-/ Je možné, ze ovulace tedy byla včera? Nebo ten folykul nějak přerostl a stala se z nej cysta, která praskla a k ovulaci vůbec tento měsíc nedoslo? Beru clostilbegyt a duphaston. Ovulacni test jsem měla včera ráno úplně snehobily.. Nebo to zapříčinil ten sex? Nějak nevím, co si myslet. O mimco se snažíme od srpna a zatím stále nic.. Moc děkuji za vaše názory! 🙂

wladimira
18. únor 2021

@amalka2981 ovulacni testy by se neměly dělat ráno a když už trichu síly čárka tak testovat i několikrát denně

misicka03
18. únor 2021

@amalka2981 já teda nešpiním akorát vždy najdu na papíře mini kapku krve. Včera jsem byla na kontrole 14dc a folikul 20mm a pak cysta 30mm a měla jsem večera i větší bolest na vaječníku, takže to možná u mě je tou cystou nebo nevím. Jinak jsem taky po clostiku.

misicka03
18. únor 2021

@amalka2981 ale jestli byla ovulace 11dc. Teď si 18dc mohlo by to být uhnízdění.

amalka2981
autor
18. únor 2021

Super, děkuji za názory 🙂 Já právě vůbec nevím, jestli ovulace vůbec byla, no 🙂 na kontrole 11DC už byl folikul dostatečně velký a den před kontrolou a v ten den mě pobolival podbrisek, takže třeba došlo k ovulaci po návštěvě doktora, ale těžko říct.. Test jsem si nedělala. ovulaci mívám většinou později (až kolem 15-16DC).. Ale po tom clostilbegytu a duphastonu je asi možný, ze se to muže změnit.. Včera a predevcirem na ovu testu ano náznak ovulace a dnes, po včerejším spineni se čárka ukázala. Vím, ze to není pozitivní test, ale jsem z toho trochu jelen 🙂

zrzeckas
18. únor 2021

Ovu testy po ovu muzou ukazovat druhou carku (ne pozitivni). Ukazuje zbytkove LH, ktere muze byt az do MS.... Pokud by silila, tak je mozne, ze ovu bude, stane se, ze i dvakrat za cyklus, ale to se stava malo, a taky muze zaznamenat tehu, ale spolehnout se na to nemuzes, preci jen tehu test je tehu test a i tak ti to musi dr potvrdit aby to byla opravdu pravda..... Jinak ovu test pred MS by mel byt jasne pozitivni aby se to dalo brat jako prvni naznak tehu. Me se treba ukazal krasne pozitivni, na tt jeste ani duch, ale stale jsem byla nohama na zemi (pred tim jsem ho mela snehove bily).

amalka2981
autor
18. únor 2021

@misicka03 Já právě moc nechápu, jaký je rozdíl mezi folikulou a cystou? Chápu, ze ve folikule je vajicko, ale spis nechápu, zda to paní doktorka pozná? 🙂

amalka2981
autor
18. únor 2021

@zrzeckas Já právě vždy mívala slabou čárku na ovu testu, až tento měsíc úplně bílo, každopádně mám teda i jiné ovu testy, tak to bude možná tím.. Mě spis překvapilo, ze najednou se tam objevila čárka, když stále bylo bílo... Ale je to asi zbytečné teď řešit. 🙂 uvidíme, jestli z toho něco bude nebo začneme další měsíc nanovo.. 😊

misicka03
18. únor 2021

@amalka2981 ona to pozná jde to rozeznat, ale nejsem doktor takže ti to nedokážu vysvětlit i když mi to včera vysvětlovala 😆 a folikul praská při velikosti 20-24mm může to být i víc, ale když je to třeba 30mm tak to už je prostě velký a je z toho cysta, která odejde s ms i když prý se může stát, že praskne a může být ovulace.